Katsuro - 2013-05-03 21:50:45

http://i.imgur.com/tekROWc.png
http://i.imgur.com/vwbdsmP.png     Zastanawialiście się kiedyś jak wyglądałoby nasze forum osadzone w innej tematyce? Posiadające praktycznie taką samą mechanikę, odpowiednio dostosowaną do realiów danego Anime/Mangi? Co byłoby, gdybyśmy zamiast forum o Naruto stworzyli to samo, lecz w obrębie A&M Fairy Tail? Już niebawem będziecie mogli się o tym przekonać!
     Mage Guild Wars to projekt, który z założenia ma być bliźniaczym forum Ninja Clan Wars (co widać już po samej nazwie). Chcemy dzięki temu rozszerzyć społeczność graczy, którym podoba się to co tworzymy. MGW budowane jest przez specjalną, na razie tajną, grupę, która do dyspozycji otrzymała wszystko czym dysponuje NCW, czyli mechanikę, pomysł na fabułę, szatę graficzną i inne wszelkiego typu rozwiązania.
     Cóż więcej można napisać? Otwarcie zostało wstępnie zaplanowane na wakacje, jednak dokładna data nie jest znana, wszystko zależy od wielu czynników, na które, jak wiecie, nie zawsze mamy wpływ. Pozostaje mi serdecznie zaprosić Was, potencjalnych graczy, do zapoznania się z krótką fabułą i wyczekiwania dnia, w którym MGW, pierwsze forum pod naszym patronatem, zostanie otwarte.

Historia MGW #1 - "Początek"     Dawno temu, w królestwie Fiore nadeszły dni chwały i potęgi. Ród cieszący się niemal kilkumilionową armią zaczął wywyższać się nad światem. Wieści o nim roznosiły się z każdą chwilą. Władca kochał pokazywać się publicznie przed swym ludem ; obiecywał im wiele i każdego złożonego słowa dotrzymał. Swym ludziom dostarczał ogromnych zapasów jedzenia oraz picia. Mieli zapewnione bezpieczeństwo oraz wykwalifikowaną służbę w każdym centrum pomocy. Nawet mieszczanin mógł poczuć się jak prawdziwy,zamożny lord.

     Jednak jak to na świecie bywa, istnieją ludzie tolerancyjni no i ci trochę mniej. Człowiek nie przeżyłby bez wojen. Bez wojen świat by nie istniał. Chęć posiadania i bezwarunkowej władzy rozprzestrzeniła się na cały kontynent. Poczynając od wysp Ca - Elum, aż do Królestwa Pergrande . Z każdym dniem napięcie pomiędzy władcami rosło. Doprowadziło to do zamknięcia szlaków handlowych a także wielu portów. Upadek ekonomii był nieunikniony, na głównych rynkach w każdym mieście brakło cennych towarów. Ludzie zaczęli się buntować, a królowie podjęli dalsze drastyczne kroki. Rozpętała się "I Wielka Wojna Magów".

     Walki rozprzestrzeniały się w dynamicznym tempie po całym kontynencie, aż w końcu gniew zagarnął dla siebie cały świat. Ile osób zginęło, ile przeżyło, to była tak wielka, niezliczona do teraz liczba. Choć królestwo Fiore zamieszkałe było przez tak wielu ludzi, to i tak nic nie mogło zdziałać w obliczu zgrupowania wszystkich innych mocarstw. Sytuacja stała się tak krytyczna, że każdy przestał ufać drugiej osobie. Zapowiadało się najgorsze.

     Ród wyrzutków nie chciał patrzeć jak inne państwa mogą wybić się nawzajem i zareagował. Wysłał wnet swego najsilniejszego wojownika w świat. Imieniem mu było [...]. Ten podróżując przez całe kontynenty, zbierał do swych szeregów dziesięciu wspaniałych magów. Razem z nimi stworzył Radę dziesięciu, do teraz nazywanych Radą Magów. Właśnie on do świata przywrócił porządek, swą magią rozesłał pokój na cały świat, oddzielając nieprawość i praworządność. Zło pozamykał w gildiach mrocznych, zaś dobro w oficjalnych i dobrych.

     Nie oznaczało to końca walk, one wciąż trwały, lecz teraz już bardziej wyraźne i zakreślone. Wojny przeistoczyły się w jawne zamieszki pomiędzy dwoma stronami, gildiami dobrymi a złymi. I choć dobre gildie łączył jeden cel - pokonanie złych, to i tak nie sprzymierzały się. Czerpali korzyści na swój własny interes. Pierwszą założoną oficjalną gildią zostało Fairy Tail, które za swojego mistrza wybrało [...], zaś pierwszą i największą złą, mroczną gildią zostało Griomire Heart, którego mistrzem został [...]

Link do forum: www.mageguildwars.pun.pl

www.phantomlegion.pun.pl www.swiat-cs.pun.pl www.dzieciaczkowo.pun.pl www.wwe-game.pun.pl www.ksmkrosno.pun.pl