Katsuro - 2016-10-01 16:32:06

Witajcie po długiej przerwie!

Można powiedzieć, że dzisiaj skończyły się dla mnie wakacje, zarówno od studiów jak i od NCW. No ale pora wracać, a jak wracać to z przytupem. Dlatego też chciałbym Wam przedstawić nowy, tym razem czerwony, layout naszego forum. Co o nim sądzicie?

Należy wyjaśnić, tym którzy nie zauważyli zanim przeczytali to ogłoszenie, że ten motyw to nie tylko zmieniony układ niektórych elementów, to praktycznie było ostatnią rzeczą, na której mi zależało. Chciałem przede wszystkim umożliwić Wam coś, co do dzisiaj było znacząco utrudnione - przeglądanie NCW na smartfonach. Jakiś czas temu, w ramach testów, napisałem od nowa portal, który dostosowywał się do rozdzielczości wyświetlacza. Udało się. Więc w ramach niespodzianki i prezentu z okazji mojego powrotu do administrowania, postanowiłem napisać od nowa cały styl. Efekt możecie oceniać teraz.

Pracowałem sobie nad tym w trakcie wakacji, w wolnym czasie. Niemniej jednak robiłem to na swoim forum testowym i nie mogłem wszystkiego dopracować, z różnych względów. Dlatego też potrzeba mi Wasza pomoc - piszcie co Wam się nie podoba, co należy zmienić, poprawić, zarówno w wersji dużej, jak i mobilnej, z naciskiem na mobilną. Większe uwagi kierujcie tutaj, a mniejsze, mało istotne poprawi zgłaszajcie na GG, bardzo proszę.

To tyle ode mnie. Mam nadzieję, że się podoba, mniej lub bardziej i zachcecie się na ten temat wypowiedzieć. Dodatkowa informacja na koniec jest taka, że niedługo, może nawet dzisiaj, rozpoczniemy sprzątanie forum z niepotrzebnych/starych postów oraz nieaktywnych kont. Oprócz tego wracam do pisania aktualizacji. Bądźcie gotowi!

PS. Jak już poprawię wszystko co będzie do poprawy to przepiszę stare wersje kolorystyczne do wyboru, tak więc nie martwcie się.

www.shahid-kapoor.pun.pl www.reserve.pun.pl www.poke-adventure.pun.pl www.kakashi.pun.pl www.braterstwo-wilkow.pun.pl