Katsuro - 2013-02-27 20:13:18

PROFESJE     W tych czasach każdy wartościowy ninja musi rozwijać się w w wybranej przez siebie profesji. Tylko przeciętni ninja nie rozwijają się w żadnej. Do wyboru są następujące profesje:

Szpieg - tacy ninja są wyśmienici w śledzeniu innych. Potrafią ukryć się i pozostać niezauważeni przez bardzo długi czas.

Medyk - wyspecjalizowani w znanych tylko im zdolnościach leczniczych potrafią "naprawić" nawet najbardziej zranionych ninja.

Zabójca - znakomici mordercy. Ich umiejętności zabijania stoją na bardzo wysokim poziomie.

Mistrz chakry - umiejętności panowania nad własną chakrą ninja wyspecjalizowanych w tym kierunku. Potrafią robić rzeczy, które innym ninja nigdy nie będą znane.

Specjalista w TaiJutsu - jeśli chodzi o tę profesję to kładzie nacisk na jeszcze większe wzmocnienie zdolności bojowych ninja.

Jakie umiejętności zwykłe oraz dodatkowe są dostępne dla każdej z tych specjalizacji? W tytule wątku w nawiasie kwadratowym znajduje się nazwa profesji. Umiejętności dla każdego ninja, niezależnie od wybranej specjalizacji, zostały oznaczone jako [Zwykły ninja].

Każdy gracz może wybrać tylko jedną profesję. Należy po prostu napisać swoją decyzję w tym wątku. Istnieje jednak możliwość rozwijania drugiej profesji. Żeby to zrobić należy ponownie napisać tutaj oraz zapłacić 100 PU.

PIERWSZĄ PROFESJE WYBIERAMY PODCZAS POBYTU W SZKOLE NINJA!!!

www.geografia90.pun.pl www.manhattan.pun.pl www.iwf.pun.pl www.gram24.pun.pl www.fsb.pun.pl