Katsuro - 2013-02-24 18:58:12

OGÓLNE ZASADY TRENINGÓW
     Treningi większości zdolności wyglądają następująco: np. Po uzyskaniu odpowiedniej ilości PU i spełnieniu wymagań na wybraną zdolność możemy przystąpić do treningu. Tym razem postawiliśmy na krótkie opisy treningów, żeby nie zamęczać wszystkich pisaniem długich i męczących wypracowań. Trening każdej zdolności (jutsu, umiejętności, kekkei-genkai) wymaga 10 złożonych zdań na każdy dzień tzn:

Jutsu rangi x
czas treningu: 3 dni


     Oznacza to, że musimy napisać 3 posty, niekoniecznie co jeden dzień. Akceptujemy sytuację gdy gracz rozpocznie pierwszy dzień treningu w poniedziałek, a dokończy w piątek i sobotę. Jednak w czasie przerwy nie może trenować niczego innego.
     Jeżeli nie chcemy czekać mamy alternatywne wyjście. Pisząc trening składający się z 45 zdań złożonych jeden dzień treningu przemija nam bez konieczności czekania. Czyli dokładnie rzecz ujmując jeśli przyspieszamy trening to każdy dzień kosztuje 15 zdań opisu (analogicznie, przyśpieszony trening zdolności ustalonej na 5 dni musimy napisać 75 zdań).
     To, że czas treningu nie obowiązuje nie oznacza, że po napisaniu opisu i wysłaniu go możemy dopisać sobie wybraną zdolność do KP. Należy poczekać, aż ktoś uprawniony (admin, moderator) zatwierdzi go.


SKRACANIE DŁUGOŚCI OPISÓW     Dla graczy, którzy są zaangażowani w życie forumowe i, dzięki swojej aktywności, mają spory zapas Punktów Umiejętności, powstał specjalny system pozwalający na skracanie długości opisów. Wystarczy jedynie, że wyda nieco więcej PU niż normalnie. Skrócenie długości zdań treningu o 10% kosztuje połowę ceny danej zdolności. Poniżej prezentujemy przykład, dla tych, którzy po przeczytaniu opisu nie są pewni o co chodzi:

NORMALNIE:

Jutsu rangi C - 10PU + 45 zdań treningu

SKRÓCENIE O 10%:

Jutsu rangi C - 15PU + 40 zdań treningu

SKRÓCENIE O 20%:

Jutsu rangi C - 20PU + 36 zdań treningu

SKRÓCENIE O 30%:

Jutsu rangi C - 25PU + 31 zdań treningu

..itd.

Uwaga!

    -> System ten nie dotyczy jutsu rangi D, pierwszych poziomów KG oraz umiejętności, które trenuje się krócej niż 3 dni.
    -> Obliczenia zaokrąglamy w górę, jeżeli są równe bądź większe niż 0,5.
    -> Dany trening można skrócić maksymalnie o 50%!
www.kfcrumia.pun.pl www.wwe-game.pun.pl www.swiat-cs.pun.pl www.ksmkrosno.pun.pl www.phantomlegion.pun.pl