Katsuro - 2013-02-28 22:03:52

NOWE SUMMONY     Możliwość stworzona na potrzeby użytkowników, którzy chcieliby wprowadzić do świata gry nowy pakt z daną grupą zwierząt/istot. Wymagania dotyczące zatwierdzenia są identyczne jak te w przypadku jutsu, umiejętności itp. - opis powinien być możliwie jak najlepszy (im lepszy tym ewentualna szybkość wprowadzenia wzrasta), mile widziane grafiki pomocnicze. Liczba summonów nie jest ograniczona jak również liczba posiadanych jutsu nie ma żadnego ustalonego limitu - wszystko zależy od tego jak bardzo Wasz pomysł dostosowany został do realiów gry.

Uwaga!

    -> Jeżeli Twój opis zostanie wprowadzony nie dostajesz zadnej gwarancji na to, że zostaniesz pierwszym właścicielem danego paktu.

    -> Komentarze wstawianych paktów mile widziane, szczególnie te wytykające nieścisłości, które pomogą administracji w ocenie.

    -> Każda nowa propozycja powinna mieć swój oddzielny temat z dopiskiem [Propozycja] (dokładnie tak jak w recepcji) przed nazwą właściwą, niezastosowanie się to tej zasady jest równoznaczne z usunięciem tematu. Nagminne łamanie przepisu skutkuje brakiem możliwości dodawania kolejnych propozycji w tym dziale.

    -> Tag hide zabroniony!
www.pes6ligaonline.pun.pl www.dbwars.pun.pl www.sggw07nz.pun.pl www.fifaworld.pun.pl www.yumyum.pun.pl