Senti - 2013-07-08 21:08:18

Witam!
     
     Jak już pewnie większość z was zauważyła po tytule wątku, temat dzisiejszego ogłoszenia jest dość specyficzny, a i bardzo skromny zarazem. Będzie on dotyczył pewnej innowacyjności, którą wspólnie z Masaru stworzyliśmy, tak aby nasza fabuła na NinjaClanWars stała się stokroć mocniej interesująca niż dotychczas. Ale cóż to za nowość, zapytacie? Spieszę tłumaczyć.
     Od jakiegoś czasu ciągle myślimy nad tym, jak by was jeszcze bardziej wciągnąć w świat, jak sprawić, abyście poczuli z nim magnetyczną więź. Co zrobić, aby każdy gracz mógł odczuć choćby najmniejszy dreszczyk emocji, zarówno jako postać w grze, czy znerdziały człowieczyna przed komputerem. W pewnym momencie doszliśmy do wniosku, że samo wprowadzenie czegoś jako sam jedyny post w fabule napisany przez Event Mastera czy Administratora komunikujący wam, że tu i tu coś wybuchło, a tam spaliło,  może okazać się bardzo mylący, rodząc przy tym mnóstwo nieścisłości i niedomówień. Tego typu wiadomość może przecież zostać zakopana przez inne, a odnalezienie jej przez randomowego gracza - graniczy z łutem szczęścia, jeśli wcześniej nie dostanie od nikogo linku. Wielu z was nie wie wówczas, co w danej krainie na dobrą sprawę się dzieje. W skrajnych sytuacjach dochodzi nawet do tego, że w spalonej i zniszczonej prowincji, ktoś chodzi sobie jakby nigdy nic i zbiera grzyby na sesji, bo po prostu nie wie, że w otoczeniu zaszły jakieś zmiany.
     Należałoby by więc to wszystko jakoś  ogarnąć i zapisać w miejscu, gdzie każdy mógłby to na spokojnie przeczytać i wyciągnąć jak najwięcej niezbędnych informacji.
     W ten sposób narodził się pomysł, aby stworzyć Kroniki NCW. Kroniki NCW, to nic innego jak dział, gdzie osoby odpowiedzialne za fabułę będą zapisywały, co i gdzie dzieje się aktualnie w naszym świecie. Wszelkie rewolucje, wojny, ruchawki, śmierci ważniejszych osobistości, czy inne, równie prestiżowe wydarzenia - będą tam upamiętniane i w wysokiej szczegółowości opisywane. Jeśli pojawi się jakaś wojna, dowiecie się z kroniki jej podłoża, daty wybuchu, a także tego jakie osoby miały wpływ na jej losy. Każde wydarzenie będzie niczym rozdział w książce, posiadając swój własny, indywidualny i nader tajemniczy tytuł!
     Kronika dostępna pod tym linkiem. Już wkrótce pojawią się pierwsze wydarzenia i wszystko nabierze większej jasności.

www.kuleko.pun.pl www.blackwatermalbork.pun.pl www.miejscecandy.pun.pl www.shahid-kapoor.pun.pl www.gik2010.pun.pl