Katsuro - 2013-12-23 15:42:53

     Ogłoszenie będzie krótkie, bo i nie ma się tu nad czym rozwodzić. Ledwo po rozplanowaniu świątecznej aktualizacji trafiła się okazja i mogłem sobie dorobić. Z tego względu praktycznie całe dnie nie było mnie w domu. Efekt? Brak czasu na zrobienie tego co zapowiadałem. Jedynie szata graficzna, nad którą pracowałem dla zabicia czasu już wcześniej, mogła zostać oddana do użytku. Nie jestem w stanie przewidzieć kiedy będę mógł sobie pozwolić na kilka dni swobodnego działania, dlatego też chciałbym oznajmić, że nie będzie zapowiadanej paczki aktualizacji. Zamiast tego wszystko co napiszę lub poprawię (Wasze opisy technik) będzie lądowało od razu w temacie z aktualizacjami.

     Jak widzicie spełniłem Waszą prośbę odnośnie zmiany kolorystyki, dodając do tego kilka usprawnień, nad którymi myślałem już od dawna. Nie sztuką jest odkryć, że jest jeszcze trochę do zrobienia (opisy działów, grafiki do subforów, drobne niedociągnięcia, uzupełnienia linków itp.). Dzisiaj i jutro będę miał pewnie nieco czasu, ale to będą urywki. Postaram się w tym czasie dokończyć to co zacząłem i dodać kilka rzeczy. Także nie zgłaszajcie żadnych błędów, prawdopodobnie o wszystkich wiem.

     Dodałem zapowiadane statystyki, to jedyne co udało mi się zrobić. Wiem, niewiele, ale postaram się to wszystko przyśpieszyć.

     To wszystko. Przepraszam, że nie dałem rady wprowadzić aktualizacji, ale tego co się stało przewidzieć nie mogłem.

www.ksmkrosno.pun.pl www.dzieciaczkowo.pun.pl www.kfcrumia.pun.pl www.wwe-game.pun.pl www.swiat-cs.pun.pl