Katsuro - 2013-02-28 18:22:54

AYARILEL
(złota włócznia)     Bardzo dumnie wyglądający oręż, który nie dość, że wygląda nieprzeciętnie to posiada właściwości bojowe godne podziwu. Ayarilel to złota włócznia mierząca 2 metry wysokości. Do drzewca o grubości 3 centymetrów przymocowano małe, złote czaszki mające nie tylko walory wizualne, ale także bojowe, ponieważ złoto czyni ten oręż niezwykle wytrzymałym. Nie tylko czaszki wykonane są z tego drogocennego kruszcu, również półmetrowe ostrze włóczni stworzono z metalu, którego kolor przypomina promienie słoneczne.
     Ayarilel to broń, która zostaje przy boku każdego lidera do końca jego żywota, a i po śmierci towarzyszy mu w grobie. Z tego względu dla każdego nowego przywódcy tworzy się kolejną kopię. Jedyne co je od siebie różni to imię właściciela wyryte na ostrzu. Całość oparta została na symbolach: drzewiec (wędrówka, jaką musieli odbyć członkowie klanu przed odkryciem KG), czaszki (śmierć, która czeka każdego) oraz ostrze (walka będąca codziennością).
     Z uwagi na jakość wykonania insygnia Ayatsuri posiada olbrzymie właściwości zarówno ofensywne jak i defensywne. SB równe 7 może mierzyć się z niejednym legendarnym artefaktem, a odporność do SB 5 również nie pozostaje bez echa.

www.bmw-klub-ostrowiec.pun.pl www.enokia.pun.pl www.tz.pun.pl www.senpuu.pun.pl www.kaishaku.pun.pl