Katsuro - 2016-12-30 15:01:05

http://i.imgur.com/6qW2Xox.pngUWAGA! Odnalezienie tego miejsca wymaga odpowiednich informacji fabularnych. Bez nich nikt nie jest w stanie się tu pojawić.

     Gdzieś na wyspie znajduje się wodospad, na temat którego powstało wiele tajemniczych opowieści, a nawet legend. To miejsce od zawsze było bardzo interesujące, jednak tak na prawdę tylko nieliczni wiedzą o jego istnieniu. Zwykle są to ludzie mający jakieś powiązanie z ogoniastymi bestiami. Ludzie wierzą, że siadając u podstawy wodospadu oraz odpowiednio się koncentrując, możemy wejść do wewnątrz swojego umysłu. Wówczas spadająca z wysokości woda staje się lustrem, które ukazuje nasze prawdziwe oblicze.

     Fizycznie, woda spada z wysokiej na piętnaście metrów skały, ze strumienia o szerokości mniej więcej trzech metrów. Nie są to pokaźne rozmiary, jednak nadaje to miejscu specjalnego klimatu, zarówno tajemniczego, jak i bardzo podniosłego. Co więcej, krajobraz wygląda tak, jakby wszystkie inne elementy otoczenia miały jedynie wskazywać na wodospad, który niewątpliwie jest najważniejszym elementem w okolicy i ściąga na siebie wszystkie spojrzenia.

Opis stworzony przez Jirō

www.zakon-zywiolow.pun.pl www.zsstrzelec.pun.pl www.ksmkrosno.pun.pl www.forumgothic.pun.pl www.znalliance.pun.pl