Katsuro - 2013-02-28 18:20:51

GURINFURASSHU
(płaszcz Namikaze)     Insygnia ta z pewnością nie należy do najzwyklejszych strojów. Każdy Lider ma swóje własne, charakterystyczne odzienie w barwach zależnych wyłącznie od niego.
     Insygnia obecnego lidera klanu jest wykonana z materiału odpornego na wszelkiego rodzaju rozcięcia, rozdarcia itd. Jednak nie to gwarantuje właścicielowi bezpieczeństwo. Wewnętrzna część płaszcza ma tak jakby drugą warstwę, jednakże ta, w przeciwieństwie do zewnętrznej, została stworzona z lekkiej kolczugi chroniącej tułów lidera przed działaniem podstawowych broni białych typu kunai, skuriken.
     Dokładny wygląd to kwestia umowna każdego przywódcy klanu, aczkolwiek na każdym z nich powinien znajdować się symbol klanu. Gurīnfurasshu aktualnego lidera jest biały z czerwonymi płomieniami na spodzie. Na plecach znajduje się symbol klanu wraz z wyszytym napisem „Namikaze”. Rękawy tego elementu ubioru lidera są skrócone do jakiejś 1/3. Zapięcie płaszcza znajduje się na wysokości mostka i kończy się na wysokości brzucha.

Uwaga!
     Obowiązkiem każdego nowego lidera jest określenie dokładnego wyglądu Gurīnfurasshu. Istnieje możliwość przejęcia obecnego po byłej głowie rodziny - w każdym z tych przypadków należy zgłosić administracji swoją decyzję.

www.thesims2.pun.pl www.icebiketeam.pun.pl www.margofun.pun.pl www.wza.pun.pl www.narutolovenet.pun.pl