Opis otoczenia - 2013-02-16 23:17:05


     Dom Ryo to budynek, który zwykłego, szarego człowieka raczej nie zaintryguje, ale kogoś kto zna się na architekturze, może na pewno zainteresować.
     Konstrukcja została stworzona z wyraźnym stylem właściciela. Deski, z których powstały ściany, zostały sprowadzone, aż z Chikai, ze słynnych lasów Senju. Taki rodzaj drzewca, nadaje budynkowi wieczny połysk, zupełnie jakby ten został pokryty lakierem. Wszystkie sześć par okien nie zostały wykonane ze szkła, a z cieniutkiej warstwy kryształu o zabarwieniu czerwonym. Efekt jest bardzo ciekawy, albowiem do środka wpada jedynie czerwone światło. Łatwo sobie uzmysłowić, że nie jest to codzienny widok. Podobnie wyglądają drzwi, lecz te, choć także są z kryształu, mają sporo grubszą warstwę i mocno matowe zabarwienie, tak, aby nikt nie mógł przez nie podglądać.
     Spadzisty dach został zaprojektowany z myślą o poddaszu, by te mogło być zdatne do użytku. Tam bowiem Ryo chowa swoje cenne rzeczy, w które wchodzą zarówno drobiazgi, jak i cenne pamiątki rodzinne.
     Na parterze znajdują się cztery pomieszczenia. Sypialnia Ryo: skromne miejsce, gdzie znajduje się jedynie łóżko i mała komoda, oraz biurko z krzesłem. Kuchnia w skład której wchodzi lodówka, kuchenka, zlew i stół jadłodalny dla pięciu osób. Łazienka z wanną, ciepłą wodą, ręcznikami, oraz podstawowymi środkami kosmetycznymi, takimi jak choćby mydło.
     Wchodząc do środka domu, wchodzimy automatycznie do salonu, czyli najbardziej przestrzennego miejsca. Te zostało zaprojektowane z myślą o treningu. Można tu spokojnie poćwiczyć, ale też bez ekscesów, by cały kondygnacja nie uległa zniszczeniu. Chodzi tu raczej o podstawowe Taijutsu
     Na górze znajdziemy cztery pokoje gościnne, które niczym nie różnią się od pokoju właściciela. Są takiej samej wielkości i z takim samym wyposażeniem.
     Z pierwszego piętra prowadzą maleńkie schodki na wcześniej wspomniany stryszek. Warto przypomnieć, że budynek posiada także piwnice, lecz jej zawartość znana jest tylko właścicielowi. Nie zapominajmy, że podłoga została wykonana z tego samego rodzaju desek, co i ściany.

Opis stworzony przez Ryo

www.gandzia.pun.pl www.yaoi-of-manhattan.pun.pl www.zsonr7wchelmie.pun.pl www.newcoolserver.pun.pl www.kanciastowe.pun.pl