Katsuro - 2017-06-19 23:00:46

http://ninjaclanwars.pl/ncwlogotyp.pngW końcu nadeszła ta chwila! W końcu mogę przedstawić Wam podsumowanie ostatnich tygodni, w których pracowałem nad naszym nowym, innowacyjnym forum. Pod grafiką powyżej kryje się już oficjalny link, pod którym niedługo kontynuować będziemy dotychczasową zabawę. Oczywiście dla Was dostępny jest jedynie adres oraz projekt nowego logo i logotypu, ale przynajmniej macie pewność, że wszystko idzie w dobrym kierunku.

Do rzeczy. Jak idzie praca? Ciężko. Praktycznie codziennie większość dnia spędzam na nauce i pisaniu wszystkiego co jest potrzebne, żeby ziściło się moje, mam nadzieję, że również i Wasze, marzenie o stworzeniu PBFa, który znów zaszokuje. Oczywiście mam kilka problemów, niektórych prawdopodobnie szybko nie przeskoczę, ale jestem na dobrej drodze. Na dzień dzisiejszy działa samo forum, czyli większość funkcji, które dostępne są standardowo w przypadku np. puna - tworzenie kategorii, działów, tematów i postów, edycja i usuwanie, a nawet hide (chociaż w nieco innej formie)! Czysto teoretycznie dałoby się już grać, lecz nie taki jest mój cel, podtytuł znajdujący się na logotypie zobowiązuje.

"Nowa generacja PBF", przynajmniej w mojej opinii, brzmi chwytliwie. Co oznacza dla Was? Same udogodnienia. Plan jest taki, żeby zminimalizować konieczność skupiania się gracza nad pierdołami, które robić trzeba, żeby wszystko miało ręce i nogi. Chcemy sprawić, żeby Waszym zadaniem była przede wszystkim fabuła, a nie skrupulatne prowadzenie KP, liczenie PU itp. Pracuję nad systemem, który będzie robił wszystko za gracza, co przypominać może typowe gry przeglądarkowe.

*** w tym miejscu uświadamiam sobie jak bardzo chaotyczne jest to, co piszę ***

Automatycznie generowana i aktualizowana karta postaci, w tym podsumowanie PU, PW i ryo, Kupowanie statystyk, technik i umiejętności przy pomocy kilku przycisków, bez konieczności sprawdzania czy jesteście w stanie coś opanować i czy macie odpowiednie zasoby. To tylko przykłady mające zobrazować Wam mój cel. Zostało mi jeszcze sporo pracy, ale mam nadzieję, że po wszystkim stwierdzicie, że warto było czekać. Zmian doczeka się również fabuła oraz mechanika, lecz o tym może innym razem.

Co z zapowiadanymi testami? Odbędą się, że nie tak szybko jak planowałem. Udostępniłem 2 wybrańcom możliwość testowania wszystkiego co napiszę już jakiś czas temu (pojawił się również gość niekoniecznie chciany) i na razie przy tym zostanę. Nie jest mi potrzebne większe zamieszanie. Pierwsze (mniej lub bardziej) otwarte testy odbędą się dopiero na samym końcu - gdy wszystko będzie praktycznie skończone, więcej informacji w niedalekiej przyszłości.

To chyba tyle, wystarczająco już namieszałem. Już nie mogę się doczekać chwili, w której nowa rozgrywka się rozpocznie :) Jeśli macie jakieś pytania - piszcie tutaj, w wolnej chwili postaram się odpowiadać.

www.kfcrumia.pun.pl www.phantomlegion.pun.pl www.dzieciaczkowo.pun.pl www.wwe-game.pun.pl www.ksmkrosno.pun.pl