Katsuro - 2013-07-09 21:18:23

PUNKTY REPUTACJICZYM SĄ PR:
     Punkty Reputacji [PR] to bonusy zdobywane przez graczy podczas sesji. Jeśli ninja przysłuży się światu pomyślnie wykonując daną przygodę, otrzymuje on określoną ilość PR. Symbolizuje to oddany wkład na rzecz promowania klanu. Klan (lub organizacja) bardziej znany dominuje nie tylko w swoim kraju, lecz także na świecie, ma spory wpływ na decyzje mogące na stałe odmienić losy świata. Tyle fabuła, a w praktyce dzięki tym punktom klany i zrzeszenia zwiększają swoje przychody oraz umożliwiają zmniejszenie cen w sklepach.

ROCZNE PRZYCHODY:
     Z punktu widzenia klanu punkty reputacji są bardzo ważnym elementem. Każda sesja, która generuje przychody PR zwiększa również budżet klanowy. Tego typu dodatkowe środki zwiększą wydolność finansową i pozwolą na wybudowanie nowych budynków, zwiększenie siły militarnej w przypadku wojny. Każdy punkt reputacji to zastrzyk gotówki w wysokości 100Ryo do klanowej skarbonki. Ponadto przyznawane są dodatkowe nagrody dla każdego zrzeszenia, w zależności od zajętego miejsca w rocznym podsumowaniu.

NAGRODY:

1 miejsce - 25.000 Ryo
2 miejsce - 20.000 Ryo
3 miejsce - 16.000 Ryo
4 miejsce - 10.000 Ryo
5 miejsce - 8.000 Ryo
6 miejsce - 6.000 Ryo
7 miejsce - 4.000 Ryo
8 miejsce - 2.000 Ryo
9 miejsce - 1.000 Ryo
10 miejsce - 500 Ryo
Organizacja - 3000 Ryo

DOMINACJA KRAJOWA:
     Klan posiadający największą liczbę PR w danym kraju uznawany jest za dominujący. Dzięki oddanej pracy swoich wojowników ma większy wpływ na to co się dzieje na obszarze danego kraju. Każdy nowy klan, chcący w pokojowy sposób założyć swoją siedzibę, musi uzyskać zgodę lidera klanu, który ma większy wpływ na region. Klan ten też decyduje o przystąpieniu danego kraju do wojny (żaden lord nie podejmie wojny bez jego wsparcia), a jego członkowie traktowani są w obrębie państwa z większym szacunkiem. Dodatkowo, dzięki swojej pozycji, starszyzna jest w stanie uzyskać znaczące zniżki na wszelkiego rodzaju towary, co powoduje, że ceny w sklepie wioskowym są o 10% niższe.

PODSUMOWANIE DZIAŁAŃ:
     Co roku (fabularnego - 3 miesiące) odbywać się będzie podsumowanie, które na nowo określi siłę klanów i organizacji. Po podliczeniu wszystkich punktów użytkownicy zostaną poinformowani o zmianach jakie zaszły i bonusach jakie otrzymają dane zrzeszenia.

www.hitman-site.pun.pl www.kpoptown.pun.pl www.gandzia.pun.pl www.wsparcie.pun.pl www.wzlsrp.pun.pl