Senti - 2014-05-23 03:17:04

     O rozgardiasz na wojnie nie jest wcale trudno. Szczególnie jeśli udział w niej biorą świeży gracze, którym termin "event" jest nierzadko obcy. Wiem jednak, że i u starszych bywają niedomówienia, dlatego, aby nie było żadnych nieporozumień, przytaczam kilka stalowych reguł, które będą panować i obowiązywać w najbliższej konfrontacji klanów. Jest to swoista wersja beta tego, jak będzie wyglądać obraz wojny na NCW.

JEŚLI JESTEŚ UCZESTNIKIEM DZIAŁAŃ WOJENNYCH

#1. Masz obowiązek systematycznych odpisów, w czasie, który określił wcześniej Administrator*, lub Event Master. Nie dostosowanie się grozić będzie przykrymi konsekwencjami, a nawet śmiercią postaci.

#2. Masz pełną wolność wyboru. Pamiętaj jednak, że każdy ruch rodzi konsekwencje. Zastanów się dobrze nad tym, co robisz, bowiem wysłanie posta, równoznaczne jest z świadomym i nieodwracalnym przypieczętowaniem swojej decyzji.

#3. Staraj się, aby treść twoich postów była zrozumiała dla czytającego. Enigmatyczna konstrukcja myśli przelanych na post, w żadnym razie cię nie usprawiedliwia i jeżeli MG zrozumie twój post opacznie, nie masz prawa żywić do niego żadnych pretensji.

#4. Zmienianie lokacji jest zabronione, bez wcześniejszego poinformowania Event Mastera, lub Administratora. Dopiero po dostaniu od nich zezwolenia, możesz napisać post w innym miejscu.

#5. Twoje życie będzie w nieustannym zagrożeniu. Zachowanie twojej postaci ma duży wpływ na to, czy dane jej będzie przeżyć. Staraj się przy tym, aby twoje posty były jak najbardziej staranne. Niechlujność nie będzie ci sprzyjać. Nigdy natomiast nie masz pewności swojego zobaczenia kolejnego wschodu słońca. Nieważne jak bardzo będziesz czujny, zabłąkany kunai może trafić każdego.

JEŚLI JESTEŚ LIDEREM KLANU/ORGANIZACJI, GENERAŁEM WOJSK, LUB DOWÓDCĄ POSZCZEGÓLNEGO ODDZIAŁU

#1. Nie masz żadnej kontroli nad postaciami NPC, które ci aktualnie służą. Sterowanie nimi w swoich postach jest całkowicie zabronione! Ich działaniami zarządza Administrator, Event Master, lub wybrany przez nich MG.

#2. Jako dowódca, wobec własnych NPC** masz jedynie możliwość wydania rozkazu. Pamiętaj, jesteś ich przełożonym i ich zachowanie jest niejako uzależnione od tego, jak cię postrzegają. Stosunek twoich ludzi do ciebie ma ogromne przełożenie na ich gorliwości wykonywania rozkazu, Nikt nie będzie słuchał kogoś, kto ledwie raczkuje jako ninja, ani też kogoś, kogo po prostu nie szanują, ani nie znają.

#3. Morale twoich żołnierzy jest bardzo ważne. Oddział, który raz poniósł porażkę, nieprędko będzie umiał stoczyć kolejną bitwę używając pełni swych możliwości. Tym bardziej, jeśli wróg wywarł w nim przerażenie. Bądź świadomy, iż strach jest waszym największym przeciwnikiem. Analogiczne, odnosząc zwycięstwa, możliwości twojego oddziału są w pewnym stopniu zwiększone. Zadbaj o przemowy – potrafią działać cuda.

_______________
* Mam tu na myśli Masaru, bo to on jest administratorem odpowiedzialnym za fabułę.
** Nie dotyczy NPC, którzy mają założoną kartę.


Uwaga!
Do spisu mogą zostać dodane nowe zasady, dlatego bądź z wątkiem na bieżąco!

www.zjawiska-paranormalne.pun.pl www.sggw07nz.pun.pl www.fifaworld.pun.pl www.pes6ligaonline.pun.pl www.yumyum.pun.pl