Katsuro - 2013-02-28 18:10:36

HITAI-ATE
(ochraniacz na twarz)     Senju, które słynie ze swoich właściwości defensywnych, stworzyło, dla swojego lidera, atrybut odzwierciedlający tę zaletę. Stworzony z lekkich, a zarazem niezwykle twardych materiałów ochraniacz zakrywa znaczną część twarzy, zostawiając widoczną jedynie środkową jej część, począwszy od oczu do samej brody.
     Na czole wygrawerowano symbol klanu - dzięki temu, przy spotkaniu, nie ma wątpliwości z kim mamy do czynienia. Oprócz symbolu z tyłu ochraniacza wyryto imiona poprzedników, którzy piastowali to samo stanowisko:

Ku pamięci bohaterom klanu Senju:
- Katsuro
- Mamoru

*


     Charakterystyczny wygląd Hitai-ate nie ma na celu jedynie uczynić użytkownika rozpoznawalnym, lecz także ochronić go przed bezpośrednimi atakami frontalnymi w twarz. Siłą, którą jest w stanie zneutralizować imponuje, nawet jeżeli porównamy ją z najlepszymi tarczami/zaporami - ochraniacz wytrzymuje ataki broniami posiadającymi nawet SB 6. Oczywiście, nie zapewnia kompletnej ochrony, należy liczyć się z bolesnymi siniakami w miejscu uderzenia, jednak lepsze to niż blizna na całe życie.

www.thesims2.pun.pl www.wza.pun.pl www.narutolovenet.pun.pl www.icebiketeam.pun.pl www.dbp.pun.pl