Isoshi - 2017-10-16 23:31:57

O mnie:

IMIĘ I NAZWISKO: Isoshi
PŁEĆ: M
RANGA: Wyrzutek
ROK URODZENIA:
WZROST: 189cm
WAGA: 83kg

PW:
PU:
PR:

WYGLĄD: Gdybym miał zacząć od najbardziej ogólnikowego stwierdzenia o niejakim Isoshi'm, powiedziałbym, że to dosłownie kawał ninjy.
Jest on sporych gabarytów, czyli po prostu na tyle większy, że trochę wyróżnia na tle innych ludzi. Jest całkiem wysportowany i posiada dobrze rozbudowane mięśnie rąk oraz szerokie, nisko osadzone barki, gdzie jeden był nieco krótszy oraz wyższy, gdyż ma asymetrię.
Jego głowę zdobią długie, ciemne czarne włosy związane na koński ogon. Rysy jego twarzy nie są zbyt ostre, może że względu na młody wiek, bądź jest to wytłumaczalne genetycznie. Pod lewym policzkiem, na wierzchu szczęki ma bliznę ciągnącą się od ucha praktycznie do brody. Zabliźnienie ma charakterystyczne
przecięcia od zagojonych szwów. Nos ma nieduży, plastycznie idealny. Usta zwykłe, nie duże. Jego oczy są szare, zmieniające odcień w zależności od otoczenia i pogody.Wzrok ma niezłomny, a spojrzenie chłodne, jakby przenikające rozmówców na wylot.. Porusza się jak kot, prawie nie wydając dźwięków przy stąpaniu. Posiada nawyk uśmiechania się jedną częścią twarzy, z powodu rozległej blizny.
UBIÓR: Najbardziej charakterystyczną cechą ubioru Isoshiego, jest kombinezon jakkolwiek by nazwać jego ubranie na torsie z wszytą maską kończąca się na nosie. Z jego stroju wystaje postrzępiona długi szal zawieszony na szyi. Rękawy miały na górnej części rąk prześwitującą siatkę dalej kończącą się przed przedramieniem.
Spodnie elastyczne, wygodne, nie za luźne i ściągnięte na końcach łydek "zdobiły" nogi młodego mężczyzny. Do tego sandały. Wszystko w jednolitym czarnym kolorze.
NINDO: "To co dasz światu, wróci do ciebie. Pamiętaj karma zawsze wraca."
CELE: Zmienić prawa świata shinobi.
PAMIĘTNIK:

www.lrrp.pun.pl www.bm1.pun.pl www.zzzz.pun.pl www.przewoz9stoszki9.pun.pl www.wogsoldat.pun.pl