Opis otoczenia - 2012-01-22 12:15:33


     Tereny Sabishii posiadają niezwykle rozbudowaną faunę oraz florę. Dzięki inicjatywie ludzi to miejsce porastają młode drzewa, które są schronieniem jak i domem dla wielu gatunków zwierząt. Zapuszczając się w te tereny można ujrzeć od prostych owadów typu komar, pszczoła po ssaki, czyli na przykład lis lub wilk. Oczywiście ci drudzy stronią od kontaktów z ludźmi.
     Niektóre rośliny tu są wykorzystywane do produkcji antidotum dla większości trucizn. Oczywiście za takie rarytasy można zarabiać dużą sumę ryo, ale mieszkańcy tego nie potrzebowali. Sprzedawali je po niskiej cenie, ponieważ sami w sobie byli samowystarczalni. Dla nich pieniądze nie odgrywały zbyt wielkiej roli, więc mogli się cieszyć spokojnym życiem.
     Dzięki inicjatywie tutejszych mieszkańców, zarazem kobiet jak i mężczyzn, tutejsze pola są pełne różnorodnych kwiatów. Dlatego zawsze podczas wiosny można tutaj zauważyć jak dzieci razem z rodzicami spędzają swój czas na zbieraniu kwiatów, które następnie pięknie ozdabiają ich domy, stoły lub ulice.
     Ze względu na pamięć poległych, okoliczna ludność postanowiła nie ruszać pozostałości po walkach. Dlatego przechadzając się przez te tereny często można zobaczyć zardzewiałe kunai'e, miecze lub zbroje. Jest to pewnego rodzaju upamiętnienie ofiar, które zostały w dawnych czasach dokonane.

Opis stworzony przez Kimariego

www.java.pun.pl www.rodzinnewille.pun.pl www.juniorzakrzow.pun.pl www.wtd.pun.pl www.medialna.pun.pl