Opis otoczenia - 2012-01-27 23:09:40


     Kolejny skrawek Baigai, który był kiedyś odrębną prowincją. Ziemie te niegdyś zwały się Kin'u. Z czasem jednak, gdy dokonano wielkiej rewolucji, doszło do fuzji wspomnianej wcześniej krainy z Tsundora i Baigai. Nowo powstały twór otrzymał nazwę tego trzeciego. Mimo wszystko jednak wciąż da zauważyć się przeróżne podziały, charakterystyczne dla wcześniejszych prowincji. Tak samo jest z terenami starego Kin'u.
     Najbardziej charakterystycznym elementem, który zobaczy każdy turysta, są oczywiście góry. Największe w całym Kraju Ziemi, a może i nawet na świecie. Szczyty są rozległe, długie, strzeliste i pobijają wszystkie znane inne, przynajmniej na kontynencie. Wprawny obserwator będzie mógł zaobserwować wszystkie znane formy skalne, typowe dla gór. Wiadome jest wręcz, że podróżowanie po tych terenach należy do bardzo przyjemnych. Nic dziwnego więc, że spore zyski terenów starego Kin'u pochodzą z sektora turystyki.
     Góry otaczają w zasadzie cały Kraj Ziemi, jednakże w tej krainie są one szczególne. Poza rekordową wysokością najważniejszy zdaje się być fakt, iż otaczają całe Kin'u. Również poza samą "palisadą szczytów" wiele z nich występuje w normalnym otoczeniu. Prowadzi to więc do banalnego wniosku - podróżowanie w tym miejscu jest możliwe tylko za pomocą przewodnika, bądź powinno się wędrować po samych szlakach. W innym wypadku bardzo łatwo jest się zgubić, a co za tym idzie, zabić.
     Duża liczba gór sprzyjała powstawaniu różnych jaskiń. Okolica jest ich pełna. Bardzo łatwo jest więc natrafić na zwierzęta, ponieważ mają one miejsca do noclegu. Mroczne jamy spowodowały też powstanie wielu legend na temat rzekomych potworów z Kin'u. Podobno zamieszkują one te tajemnicze groty i czekają na nieroztropnych ludzi. Gdy ci tylko zbaczają ze szlaku, natychmiast są rozszarpywani przez te tajemne bestie.
     Nie wiadomo, czy jest to prawdą, natomiast jedno jest pewne. Wędrownicy schodzący ze szlaków zazwyczaj nie wracają.

Opis stworzony przez Ikkyo

www.fifaworld.pun.pl www.pes6ligaonline.pun.pl www.zjawiska-paranormalne.pun.pl www.sggw07nz.pun.pl www.yumyum.pun.pl