Katsuro - 2013-02-22 16:45:03

Klan UchihaKlan HyūgaKlan NaraKlan SenjuKlan SabakuKlan NamikazeKlan KiyoshiKlan Ayatsuri
SharinganByakuganKagegasasuMokutonSuna KontorōruAssarikazeShōtonAyatsuri


     W tym miejscu można wybrać jeden z powyższych klanów głównych. Każdy z nich posiada swoją siedzibę w świecie ninja, wystarczy kliknąć na nazwę klanu. Wszystkie rodziny, dzięki swoim zdolnościom, osiedliły się w różnych krainach, wypędzając tym samym słabsze, i sprawują nad nimi pieczę. Wystarczy napisać posta, w którym zawarta zostanie decyzja, a także posiadać klimatyczny nick, zgodny z zaakceptowanym regulaminem.

Uwaga!

- Raz wybrany klan nie może zostać zmieniony, a dokładniej rzecz ujmując, chodzi jedynie o Kekkei-Genkai. Nie ma sposobu, żeby fabularnie nagle zmienić Mokuton na Sharingan. Dopuszcza się oczywiście fabularne opuszczenie swojej rodziny, jednak niesie ono za sobą, w zależności od prawa ustalonego w danym klanie, różne konsekwencje.

- Warto wybierać przynależność według własnych upodobań. Odradzamy sugerowanie się opiniami innych graczy lub przewidywaniami odnośnie siły danego KG. Dążymy do balansu wszystkich zdolności i co jakiś czas ulepszamy te słabsze, by mogły w pełni konkurować z teoretycznie silniejszymi. Ilość aktywnych graczy w danym klanie również nie powinna mieć większego znaczenia. Wszystkie opisy unikalnych mocy są dostępne jedynie dla członków, więc istnieje nikłe prawdopodobieństwo, że najliczniejsze klany posiadają najmocniejsze KG.

www.pbf-wwegame.pun.pl www.vla.pun.pl www.pro-serwer.pun.pl www.gothic-pbf.pun.pl www.los-santos-vagos.pun.pl