Senti - 2014-03-12 22:06:22

     Temat bardziej informacyjny dla osób, które aktualnie mają do czynienia ze mną w fabule - zarówno jako graczem, jak i Mistrzem Gry. Choć może prawidłowiej byłoby wziąć po prostu urlop i tam wytłumaczyć to i owo, tak wolę dać temat w offtopie, by potem móc komuś rzucić szybko link na gg.
     Mam zamiar obwieścić, że robię sobie przerwę i odpoczynek od NCW. Za pasem matura, ostatnie chwile, aby wyklarować oceny i pouczyć się jeszcze do egzaminów. Robienie to z myślą, że mam tutaj wejść i komuś odpisać, staje się dekoncentrujące i najczęściej kończy się na tym, że ani się nie uczę, ani nie odpisuje, a jeżeli to robię, to na późny wieczór.
     Na pożądaną porcję czasu pragnę uwolnić się od tego miejsca i od razu powiedzieć o zbliżającej się niskiej frekwencji. Będzie mnie bardzo mało, a odpisy pojawią się w zwolnionym tempie. Mając na myśli zwolniony - mówię to u odpisach w weekendy, pozostałe dni robocze odpuszczam sobie, przykro mi.
     Jeżeli komuś to będzie nie pasować, niech pisze do Masaru i tam spróbuje walczyć o nowego MG do swoich specjalnych sesji (nie robić tego na własną rękę, broń boże) i jeżeli ten na to zezwoli, dopiero kontynuować fabularny ciąg swej postaci. Jeżeli jednak nie przeszkadza ci tempo, o którym wspomniałem wyżej, wszystko zostaje po staremu.
     To by było na wszystko. Krótki wątek, powstały głównie przez powinności EM.
     Trzymajcie się i do zobaczenia za jakiś czas.

www.daclan.pun.pl www.serjtankian.pun.pl www.ciaza-po-ciaza-obumarla.pun.pl www.ak.pun.pl www.se.pun.pl