Katsuro - 2017-03-15 16:27:46

Proszę o usprawiedliwienie samego siebie z powodu...

Dobra, nie będę przesadnie pajacował. Piszę tego posta z uwagi na fakt, że tak na prawdę to nie wytłumaczyłem nigdzie braku mojej obecności na forum od jakiegoś czasu. Niektórzy pewnie wiedzą ode mnie, może ktoś dowiedział się od tych pierwszych - piszę teraz licencjat. Studiuję informatykę (niespodzianka!), więc i forma licencjatu odbiega od standardowej pracy. Moim zadaniem jest... napisanie naszego forum od zera, a głównym osiągnięciem ma być takie usprawnienie wszystkiego, żeby ułatwić zabawę, żeby gracz mógł skupiać się tylko na pisaniu, a nie prowadzeniu ogromnych KP, pełnych linków. Krótko mówiąc, zamierzam zautomatyzować wszystko co się da. NCW ukaże się wtedy pod prywatną domeną i będzie pozbawione tych wszystkich nachalnych reklam. Layout, który teraz widzicie na forum powstał właśnie z myślą o licencjacie (bo chyba tego też nie wspomniałem), większości przeszkadzał stary, toteż postanowiłem go zmienić.

To chyba tyle tytułem wyjaśnień. Plany mam ogromne, zobaczymy jak wyjdzie. Mam nadzieję, że rozumiecie i że efekt końcowy zrekompensuje Wam mój brak, a co za tym idzie, brak większych aktualizacji. Prawdopodobnie niedługo, jak już napiszę wystarczająco, będę potrzebował testerów i zwrócę się do Was o pomoc, czekajcie :)

Pod żadnym pozorem nie myślcie sobie, że NCW się kończy! Jeśli macie jakieś pytania - zadawajcie je tutaj, będę odpowiadał.

www.pes6ligaonline.pun.pl www.yumyum.pun.pl www.zjawiska-paranormalne.pun.pl www.fifaworld.pun.pl www.sggw07nz.pun.pl