Opis otoczenia - 2012-01-27 23:17:17


     Tereny starego Kakan to południowa część prowincji Sashikan. Można o nich powiedzieć całkiem sporo, jednakże zacznijmy od rzeczy podstawowych. Co charakterystycznego znajduje się w tych rejonach? Z czego słynie region? Co można znaleźć najłatwiej i najtaniej? Cóż, największymi obiektami w całym Kakan są kopalnia i miasto górnicze. Jedynie tam można znaleźć więcej niż kilka osób na paręnaście metrów kwadratowych. Jednak dlaczego? Co czyni ową krainę pustkowiem, rajem dla samotników? Cóż, odpowiedź znajduje się w samym pytaniu. Tereny starego Kakan to zwyczajne odludzie.
     Można powiedzieć wiele o tutejszym krajobrazie. Jednakże da się go streścić w kilku zdaniach. Przede wszystkim, nie da się znaleźć nawet jednego źdźbła trawy. Poza tym, wszędzie są skały, kurz, pył i piach. Co jakiś czas da się dostrzec różnorakie formy skalne. Warto też zauważyć, że podróżnicy będą się nudzić w takim miejscu. Cały krajobraz jest praktycznie identyczny, czyli niesamowicie powtarzalny. Jedynymi rodzynkami w podobnych rejonach są flora i fauna. Niestety, również i ona należy do bardzo ubogich. Da się też dostrzec rośliny typowe dla pustynnych rejonów. Kaktusy, a także karłowate drzewa będące chyba jedynym elementem flory. Co do fauny - da się zauważyć różne zwierzęta, jednakże są one bardziej aktywne w nocy, ponieważ w ciągu dnia doskwiera im wysoka temperatura. Tak, w starym Kakan osiągane są najwyższe jej wyniki w Kraju Ziemi.
     Ostatnią informacją, która powinna zainteresować przybyszów, jest fakt, iż podróżowanie po terenach starego Kakan jest bardzo specyficzne. Przede wszystkim, ma ono swoje plusy i minusy. Warto zaznaczyć, że znalezienie w tym miejscu żywego ducha jest bardzo trudne, natomiast kilku osób naraz - wręcz niemożliwe. Również dłuższe przemieszczanie się po takich terenach nie zaleca się dla nowicjuszy, gdyż źródła wody w tym miejscu są ograniczone do minimum. Nie mówiąc już oczywiście o pożywieniu, ponieważ jedyną jego formą są dzikie zwierzęta. Można więc rzecz, że sztuką surwiwalu jest zamieszkanie gdzieś na tych ziemiach. Z dala od cywilizacji, pożywienia i ludzi.

Opis stworzony przez Ikkyo

www.tz.pun.pl www.senpuu.pun.pl www.kaishaku.pun.pl www.bmw-klub-ostrowiec.pun.pl www.weight-loss.pun.pl