Katsuro - 2013-09-03 23:38:07

Witajcie ponownie.

     Dzisiejszej nocy oddajemy Wam do dyspozycji drugą część wakacyjnej aktualizacji, która staje się powoli już stałym punktem działania forum. Druga część odbiega w znaczący sposób od pierwszej pod wieloma względami. Głównym powodem jest, niestety, lista, która znacząco odbiega od zapowiadanej i niewyrobienie się w terminie, chociaż dla niektórych wakacje jeszcze trwają. Cóż, wybaczcie nam, jeżeli kogoś zawiedliśmy, ale... było ciężko, tym bardziej, że mieliśmy sporo swoich, mniej lub bardziej wakacyjnych, spraw. Jednak postaraliśmy się, żeby poniższa paczka zawierała istotne dla Was zmiany i dodatki, także serdecznie zapraszam do zapoznania się z nimi.
     Nie chciałbym znowu przedłużać pisanie tego posta, więc tym razem umieszczę jedynie listę, bez wyjaśnień. Jeżeli coś takowych wymaga to bardzo proszę, kierujcie wszystkie pytania w tym temacie (nie na gg). Na wszystkie odpowiem w miarę możliwości jak najszybciej.

1. Poprawki do KG żywiołowych: Shōtona i Hyōtona.
2. Nowy opis punktu medycznego.
3. Nowa mechanika: system obrażeń i leczenia.
4. Nowa mechanika: wykorzystywanie pełnych możliwości jutsu.
5. Nowy opis KG: Sharingan.
6. Nowy opis mechaniki: Wyniszczanie Mangekyō Sharingana.
7. Zmiany w umiejętności dodatkowej: więcej natur chakry [Mistrz chakry].
8. Nowy opis umiejętności zwykłej: walka z zamkniętymi oczami
9. Usunięcie umiejętności zwykłej: wykonywanie jutsu bez wykonywania pieczęci.
10. Nowe opisy jutsu klanowych Hyōtona:

11. Nowe opisy jutsu klanowych Uchiha:

12. Nowe opisy jutsu umiejętnościowych Suigana:

WYJAŚNIENIA DOTYCZĄCE NIEKTÓRYCH PUNKTÓW

     Jako, iż większość z Was siedzi teraz w szkołach lub pracach, postanowiłem po przebudzeniu wypisać jednak kilka istotnych uwag odnośnie aktualizacji, które, być może, uprzedzą Wasze pytania.

- Każdy kto posiadał umiejętność "wykonywania jutsu bez wykonywania pieczęci" może sobie dopisać wydane na nią PU. Nie wiecie ile? Wystarczy zgłosić się do któregoś z nas.

- Każdy Uchiha, który opanował MS'a ma obowiązek, tak jak to zresztą zostało przedstawione w nowych opisać, zgłosić się do administracji w celu "przestawienia" swoich postaci na nowy system.

- Niektóre techniki Uchiha zastąpione zupełnie nowymi wersjami, których nie można używać bez kolejnego treningu. W razie pytań, służymy pomocą.

- System obrażeń i leczenia to prototyp, który, w razie pozytywnego przyjęcia, zostanie wzbogacony o nowe warianty. Chcemy jednak najpierw sprawdzić wszystko w praktyce.

UWAGA!
     Z okazji wielu istotnych wydarzeń, takich jak rozpoczęcie szkoły, otwarcie MGW i dodanie wakacyjnej aktualizacji mamy dla Was dwa, mam nadzieję, ciekawe bonusy. Pierwszy z nich to przedłużenie 50% więcej PU za wynagrodzenie za sesje, zarówno dla wykonującego jak i MG do poniedziałku. Drugi dotyczy punktu medycznego, zdajemy sobie sprawę, że będzie teraz ciężko wyleczyć obrażenia dlatego przez najbliższy tydzień pierwszy poziom może zbudować każdy, za darmo. Wystarczy napisać odpowiedniego posta w temacie z warsztatem i sporządzić opis. Darmowe budynki musza być do użytku publicznego. To jedyna taka okazja, żeby zapełnić świat gry przydatnym budynkiem bez większych problemów.

www.zzzz.pun.pl www.przewoz9stoszki9.pun.pl www.wogsoldat.pun.pl www.eu3-kampania.pun.pl www.bm1.pun.pl