Katsuro - 2013-02-22 16:45:03

Klan UchihaKlan HyūgaKlan NaraKlan SenjuKlan SabakuKlan NamikazeKlan KiyoshiKlan Ayatsuri
SharinganByakuganKagegasasuMokutonSuna KontorōruAssarikazeShōtonAyatsuri


     W tym miejscu można wybrać jeden z powyższych klanów głównych. Każdy z nich posiada swoją siedzibę w świecie ninja, wystarczy kliknąć na nazwę klanu. Wszystkie rodziny, dzięki swoim zdolnościom, osiedliły się w różnych krainach, wypędzając tym samym słabsze, i sprawują nad nimi pieczę. Wystarczy napisać posta, w którym zawarta zostanie decyzja, a także posiadać klimatyczny nick, zgodny z zaakceptowanym regulaminem.

Uwaga!

- Raz wybrany klan nie może zostać zmieniony, a dokładniej rzecz ujmując, chodzi jedynie o Kekkei-Genkai. Nie ma sposobu, żeby fabularnie nagle zmienić Mokuton na Sharingan. Dopuszcza się oczywiście fabularne opuszczenie swojej rodziny, jednak niesie ono za sobą, w zależności od prawa ustalonego w danym klanie, różne konsekwencje.

- Warto wybierać przynależność według własnych upodobań. Odradzamy sugerowanie się opiniami innych graczy lub przewidywaniami odnośnie siły danego KG. Dążymy do balansu wszystkich zdolności i co jakiś czas ulepszamy te słabsze, by mogły w pełni konkurować z teoretycznie silniejszymi. Ilość aktywnych graczy w danym klanie również nie powinna mieć większego znaczenia. Wszystkie opisy unikalnych mocy są dostępne jedynie dla członków, więc istnieje nikłe prawdopodobieństwo, że najliczniejsze klany posiadają najmocniejsze KG.

www.wspolnotagloriapark.pun.pl www.mibmnst.pun.pl www.menager02.pun.pl www.pokemonots.pun.pl www.fpus.pun.pl