Ichuza - 2017-05-14 21:56:14

http://i.imgur.com/Y8b18zD.png     Koniec Pierwszych Igrzysk Ninja zbliża się małymi krokami. W związku z jego rozstrzygnięciem otwieramy tegoroczną galę, nazwaną wiosenną ze względu na panującą za oknem porę roku. Pierwszym z trzech etapów jak widać jest rozpoczęcie, a więc podawanie własnych propozycji tytułów. Drugim głosowanie, a trzecim i zarazem finalnym - wyniki.
     Chciałbym dopowiedzieć, iż głosowanie rozpocznie się wraz z zakończeniem wydarzenia w Enko. Do tego czasu, w tym temacie możecie podawać własne propozycje tytułów do wygrania. Jednocześnie zaznaczając, by większość z nich była unikalna, a więc niepowtarzająca się i zaskakująca w jednym. Mam nadzieję, że wykażecie się niemałą kreatywnością. Osobiście uważam, iż kategorie takie jak najlepsza miejscówka, bądź najlepszy temat nie jest dobrym pomysłem. Choć jak zawsze pozostawiam wam wolną wolę. Najważniejsze byście sami byli zadowoleni z przebiegu ceremonii. A gdy patrzę na karty postaci, wielu użytkowników, którzy niegdyś byli myszkami w miotłach, stało się potężnymi ninja. Uważam, że poprzeczka wisi wysoko. Powodzenia.

     Aktualna lista:

- Cwaniaczek - Chytry i przebiegły ninja, radzący sobie w każdej sytuacji. Pobije, zabije, uszkodzi, a nawet łatwo przekona, okłamie albo zwyczajnie zwyzywa. Wykazuje się ponad przeciętnym sprytem. Pokonuje przeszkody, nie obchodzą go zbyt ludzie i nie jest zbytnio lubiany.

- Przegryw - Ninja, któremu los często płata figle. Choć zawzięcie dąży do celu, jego starania zawsze legną w gruzach. I choćby wykazywał się ogromną siłą czy nadzwyczajną szybkością, w walce czy codziennej sytuacji wychodzi na zwyczajną porażkę.

- Lekkie pióro - Użytkownik, którego odpisy czytamy z przyjemnością. Charakteryzuje się albo fantastycznym stylem, albo jego powieści po prostu przykuwają spojrzenie. Z reguły nie popełnia błędów gramatycznych, ani stylistycznych. Wręcz zachęca swymi postami do grania.

- Nic nowego - Czyli gracz, który w oczach innych jest zwykłym przeciętniakiem. Być może trenuje gdzieś na boku, bądź wykonuje nic nie znaczące misje. Jeżeli patrzysz na imię danej osoby i wręcz nie masz pojęcia, co ona robi - zagłosuj. W końcu to nic nowego.

- Sympatyk - Wszyscy znamy taką osobę. Nie odmawia pomocy innym graczom, nawet starszym rangą. Najmilszy wśród wszystkich miłych graczy na NCW. Kłótnie omija szerokim łukiem. Najważniejszą jego cechą jest łatwość dogadania się. Nie sprawia problemów i warto go polubić.

- Biała owca - Osoba, która waszym zdaniem jest najbardziej oddana wobec własnego rodu. Jego działania można ocenić jako słuszne. Dąży do wcześniej postawionych celów i godnie reprezentuje noszone przez siebie szaty. Można wręcz powiedzieć, iż prawdziwy patriota.

- Pracuś - Nie łapie chwili wytchnienia. Poświęca się na rzecz rozwoju forum wysuwając coraz bardziej szczegółowe pomysły. Dokłada odpowiednich starań, by urozmaicać poszczególne elementy naszej społeczności. Jego wkład w funkcjonowanie społeczności jest wysoki.

- O cholera! - Tytuł dla użytkownika, którego ruchu nikt się nie spodziewał. Jeżeli zaskoczyło was coś na fabule, wiecie na kogo głosować. Od dobrych, aż po najbardziej złe rzeczy. Wrzućcie na myśl wszystkie momenty, które były dla was niemałym szokiem.

- Elitarny - Nie cechują go dwie techniki na krzyż. Ani sto. Z każdej walki wyjdzie bowiem zwycięsko. Potrafi używać i siły i mózgu. W trudnej sytuacji odnajdzie odpowiednie wyjście. Powali przeciwnika bez większych problemów. Koks wśród innych ninja i mistrz pojedynków.

- Schludniś - Dobrze dba o siebie. Prowadzi przejrzystą kartę postaci. Uzupełnił wygląd, charakter czy inne rzeczy, które są potrzebne na fabule. Dodatkowo pod jego imieniem widnieje przykuwający spojrzenie avatar. Nie braknie czasem także eleganckiej sygnatury. Gość, który dba o konto w postaci wizualnej.

www.swiat-cs.pun.pl www.wwe-game.pun.pl www.ksmkrosno.pun.pl www.phantomlegion.pun.pl www.kfcrumia.pun.pl