Yocharu - 2019-06-06 01:24:31

Witajcie nindżowie!


https://i.imgur.com/UUQZvag.jpg


       

Ogłaszam konkurs by zachęcić starych jak i nowych użytkowników do przewertowania kart NCW by... No właśnie, po co?


       Jak wiecie bądź nie, NCW to istna biblioteka zapełniona książkami o wiedzy jak grać i przede wszystkim jak móc dobrze się bawić odgrywając swoją postać i wczuć się w klimat świata. Niestety ile utworów tyle autorów a każdy miał nieco inne spojrzenie na świat. Nasz PBF przechodził również wiele ewolucji na przestrzeni lat, próbują balansować mechanikę, dodać nowe opcje, zmieniać pewne i tak dalej. Wiadomym jest, że aby wszystko ze sobą zagrało, trzeba to poprawiać a żeby to poprawiać, trzeba to najpierw znaleźć. Tu zaczyna się wasza zabawa.
       Przeszukujcie NCW, łapiąc błędy na gorącym uczynku i podrzucając w postach poniżej aktualnie przez was czytanego bym mógł ów zmiany dokonać (Dla co bardziej ambitnych, podrzucać całe poprawione formuły, wykreowane przez was) zaraz spisując sobie je na liście rzeczy "to do".
       Co mnie interesuje? Właściwie wszystko! Złe opisy lokacji, słabe opisane techniki, za mały balans techniki/umiejętności do wymagań albo rangi, za duży balans techniki/umiejętności do wymagań albo rangi, jednym słowem wszystko co powinno zostać poprawione.
       Dla najbardziej aktywnych przewidziane są co tygodniowe nagrody za poświęcony czas! Tak, wiem że to was najbardziej interesuje, więc mam nadzieję że poczujecie się zmotywowani.

Do dzieła nindżowie!

www.pwsosbhp.pun.pl www.czarni-rycerze.pun.pl www.forumrs.pun.pl www.aroundtheworld.pun.pl www.narutoshinobifighterz.pun.pl