Masaru - 2014-09-19 11:55:24

Pomarańczowa Noc       Noc była spokojna, niemal bezchmurne niebo dumnie prezentowało księżyc, który był tego wieczora w pełni. Coś w tym widoku było niezwykłego na tyle, że sprawiało że krew w żyłach krążyła szybciej - wyczuwalne było wszechobecne podekscytowanie. Właśnie w takie noce jak te od wieków działy się dziwne rzeczy. Ciężko jednak jednoznacznie stwierdzić, czy to magia satelity ziemskiego, czy może lepsza widoczność wywołuje dziwne zachowania. Noc była bowiem niezwykle jasna na tyle, że samozwańcze rodzeństwo pilnujące bramy szkoły ninja mogło spokojnie grać w shogi bez żadnego dodatkowego światła. Po za tym faktem nie wydawali się zwracać zbytniej uwagi na nietypowość tej nocy. Dawno już przestali pilnować zewnętrznej strony bramy zdając się całkowicie na fakt, że położenie akademii jest ścisłą tajemnicą. W dodatku nikt nie zagrażał tak potężnej organizacji jaką była szkoła ninja. Ich oczy bardziej skupione były na wnętrzu szkoły, bowiem wśród nich panowała odwieczna zabawa w zgadywanie, kto będzie następnym absolwentem akademii. Właśnie dlatego kompletnie nie byli w stanie zareagować, kiedy nastąpił wybuch.
       Wiosna, w nocy z 25 na 26 marca 168 roku ma miejsce pierwszy w historii atak na Szkołę Ninja. Noc ta później została nazwana mianem pomarańczowej, albowiem w blasku płomieni wydawało się, że księżyc przybrał właśnie taką barwę. Niezidentyfikowani napastnicy byli niezwykle dobrze poinformowani. Znali bowiem nie tylko położenie szkoły, ale także fakt, że większość agentów akademii rozsiana była po świecie starając się zachować kruchy w tym momencie pokój. Wojna w Kraju Gorących Źródeł, domniemany artefakt w Kraju Pół Ryżowych czy oblężenie siedziby Uchihów. Wszędzie gdzie coś się działo byli obecni agenci, wszędzie tylko nie w ich siedzibie głównej. Wiele wskazywało, że ktoś z wewnętrznych struktur zdradził. Obrony studentów i przede wszystkim zgromadzonych w szkole akt dotyczących niemal każdego ninja podjęli się nauczyciele. Wobec przeważającej liczby wrogów niewiele jednak mogli zdziałać.
       Z pomocą jednak ruszył Sugimoto Namikaze, który przy pomocy zdolności klanowych i sensorycznych postanowił błyskawicznie sprowadzić pomoc. Nie miał jednak zbyt wiele czasu oraz miał też ograniczoną liczbę miejsc, w które mógł się przenieść. Mimo wszystko zdołał odnaleźć garstkę absolwentów i bez zbędnych wyjaśnień przeniósł ich w pobliże akademii. Tak właśnie powstał oddział obrony Szkoły Ninja, który...

www.pes6ligaonline.pun.pl www.zjawiska-paranormalne.pun.pl www.sggw07nz.pun.pl www.yumyum.pun.pl www.dbwars.pun.pl