Katsuro - 2016-06-25 19:24:46

Dziwny tytuł tematu, prawda? Mam nadzieję, że okaże się proroczy. Witajcie po miesięcznej przerwie na NCW. Zdaje sobie sprawę, że spodziewacie się wielkich zmian, które zapowiedział, a nawet więcej, mając w pamięci, że tak długi remont zawsze zwiastował coś wielkiego. Niestety, nie tym razem. Postaram się wytłumaczyć Wam o co chodzi.

Zapowiedziałem bardzo dużo zmian i od momentu zamknięcia forum szykowałem je, planowałem cały miesiąc pisania. Mój plan przewidywał przede wszystkim powolny start, więc zajmowałem się drobnostkami, grafikami i poprawianiem skryptów - wszystko możecie znaleźć w nowym temacie: Aktualizacje v4. Największą zmianą jaką udało się wprowadzić jest aktualizacja umiejętności i technik medycznych. Niestety rzeczywistość pokrzyżowała moje ambitne plany. Sesja zrobiła się znacznie cięższa niż przewidywałem i musiałem się nią zająć, to priorytet. W dalszym ciągu sądziłem jednak, że uda mi się połączyć te dwie sprawy - nie udało się. Do pewnego momentu wydawało mi się, że wszystko i tak się uda, w końcu zaraz wakacje i na pewno podgonię. No i tutaj tak na prawdę wszystko się komplikuje. Chodzi bowiem o to, że przez 2/3 wakacji będę poza domem, bez dostępu do PC, będę pracował. Jedynie co dwa tygodnie będę wracał do domu na tydzień. Tak się nie da prowadzić forum, nie ma mowy. Dlatego postanowiłem, że po prawie siedmiu latach zamknę NCW, bo nie wyobrażałem sobie, że ktoś mógłby czekać na mnie przez 3 miesiące, żeby wrócić do gry, bo już przed remontem nie było dużej aktywności. Taki był plan, smutny, ale był. Do wczoraj.

Zdarzyło się przez ten miesiąc, że ktoś pytał o stan aktualizacji, a ja musiałem odpowiadać tak samo, zgodnie z prawdą - słabo. Aż w końcu, gdy już rozmyślałem o tym jak się z Wami pożegnam, pojawiło się ponownie pytanie o aktualizację, od Hiroshiego. Nie było sensu ukrywać, odparłem, że nie dam rady i zamykam NCW. Bez zbędnego roztrząsania tego wątku, bo i nie ma co się silić na górnolotne teksty, przekonał mnie, że ktoś jednak czeka na NCW i że warto o nie zawalczyć. Idąc za jego radami zawalczyłem. Dlatego czekają Was, Drodzy Gracze, spore roszady przez najbliższe 3 miesiące.

Po pierwsze, z racji tego, że Masaru nie odpowiedział na moje wiadomości, postanowiłem zdegradować go do rangi VIPa. Domyślam się, że sam ma sporo na głowie i skoro nie odpowiedział to ma ku temu powód. Nie poznałem tego powodu, ale go szanuję. Po drugie, ja sam usuwam się w cień, lecz nie na zawszę, ale o tym później. Po trzecie, ostatnie i najważniejsze w tym akapicie, od dziś moją funkcję przejmuje znany Wam wszystkim Ichuza! Dla mnie jest to tylko i wyłącznie Ichuza (kiedyś jeszcze Yaomi), ale innym może być znany jako Kami lub Yoshi, zagmatwane to trochę. Będzie mnie w 100% zastępował, także do niego zwracajcie się z prośbami o akceptację, zezwolenia, z problemami dotyczącymi mechaniki i wszystkim innym z czym normalnie idziecie do mnie. Wcześniej nie wyobrażałem sobie, że ktoś może mnie zastąpić, ale biorąc pod uwagę jak radził sobie na MGW uważam, że tylko on jest w stanie z pewnością podołać, bo wiem jak pracuje.

Co do mojej skromnej osoby... Cały czas będę obecny, chociaż jeszcze nie wiem dokładnie jak to będzie wyglądać - będę się starał, gdy będę poza domem, odwiedzać forum za pomocą telefonu, tak samo z odpowiadaniem na wiadomości na GG. Wyjdzie w praniu. Jeśli będę w domu, dyspozycyjny, będę starał się pomagać nowemu administratorowi. Wraz z nastaniem nowego semestru, czyli od października, wrócę żeby razem z Ichuzą zmieniać NCW.

To chyba tyle. Przyznam, że nie wiem jak to odbierzecie i zastanawia mnie to. Niemniej jednak były dwa wyjścia, to drugie wiązało się z zakończeniem naszej przygody z NCW. Ta jednak się nie kończy, a jeśli moje, bądź co bądź, ambitne plany się powiodą, zaraz po moim powrocie wystartuje rewolucja pod hasłem NCWv2, chociaż o tym rozpiszę się przy okazji, bo jestem zdeterminowany, żeby do niej doszło. Pozdrawiam Was gorąco (dosłownie, bo ta pogoda jest nie do wytrzymania) i oddaję głos nowemu szeryfowi.

PS. Fioletowy layout został nieco zmodyfikowany w części odpowiedzialnej za wyświetlanie postów, polecam go odpalić i podzielić się wrażeniami.

www.dbwars.pun.pl www.sggw07nz.pun.pl www.fifaworld.pun.pl www.pes6ligaonline.pun.pl www.zjawiska-paranormalne.pun.pl