Katsuro - 2013-02-28 22:07:03

Wymagania na podpisanie paktu:

    * Opanowane [C] Kuchiyose no Jutsu
    * Przeprowadzić misję w poszukiwaniu obecnego posiadacza paktu
    * 70 PU

Aby móc posiadać summona należy odbyć misję/podróż, w której podpiszecie pakt. Istnieją dwa scenariusze:

1. Jesteś pierwszym, który chce podpisać pakt z danym zwierzęciem. Wtedy po spełnieniu wymagań i zapisaniu się w tym wątku mistrz gry rozpoczyna sesję specjalnie dla Ciebie w siedzibie Twojego klanu i rozpoczyna się podróż. Motywem przewodnim będzie znalezienie starożytnego zwoju, podpisanie paktu z daną grupą zwierząt oraz zabranie zwoju dla potomnych.

2. Ktoś przed Tobą wykonał scenariusz pierwszy. Teraz Ty musisz odnaleźć tego osobnika i poprosić go o możliwość podpisania paktu z daną grupą zwierząt. Obecny właściciel paktu może zażądać od ciebie wykonania dla niego jakiegoś zadania. Nie może oczekiwać zapłaty ani żadnego przedmiotu. Administrator podczas takiej sesji będzie przyglądał się jej. Pierwszą część podróży, czyli znalezienie tej osoby przeprowadza z tobą MG. Po znalezieniu tej osoby chwilowym MG zostaje osoba, posiadająca zwój z paktem.

Przed wykonaniem któregokolwiek ze scenariuszy należy zapisać się w tym wątku, a administrator zdecyduje czy jesteście w stanie zdobyć zwój.

www.redmoondk.pun.pl www.polskisupertruck.pun.pl www.narutoofpbf.pun.pl www.los-santos-vagos.pun.pl www.bastylion-rom.pun.pl