Ogłoszenie


#201 2012-03-11 15:24:57

Rokutaro

Zaginiony

Zarejestrowany: 2012-02-15
Posty: 411

Re: Miasto

Zwolniłem Mei z mojej techniki. Wszystko wróciło do normy - budynki, uliczki... wszystko było na swoim miejscu. Ja patrzyłem się w niebo...
- To nie tak, że to lubię... GenJutsu daje po prostu duże pole do manewru. Zresztą, jednym z moich celów jest nauczenie się wszystkich możliwych GenJutsu - oczywiście nie wliczamy w to tych, które mogą posiąść posiadacze jakiegoś kekkei-genkai. - odpowiedziałem lekko zamyślony Mei. A może jednak lubiłem używać iluzję ? Nie, były one dla mnie po prostu praktyczne, stanowczo wolałem posługiwać się NinJutsu.
- Wiesz w ogóle, gdzie udał się Takashi ? - zapytałem się nagle Mei, kiedy zorientowałem się, że bez słów obserwowałem niebo jakieś dobre pięć minut.


Karta Postaci


Mowa Małp:
Enma

Offline

 

#202 2012-03-11 15:32:43

Mei

Zaginiony

Zarejestrowany: 2012-02-11
Posty: 363

Re: Miasto

- Rozumiem...- Odpowiedziała, po czym wsłuchała się w pytanie o mistrzu.
- Poszedł gdzieś. Nawet mi nie powiedział... Po prostu znowu gdzieś zniknął... - Pomyślała, po czym spojrzała na Rokutaro i odpowiedziała.
- Nie wiem... Ale zapewne to coś ważnego, skoro nie powiedział... Pozostaje nam tylko czekać... - Powiedziała, po czym położyła się na dachu.
- Już trochę tu siedzimy... Kiedy Takashi wróci musimy udać się gdzieś indziej.... - Powiedziała zmęczona. Zamknęła oczy, po czym zamyśliła się. Wiał przyjemny zimny wiaterek, który rozwiewał jej włosy.

Ostatnio edytowany przez Mei (2012-03-11 15:34:12)


http://desmond.imageshack.us/Himg28/scaled.php?server=28&filename=51543250.png&res=medium

Mowa żab (Link do nich)
Gamaken
Gamabunta
Gamakichi
Gamatatsu
Gamahiro
Gama / Gomo
Gamariki
Fukusaku
Shima

Offline

 

#203 2012-03-11 15:45:18

Rokutaro

Zaginiony

Zarejestrowany: 2012-02-15
Posty: 411

Re: Miasto

Tak, Mei zdecydowanie miała rację - należało to miejsce opuścić. Miałem już dość tych budynków, sklepów, starszych pani i ich wnuczek... Aż mózg wracał do postaci kisielku, kiedy o tym wspominałem. Nawet było po mnie widać, że poczułem się jakoś nieswojo.
- Oj tak, musimy się zabrać z tego miasta... Ja i tak chyba na jakiś czas was opuszczę, będę chciał znaleźć Zwój Małp. - - powiedziałem Mei i położyłem się na dachu. Był czuć chłodny, niezbyt silny wiatr. Zdjąłem maskę z twarzy, wciągnąłem dość sporą ilość powietrza, wypuściłem je z płuc i uśmiechnąłem się sam do siebie, wiedząc jakie przygody mogę na mnie czekać kiedy będę szukał zwoju.


Karta Postaci


Mowa Małp:
Enma

Offline

 

#204 2012-03-11 15:53:56

Straznik 1

Strażnicy

Zarejestrowany: 2011-02-14
Posty: 1581

Re: Miasto

- Takashi-chan... jesteśmy Żabimi Sage, chyba potrafimy ocenic jak kto walczy, nie uważasz ? Skoro mówimy - a nawet zgadzamy się z Ma - , że dobrze Ci poszło to tak jest - odpowiedział Takashiemu, Fukusaku. Chwilę później pojawiła się i Shima, uradowana że Takashi tak ładnie wszystko zjadł
- Widzę, Takashi że posmakowała Ci moja kuchnia. Pa, teraz możemy mu chyba wszystko wyjaśnić, prawda ? - Pa, jednak miał co do tego inne zdanie, ale wpierw musiał pokłócić się trochę z Shimą.
- Powiedziałaś to w taki sposób, jakbym to ja wymyślił pomysł żebyśmy z nim walczyli ! Oczywiście zganiasz wszystko na mnie, Ma... Takashi, chciałbym jednak z tobą jeszcze chwilę porozmawiać. Powiedz mi, po co Ci siła którą dzięki treningom z nami chcesz zyskać ?

Przywrócona chakra: 20.000

Offline

 

#205 2012-03-11 16:04:47

Takashi

Nara Edo Tensei

10890471
Zarejestrowany: 2011-10-31
Posty: 658
Klan/Organizacja: Nara
KG/Umiejętność: Kagegasasu
Ranga: Edo Tensei
Płeć: Mężczyzna

Re: Miasto

-Przepraszam, Czcigodny, ale nie zmienię co do siebie zdania, szanuję wasze słowa, ale taki już jestem... - czułem skruchę, nie powinienem tak mówić, ale byłem szczery.
-Tak, czcigodna, smakowało mi. - o dziwo w moim głosie nie zawarłem ironii, to jedzenie nie było wcale takie złe.
Krótka kłótnia i zaskakujące pytanie ze strony Fukusaku...
-Po co mi siła, którą zyskuje dzięki treningom z wami? - powtórzyłem. -Cóż, jak wiecie, nie powinienem żyć. Ale najwidoczniej los dał mi drugą szansę, żyję, jestem tutaj teraz, los naprawdę się do mnie uśmiechnął. Widzicie, jest pewna osoba, Matsuo, z którym kiedyś łączyły mnie silne więzi przyjaźni. Te więzi nadal istnieją, to oczywiste, ale podtrzymuje je tylko ja, Uchiha, bo z tego klanu jest ten chłopak, wręcz przeciwnie, odtrąca mnie, odtrąca dobro, zło, potęga i nienawiść zawładnęły nim do takiego stopnia, że nic nie jest w stanie przywrócić go do normalności, stary Matsuo już nie wróci, z złym stał się po moim samobójstwie. Skoro nie jestem w stanie załatwić sprawy pokojowo, bo już próbowałem, spróbuję też siłą. Tego także się podejmowałem, raz walczyliście u mojego boku przeciwko niemu, na próżno, nie mam z nim szans. Chcę siły, by zmierzyć się z nim jak równy z równym. Chcę naprawić błędy, które popełniłem do tej pory. - westchnąłem, robiąc krótką przerwę.
-To nie wszystko... Chcę udowodnić ludziom, że potrafię więcej niż mogą sobie wyobrazić. Mój mistrz z dawnych lat powiedział, że będę tym, który bardzo dużo osiągnie i przekona do siebie ludzi, pokaże, ze dobro jest lepsze, potężniejsze. Mam zamiar trenować, odkrywać tajemnice dotyczące moich mocy, ja po prostu chcę. - skończyłem.
-Może moje cele wydadzą się bezsensowne i błahe, ale według mnie takimi nie są. Złagodzę zło tego świata, zrobię wszystko co w mojej mocy, nawet kosztem własnego życia, przecież i tak już raz je utraciłem. - dopowiedziałem, czekając na słowa Żabich Sage.

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]


Mowa
Szept
Krzyk
Myśl

Mowa żab (Link do nich) :
Gamaken
Gamabunta
Gamakichi
Gamatatsu
Gamahiro
Gama / Gomo
Gamariki
Fukusaku
Shima

Offline

 

#206 2012-03-11 16:36:42

Straznik 1

Strażnicy

Zarejestrowany: 2011-02-14
Posty: 1581

Re: Miasto

Żabi Sage spojrzeli na siebie i prawie równocześnie zagościł na ich twarzach uśmiech
- Chłopcze, taka odpowiedź zadowala nas jak najbardziej. Każdy wojownik powinien dążyć do tego co sobie postanowił, za wszelką cenę. Jak myślisz, Ma ? Może mu już o wszystkim powiedzieć ? - powiedział Fukusaku, gdy Ma sprzątała cały bałagan pozostawiony po walce i gotowaniu. Kiedy wszystko było gotowe, Shima odpowiedziała:
- Tak, możemy już mu o wszystkim powiedzieć. Takashi jak wiesz istnieje Energia Natury... Ta energia bardzo mocno wzmacnia organizm tego kto potrafi ją wyczuć, pochłaniać oraz wykorzystywać. W przeciwieństwie do zwykłej chakry z ciała i ducha ninja, chakra natury ma przeogromne zasoby, dzięki czemu ninja może o wiele dłużej walczyć i nie będzie czuł zmęczenia... - w tym momencie wciął się Pa, by i w tym temacie mieć swoje pięć minut:
-...Dodatkowo szybkość regeneracji organizmu diametralnie wzrasta. Wymogiem, aby opanować te zdolność, jest zjednoczenie się z naturą. Ale żeby móc wyczuc chakrę natury należy opanować pewną umiejętność, która zwie się Trybem Mędrca - Fukuskau i Shima na jakiś czas ucichli, by Takashi mógł o coś zapytać.

Offline

 

#207 2012-03-11 16:42:01

Takashi

Nara Edo Tensei

10890471
Zarejestrowany: 2011-10-31
Posty: 658
Klan/Organizacja: Nara
KG/Umiejętność: Kagegasasu
Ranga: Edo Tensei
Płeć: Mężczyzna

Re: Miasto

-Czyli źródłem chakry natury jest co? Z tego co mówicie i z samej nazwy można wywnioskować, że to chakra występująca w naturalnym otoczeniu, ale to tylko moje domysły, dlatego upewnijcie mnie. - powiedziałem na początek.
-Czym jest Tryb Mędrca? I jakie jeszcze są wymogi, jak widać, to nie są normalne umiejętności, czy trening jest inny niż w przypadku normalnych jutsu czy umiejętności? Jest w nim coś specyficznego? - spytałem o kilka rzeczy, których nie byłem pewien.
Uświadomiłem sobie, że samo zwiększone tempo regeneracji organizmu byłoby czymś przydatny, zwłaszcza, z moimi medycznymi technikami. Ale to nie wszystko, skoro to dodatkowy rodzaj chakry, na pewno wiąże się ze specjalnymi technikami, o wiele silniejszymi od normalnych, tak sądzę. W moim przypadku wszystko to dałoby mi dużą przewagę.
-Podołałbym? - zadałem sobie w myślach to pytanie.


Mowa
Szept
Krzyk
Myśl

Mowa żab (Link do nich) :
Gamaken
Gamabunta
Gamakichi
Gamatatsu
Gamahiro
Gama / Gomo
Gamariki
Fukusaku
Shima

Offline

 

#208 2012-03-11 16:45:15

Mei

Zaginiony

Zarejestrowany: 2012-02-11
Posty: 363

Re: Miasto

- A wiec masz zamiar podpisać pakt z małpami... - Powiedziała jak by do siebie, po czym zamyśliła się leżąc z zamkniętymi oczami.
- Mam nadzieję, że szybko wrócisz... Chciałabym potrenować z tobą kilka rzeczy... - Pomyślała, po czym całkowicie "odleciała" podczas rozmyślania, można by stwierdzi, że zasnęła. Rozmyślała o sprawie Ichitsu i Gisaku. Musiała jeszcze wiele przemyśleć na ten temat.
- Nana-chan. Co tam u ciebie?... - Zapytała siew myślach, po czym wróciła do "ważniejszych" spraw.


http://desmond.imageshack.us/Himg28/scaled.php?server=28&filename=51543250.png&res=medium

Mowa żab (Link do nich)
Gamaken
Gamabunta
Gamakichi
Gamatatsu
Gamahiro
Gama / Gomo
Gamariki
Fukusaku
Shima

Offline

 

#209 2012-03-11 16:50:41

Straznik 1

Strażnicy

Zarejestrowany: 2011-02-14
Posty: 1581

Re: Miasto

- Zgadłeś chłopcze, chakra ta występuje w naturalnym otoczeniu. Natomiast co do wymogów Trybu Mędrca... Nie możesz być zwykłym żółtodziobem, to zapewne wiesz. Nie każdy podoła takiemu treningowi. Treningu tego nie da przeprowadzić się w tym miejscu... Początkowo musisz trenować przy fontannie z żabim olejem...
- A taka fontanna znajduje się tylko i wyłącznie na Górze Myobokuzan, domu wszystkich summonów... Właśnie po to chcieliśmy zobaczyć, czy możemy Ci ufać. - - dokończyła Shima, wtrącając się biednemu Fukusaku jak zawsze w połowie zdania.

Ostatnio edytowany przez Strażnik 1 (2012-03-11 16:51:58)

Offline

 

#210 2012-03-11 16:55:55

Takashi

Nara Edo Tensei

10890471
Zarejestrowany: 2011-10-31
Posty: 658
Klan/Organizacja: Nara
KG/Umiejętność: Kagegasasu
Ranga: Edo Tensei
Płeć: Mężczyzna

Re: Miasto

-Mhm, rozumiem, czyli naprawdę nie każdy sprosta temu treningowi. Ciekawe czy dałbym radę. - spytałem na końcu sam siebie.
-Fontanna z żabim olejem? Dziwne... Góra Myobokuzan, dom wszystkich summonów, więc to stamtąd pochodzicie. A powiedzcie mi coś więcej o tej górze. - chciałem dowiedzieć się wielu rzeczy na temat Myobokuzan, czymkolwiek jest ta góra.
-I Shimo, co miałaś na myśli, mówiąc, że to po to chcieliście zobaczyć czy można mi ufać? - zaintrygowałoby mnie to.
-Tryb Mędrca, który umożliwia korzystanie ze specjalnej chakry natury, wszystko to umożliwia znacznie większe możliwości, a nauczyć tego można się tylko i wyłącznie na Górze Myobokuzan, domu wszystkich summonów. - powtórzyłem sobie w myślach.


Mowa
Szept
Krzyk
Myśl

Mowa żab (Link do nich) :
Gamaken
Gamabunta
Gamakichi
Gamatatsu
Gamahiro
Gama / Gomo
Gamariki
Fukusaku
Shima

Offline

 

#211 2012-03-11 17:18:08

Sensei_Rokutaro

Sensei

Zarejestrowany: 2012-03-09
Posty: 70

Re: Miasto

Post do usunięcia, kolejna pomyłka spowodowana roztargnieniem user'a...

Ostatnio edytowany przez Sensei_Rokutaro (2012-03-11 17:19:17)

Offline

 

#212 2012-03-11 17:20:07

Straznik 1

Strażnicy

Zarejestrowany: 2011-02-14
Posty: 1581

Re: Miasto

- Po co mówić, jeżeli możemy teraz Cię tam zabrać chłopcze ? - powiedział Fukusaku, po czym mocno oberwał od Shimy w głowę. Mimo wszystko, Pa podniósł się z ziemi ale głos oddał już Shimie:
- Właśnie o to mi chodziło... Skoro zyskałeś nasze zaufanie będziemy mogli przenieść Cię na ową górę. Tam też będziesz mógł opanować SenJutsu jeśli wyrazisz tylko taką chęć. Muszę Cie jednak ostrzec, że taka podróż nie pozwala później opuścić Ci naszego domu przez cały tydzień. - Shima, mówiąc to patrzyła się to raz na Takashiego, a to raz na Fukusaku sprawdzając czy nie chce przypadkiem jeszcze czegoś powiedzieć. Po chwili jednak Żabia Sage dodała:
- Takashi-chan, jeżeli to wszystko to chciałabym wrócić już do mojej kuchni. Starczy mi tych walk jak na jeden dzień...

Offline

 

#213 2012-03-11 17:28:02

Takashi

Nara Edo Tensei

10890471
Zarejestrowany: 2011-10-31
Posty: 658
Klan/Organizacja: Nara
KG/Umiejętność: Kagegasasu
Ranga: Edo Tensei
Płeć: Mężczyzna

Re: Miasto

-Czyli zdobyłem sobie wasze zaufanie, w sensie ufacie mi? - spytałem najpierw.
-I oznacza to, że jeśli weźmiecie mnie ze sobą na górę Myobokuzan, otrzymam możliwość przetrenowania tego, o czym mówiliście, nauczę się korzystać z chakry natury i tego Trybu Mędrca? - moje oczy stały się teraz wyłupiaste, a ja sam zrobiłem słodką minkę.
-Taaak ! - powiedziałem głośno, wyskakując w powietrze.
Automatycznie poczułem się lepiej, o wiele lepiej, nie sądziłem, że żaby zgodzą się, że w ogóle będą chciały, że mi zaufały i w ogóle, jeju, co za niesamowite uczucie w środku mnie, jestem taki zadowolony, tak się cieszę.
-Czyli mogę stać się o wiele bardziej silniejszy... - pomyślałem sobie, rozglądając się.
-To wszystko, dziękuję wam bardzo, czcigodni. - powiedziałem do nich.
-Na razie jednak chcę tu chwilę zostać, mam jeszcze coś do zrobienia nim wyruszę na Myobokuzan, co zrobię z wielką chęcią. - skończyłem, ale coś mnie zainteresowało. -Ale zaraz... Gdzie jest to Myobokuzan, jak się tam dostanę? - spytałem tym samym, ciekawskim i słodkim tonem.


Mowa
Szept
Krzyk
Myśl

Mowa żab (Link do nich) :
Gamaken
Gamabunta
Gamakichi
Gamatatsu
Gamahiro
Gama / Gomo
Gamariki
Fukusaku
Shima

Offline

 

#214 2012-03-11 17:38:16

Straznik 1

Strażnicy

Zarejestrowany: 2011-02-14
Posty: 1581

Re: Miasto

Żabi Sage cieszyli się również z Takashim, jednak ich wiwaty ograniczyły się tylko do śmiechu. Następnie Żabi Sage widząc, że chłopak poczuł się lepiej, wrócili na jego ramiona.
- Takashi, na Myobokuzan dostaniesz się tylko i wyłącznie za pomocą odwróconej techniki przywołania - to znaczy, że to zwierze z którym podpisałeś pakt, przywołuje Ciebie. - chwilę później wtrącił się Pa, widać poczuł się pewniej:
- Jeśli będziesz gotowy by udać się do naszego domu przyzwij nas, albo daj nam znać przez inną żabę. Wtedy przyzwiemy Cię, a ty zaczniesz swój trening... - [/i] kilka chwil później żaby pożegnały Takashiego i wróciły do swojego domu. A nasz bohater ? Zyskał zaufanie żab i możliwośc wytrenowania SenJutsu
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
No, to by było na tyle. Teraz trzeba tylko czekać, czy administracja zaakceptuje tą sesję.
Odmeldowuję się, Rokutaro.

Offline

 

#215 2012-03-11 18:02:39

Takashi

Nara Edo Tensei

10890471
Zarejestrowany: 2011-10-31
Posty: 658
Klan/Organizacja: Nara
KG/Umiejętność: Kagegasasu
Ranga: Edo Tensei
Płeć: Mężczyzna

Re: Miasto

-Aha, rozumiem, odwrócona technika przywołania. - westchnąłem, słysząc o tym.
-Nie ma sprawy, Czcigodni, jeśli tylko będę chciał rozpocząć trening, poinformuję was. - ucieszyłem się, schylając się do żab.
-Żegnajcie, do zobaczenia za jakiś czas. - zwróciłem się do nich.
Kiedy Żabi Sage z Góry Myobokuzan zniknęli, nie miałem nic innego do roboty, musiałem wracać do moich uczniów. Nie oddalałem się za daleko, więc wróciłem do wszystkich w miejsce, w którym wcześniej się znajdowaliśmy. Niestety, nie znalazłem ich tam, więc wyruszyłem gdzieś indziej, by ich odnaleźć. Szukanie nie zajęło mi dużo czasu.
-No, już wróciłem. - powiedziałem tylko tyle.
Trzeba zauważyć, że jestem w opłakanym stanie, jestem cały w siniakach, na porozrywanych gdzieniegdzie ubraniach mam plamy krwi, a ta nawet cieknie mi z większych ran towarzyszącym wszelkim innym. Moje ciało wygląda jak zmasakrowane, ale ja sam trzymam się nie tak źle.


Mowa
Szept
Krzyk
Myśl

Mowa żab (Link do nich) :
Gamaken
Gamabunta
Gamakichi
Gamatatsu
Gamahiro
Gama / Gomo
Gamariki
Fukusaku
Shima

Offline

 

#216 2012-03-11 19:14:21

Rokutaro

Zaginiony

Zarejestrowany: 2012-02-15
Posty: 411

Re: Miasto

Kiedy usłyszałem, że ktoś idzie, gwałtownie wstałem i automatycznie stanąłem w pozycji obronnej. Kiedy zobaczyłem, że jest to Takashi opuściłem gardę i przy okazji szczeknę, widząc w jak opłakanym stanie był mój sensei.
- Widzę, że trafił Ci się ciężki dzień mistrzu... Chcesz o tym porozmawiać czy jest to podobna przygoda do mojej, o której lepiej żeby świat nie wiedział ? - zapytałem lekko z ironią w głosie. Na pobliskiej ścianie było widać jeszcze setkę dachówek, które wbiły się w nią kiedy walczyłem z Mei. Byłem trochę zszkowoany, że dałem rady podnieść ich aż tyle.


Karta Postaci


Mowa Małp:
Enma

Offline

 

#217 2012-03-11 19:28:26

Takashi

Nara Edo Tensei

10890471
Zarejestrowany: 2011-10-31
Posty: 658
Klan/Organizacja: Nara
KG/Umiejętność: Kagegasasu
Ranga: Edo Tensei
Płeć: Mężczyzna

Re: Miasto

-Wiesz, Rokutaro, trening z Dwójką Wielkich Sage może być dla ninjy naprawdę męczący. Ale nie ciągnijmy tego tematu, jestem osłabiony/ - wyjaśniłem pokrótce, uśmiechając się.
-Rokutaro, czy zechciałbyś zawalczyć ze mną jeszcze raz? Chciałbym sprawdzić ile mogę wyciągnąć w moim aktualnym stanie, wręcz opłakanym. - spytałem chłopaka.
W sumie chętnie przeprowadziłbym teraz szybką walkę, nie ma co. Niby po ostatnim powinienem mieć dość, ale jestem w złym stanie, zobaczę ile mogę z siebie dać w takiej sytuacji.
-Czyli za niedługo dostanę możliwość nauczenia korzystania z Trybu Mędrca. - pomyślałem sobie. -Miodzio.
Zastanawiało mnie, czy korzystanie z chakry natury może mieć jakieś skutki uboczne, ale skoro Sage o tym nie wspomnieli, pewnie nie.


Mowa
Szept
Krzyk
Myśl

Mowa żab (Link do nich) :
Gamaken
Gamabunta
Gamakichi
Gamatatsu
Gamahiro
Gama / Gomo
Gamariki
Fukusaku
Shima

Offline

 

#218 2012-03-11 19:37:23

Rokutaro

Zaginiony

Zarejestrowany: 2012-02-15
Posty: 411

Re: Miasto

- Zauważyłem... Ale mistrzu, nie sądzę czy twoje osłabienie coś tutaj zmieni. Muszę jeszcze wiele przećwiczyć, a sam też dzisiaj stoczyłem jedną walkę - wskazałem ręką na pobliską ścianę z wbitymi dachówkami
- Powiedzmy, że części dachu wbite w ten budynek są całkowicie moją winą. Jednak gdyby Mei nie wezwała jednej z żab, nie musiałbym być aż tak drastyczny. - powiedziałem jakby od niechcenia ale... Skoro Takashi chciał ze mną walczyć, czemu nie miałem spełnić jego prośby ? Wiedziałem, że żeby z nim wygrać powinienem spędzic trochę więcej czasu na treningach, ale zrobię to później - przed wyruszeniem po zwój. Oskoczyłem na odległośc 10 metrów po czym przypomniałem sobie o istotnej rzeczy.
- Sensei, pożyczyłbyś mi raz jeszcze katany ? Nadal nie zdążyłem zrobic zakupów, ale po tej walce nie będę miał już innej możliwości...


Karta Postaci


Mowa Małp:
Enma

Offline

 

#219 2012-03-11 19:43:58

Takashi

Nara Edo Tensei

10890471
Zarejestrowany: 2011-10-31
Posty: 658
Klan/Organizacja: Nara
KG/Umiejętność: Kagegasasu
Ranga: Edo Tensei
Płeć: Mężczyzna

Re: Miasto

-Hm, rozumiem, rozumiem. - spojrzałem na dachówki, potem na chłopaka.
Rokutaro w końcu oddalił się na równe dziesięć metrów, po czym zwrócił się do mnie z prośbą o pożyczenie katany, oczywiście się zgodziłem.
-Oczywiście, łap. - odczepiłem od pasa pochwę z kataną w środku i rzuciłem ją w stronę Wyrzutka.
Najwidoczniej pierwszy ruch należał do mnie. Z moim aktualnym stanem chakry raczej nie zdziałam wiele, musiałem więc walczyć w zwarciu. Rozpocząłem od wyjęcia kastetów, które chwyciłem pewnie w dłoniach. Musiałem ograniczyć używanie chakry, a przy tym mogłem sprawdzić jak radzę sobie w bliskim starciu, zwłaszcza w moim aktualnym stanie.
-Wiem jak to rozegram... - postanowiłem już sobie działać według ściśle określonego planu.


Mowa
Szept
Krzyk
Myśl

Mowa żab (Link do nich) :
Gamaken
Gamabunta
Gamakichi
Gamatatsu
Gamahiro
Gama / Gomo
Gamariki
Fukusaku
Shima

Offline

 

#220 2012-03-11 20:04:13

Rokutaro

Zaginiony

Zarejestrowany: 2012-02-15
Posty: 411

Re: Miasto

Chwyciłem katanę i przywiązałem sobie ją do pasa na czas walki. Musiałem szybko przeanalizować całą sytuację. Takashi był po walce z Żabimi Sage, nie znałem ich mocy ale skoro tak go poobijali to znaczy, że byli bardzo silni. Sensei pewnie dawał podczas tej walki z siebie wszystko, poza tym wyciągnął kastety co oznacza, że ma bardzo mało chakry i nie chce jej marnować. Wiedziałem , że samą bronią władam lepiej od mojego mistrza ale cała reszta w porównaniu do niego u mnie leżała. Natomiast teren walki... odpowiadał mi jak najbardziej.  Nie miałem zamiaru jednak teraz atakować wszystkim co miałem. Uśmiechnąłem się do siebie... Może miałem jakieś szanse w tej walce ? Trzymać go na odległość, a może mimo wszystko spróbować pokonać go przy użyciu miecza ? Na razie postanowiłem spróbować drugiej opcji. Jednak nie szarżowałem na Takashiego, odwrotnie - czekałem aż on wykona jakiś ruch.


Karta Postaci


Mowa Małp:
Enma

Offline

 

#221 2012-03-11 20:38:38

Takashi

Nara Edo Tensei

10890471
Zarejestrowany: 2011-10-31
Posty: 658
Klan/Organizacja: Nara
KG/Umiejętność: Kagegasasu
Ranga: Edo Tensei
Płeć: Mężczyzna

Re: Miasto

Skoro tak, zacząłem, po przecież tego oczekiwał Rokutaro. Zacząłem biec w jego kierunku, kiedy byłem dość blisko, zza mnie wyskoczył klon trzymający równe dziesięć kunai'ów, rzucił nimi w chłopaka, a kiedy opadł na ziemię, wyjął także kastety i ruszył na Wyrzutka. Nim opadł, zdążyłem już dobiec do chłopaka, wcześniej musiał się uporać z kunai'ami, którymi ja nie musiałem się przejmować, znałem ich tor lotu, ponadto poczekałem na odpowiedni moment z atakiem i zrobiłem to dopiero, kiedy ostrza wyprzedziły mnie. I w tym momencie wkroczyłem ja, szarżując na przeciwnika z kastetami. W tym momencie nawet styl walki nie dawał mu przewagi, jestem bardziej doświadczonym wojownikiem, ponadto klon działa ze mną, bo już po chwili dołączył do akcji. Czułem się pewnie, mimo obrażeń po wcześniejszej walce, mimo osłabieniu, mogłem sprawdzić moje możliwości w krytycznej, niemalże, sytuacji.
-Muszę jeszcze trochę z nimi potrenować i wyruszam na Myobokuzan, nie ma co. - pomyślałem sobie w którymś momencie.

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]


Mowa
Szept
Krzyk
Myśl

Mowa żab (Link do nich) :
Gamaken
Gamabunta
Gamakichi
Gamatatsu
Gamahiro
Gama / Gomo
Gamariki
Fukusaku
Shima

Offline

 

#222 2012-03-11 20:49:12

Rokutaro

Zaginiony

Zarejestrowany: 2012-02-15
Posty: 411

Re: Miasto

A co ja zrobiłem na to wszystko ? Poszarżowałem na Takashiego, dając się wbić we mnie 10 kunai'om... Ale cóż to, na moje miejsce pojawiła się doniczka z palemką. Nara chyba dobrze wiedział, że nie mając innej opcji użyje najprostszej podmiany. Ale wracając do mojego ataku... Uznałem, że trzeba dać z siebie wszystko. Ukazać wręcz swoją małą potęgę...
- Kawara Shuriken - powiedziałem to dość dziwnym głosem. Jakby zmęczonym, a zarazem dumnym. W tym momencie ze wszystkich dachów około naszego pola walki oderwało się 400 dachówek. Widok czegoś takiego był w miarę przerażający - wielka ściana, wirujących przedmiotów, które otaczały Takashiego i jego klona. Okrąg dachówek był na tyle duży, że nawet gdyby sensei dał radę się za coś podmienić to i tak atak dosięgnął by owego miejsca.
*Cholera... mieszczanie chyba nie będą zadowoleni... - pomyślałem, patrząc na to co zrobiłem. Chwilę później rozpoczęła się salwa wykierowana w Takashiego, jego klona i teren w okół nich.

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]


Karta Postaci


Mowa Małp:
Enma

Offline

 

#223 2012-03-11 21:39:34

Takashi

Nara Edo Tensei

10890471
Zarejestrowany: 2011-10-31
Posty: 658
Klan/Organizacja: Nara
KG/Umiejętność: Kagegasasu
Ranga: Edo Tensei
Płeć: Mężczyzna

Re: Miasto

Cóż, szanse na unik były małe, wiedziałem, że w normalnych warunkach nie uda mi się dobrze z tego wyjść, ale sytuacja była sprzyjająca. Wykorzystałem bowiem to, że znajdowaliśmy się na dachu jakiegoś budynku. Przesłałem chakrę do kastetów, w skutek czego znacznie zwiększyły swoją długość, dzięki temu mogłem przebić się przez podłoże, a kastety przedłużone chakrą wbiły się w dach jak nóż w masło. Zrobiłem to szybko, by już po chwili znaleźć się w środku budynku, na którym chwilę temu się znajdowałem. Wszystko to pozwoliło mi uniknąć tego masakrycznego ataku.
-Uff, wolałbym nie myśleć co by się ze mną stało, gdybym oberwał tą techniką. - pomyślałem sobie. Nie kończyłem na tym jednak, po chwili wyskoczyłem już z budynku, trzymając w rękach kunai'e z doczepionymi do nich wybuchowymi notkami, dokładnie cztery. Rzuciłem ostrzami w miejsca obok chłopaka, a notki po chwili wybuchły. Jeśli jednak Rokutaro gdzieś się schował, nie rzucałem żadną bronią.

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]


Mowa
Szept
Krzyk
Myśl

Mowa żab (Link do nich) :
Gamaken
Gamabunta
Gamakichi
Gamatatsu
Gamahiro
Gama / Gomo
Gamariki
Fukusaku
Shima

Offline

 

#224 2012-03-11 21:50:52

Rokutaro

Zaginiony

Zarejestrowany: 2012-02-15
Posty: 411

Re: Miasto

Nie miałem czasu się schować. Wzniesienie 400 dachówek nie było w moim przypadku dobrym pomysłem, zużyłem bardzo dużo energii. Widziałem jednak, że Takashi rzuca kunaiami z wybuchowymi notkami. Odbicie ich mieczem było kiepskim pomysłem, bo Nara zapewne aktywowałby notki, chwilę po kontrze. Musiałem uciekać... dwa z nich uniknąłem bez większego problemu, jednak te, które zostały rzucone w stronę mojego uniku... cóż, poczułem wybuch na lewej nodze. Lądując na ziemi, przysunąłem po dachu dwa mety, ponieważ ból nogi był na tyle duży, żebym nie mógł na niej ustać. Postanowiłem nie pozostawać dłużny. Takashi pojawiając się na dachu nie pomyślał o jednym. Użyłem kolejny raz Kawara Shuriken na 20 dachówkach które były najbliżej niego. Praktycznie nie miał szansy na unik, ale znając Nare wymyśli coś takiego, że uda mu się wyjść bez szwanku. Miałem nadzieję, że chociaż jedna dachówka wbije się mu w nogę.

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]


Karta Postaci


Mowa Małp:
Enma

Offline

 

#225 2012-03-11 22:02:49

Takashi

Nara Edo Tensei

10890471
Zarejestrowany: 2011-10-31
Posty: 658
Klan/Organizacja: Nara
KG/Umiejętność: Kagegasasu
Ranga: Edo Tensei
Płeć: Mężczyzna

Re: Miasto

Może i częściowo mi się udało, jednak to wciąż za mało. Chłopak po raz kolejny użył prostej, ale jak widać pożytecznej techniki, zwłaszcza w miejscu, jakim jest miasto. Zabawa zabawą, użyłem techniki, którą nieraz posługuje się sam Wyrzutek. Kiedy dachówki wbiły się w moje ciało, zamieniłem się w podmuch dymu, czemu towarzyszył typowy dźwięk "puff", ja sam znajdowałem się teraz na balkonie jednego z sąsiednich budynków. Po mnie została we wcześniejszym miejscu tylko i wyłącznie spora doniczka z jakimś dużym kwiatem, zdążyłem w tym czasie zrobić odpowiedni skok i znaleźć się na dachu niedaleko Rokutaro. Przyjąłem pozycję bojową z kastetami. [Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość] Rokutaro mógł teraz poczuć krępację wywołaną połączeniem cienia mojego i jego samego. Nie ja użyłem cienia, bynajmniej nie ten ja, który stał na dachu, a ten, który pozostał we wcześniej zrobionej dziurze. Klon użył Kawarimi no Jutsu i pojawił się w odpowiednim miejscu, by skupić na sobie wzrok przeciwnika, wykorzystałem to i, znając jego pozycję, użyłem na nim techniki przejęcia cienia.
-To co, poddajesz się? - powiedział ten klon na dachu.

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]


Mowa
Szept
Krzyk
Myśl

Mowa żab (Link do nich) :
Gamaken
Gamabunta
Gamakichi
Gamatatsu
Gamahiro
Gama / Gomo
Gamariki
Fukusaku
Shima

Offline

 

#226 2012-03-11 22:08:56

Rokutaro

Zaginiony

Zarejestrowany: 2012-02-15
Posty: 411

Re: Miasto

- Da, tym razem nie będę mógł się przekomarzać... chce coś jeszcze dzisiaj zrobić, zanim wyruszę na poszukiwania zwoju małp. - powiedziałem, jednocześnie dając do zrozumienia, że się poddaję. Kiedy Takashi tylko zwolnił mnie ze swojej techniki, szybko zniknąłem za budynkami
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Akcept by Basai

Kiedy wróciłem, dało się zauważyć, że byłem bardziej poobijany. Szczególnie można to było określić po owiniętej ręce bandażem. Podszedłem do Takashiego i zapytałem
- Sensei, masz może wystarczająco chakry żeby to wyleczyć ? Chciałbym mieć sprawną tą rękę zanim wyruszę w podróż. - powiedziałem, ściągając bandaże i ukazując poparzoną rękę.

Ostatnio edytowany przez Basai (2012-03-14 17:28:55)


Karta Postaci


Mowa Małp:
Enma

Offline

 

#227 2012-03-11 22:19:50

Takashi

Nara Edo Tensei

10890471
Zarejestrowany: 2011-10-31
Posty: 658
Klan/Organizacja: Nara
KG/Umiejętność: Kagegasasu
Ranga: Edo Tensei
Płeć: Mężczyzna

Re: Miasto

-Okej. - zniwelowałem działanie techniki Kage Mane no Jutsu.
Kiedy Rokutaro odchodził, wróciłem do Mei, mogłem już do niej swobodnie wrócić, chyba mnie nie widziała jeszcze po powrocie.
-Powtórzę, wróciłem. - stanąłem przy dziewczynie.
Kiedy zaś Rokutaro wrócił i zwrócił się do mnie, od razu spojrzałem na jego rękę.
-Przepraszam, ale nie mam już praktycznie chakry. - odpowiedziałem mu. -Ale nie martw się, to tylko drobne rany, delikatnie zraniona powierzchnia skóry.
-Cholera, mam za mało chakry... Muszę potrenować w najbliższym czasie, bo to, co teraz się ze mną dzieje, to istna kapota. - pomyślałem sam do siebie.
Wcześniej stworzony klon zniknął już dawno.


Mowa
Szept
Krzyk
Myśl

Mowa żab (Link do nich) :
Gamaken
Gamabunta
Gamakichi
Gamatatsu
Gamahiro
Gama / Gomo
Gamariki
Fukusaku
Shima

Offline

 

#228 2012-03-11 22:24:40

Rokutaro

Zaginiony

Zarejestrowany: 2012-02-15
Posty: 411

Re: Miasto

- Ach właśnie... Takashi-san, jak wiesz chce zdobyć zwój małp. Sądzę, że jutro kiedy odzyskam trochę energii wyruszę go szukać. Dlatego z rana nauczę się jeszcze Jutsu przyzwania i zniknę na jakiś czas. Sądzę, że to czego przed momentem się nauczyłem jest wystarczajcie bym przez jakiś czas poradził sobie sam. Po drodze wstąpię jeszcze do sklepu po jakiś sprzęt... a właśnie, oto twoja katana. Zapomniałem jej wcześniej oddać. - powiedziałem Takashiemu powoli szukając na dachu jakiegoś miejsca do krótkiej drzemki. Byłem ciekawy, czy sensei uzna, że jestem gotowy ruszyć w taką podróż.


Karta Postaci


Mowa Małp:
Enma

Offline

 

#229 2012-03-11 22:32:30

Takashi

Nara Edo Tensei

10890471
Zarejestrowany: 2011-10-31
Posty: 658
Klan/Organizacja: Nara
KG/Umiejętność: Kagegasasu
Ranga: Edo Tensei
Płeć: Mężczyzna

Re: Miasto

-Hm, dziękuję. - odpowiedziałem, biorąc katanę.
Zacząłem się zastanawiać, czy aby to na pewno dobry pomysł. Może powinien z tym jeszcze poczekać? Ale z drugiej strony, to właśnie pakt da mu przewagę i dzięki niemu stanie się silniejszy. Przypiąłem pochwę z kataną w niej do pasa.
-To dobry pomysł, jednak nieco ryzykowny. - powiedziałem do chłopaka. -Ale sądzę, że nie masz się o co martwić, masz predyspozycje do zostania wspaniałym wojownikiem. Jeszcze dużo przed tobą, na pewno niejednej silnej techniki się jeszcze nauczysz.
Poczułem, jakby coś we mnie drgnęło. To chyba przez tak anomalnie dużą utratę chakry. Opadłem na ziemię, zapadając w typową drzemkę.


Mowa
Szept
Krzyk
Myśl

Mowa żab (Link do nich) :
Gamaken
Gamabunta
Gamakichi
Gamatatsu
Gamahiro
Gama / Gomo
Gamariki
Fukusaku
Shima

Offline

 

#230 2012-03-12 17:29:00

 Miyaguchi

Zaginiony

6720223
Zarejestrowany: 2012-03-04
Posty: 298
Klan/Organizacja: Sabaku
KG/Umiejętność: Suna Kontorōru; Sharingan
Ranga: Edo Tensei
Płeć: Mężczyzna
Wiek: Nieśmiertelny
Multikonta: Akemi, Shura

Re: Miasto

Dokonałem swojego celu, wreszcie znalazłem się w Tsuki No Kuni. Teraz pozostało mi tylko znaleźć kogoś kto by mnie mógł nauczać. Wiedziałem, że to trudna sprawa, ale miałem nadzieje. Wierzyłem w to, że mi się uda.
Znajdując się w mieście Tsuki no Kuni stanąłem na środku ,przechyliłem głowę w górę "patrząc" w niebo z zamkniętymi oczyma. Nie zwracałem uwagi na rozmowy innych, wręcz czekałem na cud. Może i to było głupie ? Ale co mnie to obchodzi. Może byłem ignorantem, ale wierzyłem w to, że nawet takiej okropnej osobie jak ja może przytrafić się coś miłego.

Offline

 

#231 2012-03-12 20:17:56

Mei

Zaginiony

Zarejestrowany: 2012-02-11
Posty: 363

Re: Miasto

Mei leżała z zamkniętymi oczami znowu zamykając się w swoich rozmyśleniach. Znowu nie zwróciła uwagi na mistrza, kiedy przybył. Powoli w końcu otworzyła oczy, po czym rozejrzała się dookoła. W oddali mogła dostrzec jakąś nieznaną osobę, która z uniesioną twarzą spogląda na niebo, jeśli można to tak nazwać, gdyż chłopak miał zamknięte oczy. Mei cały czas przyglądała się teraz chłopakowi, nie miała zamiaru się stąd ruszać. Po tym spojrzała na mistrza.
- Co ty znowu robiłeś?... - Zapytała się w myślach widząc poszarpanego mistrza. Chwilę mu się przyglądała i jego rana, aż w końcu przerzuciła wzrok spowrotem na nieznanego chłopaka.


http://desmond.imageshack.us/Himg28/scaled.php?server=28&filename=51543250.png&res=medium

Mowa żab (Link do nich)
Gamaken
Gamabunta
Gamakichi
Gamatatsu
Gamahiro
Gama / Gomo
Gamariki
Fukusaku
Shima

Offline

 

#232 2012-03-12 20:37:51

 Miyaguchi

Zaginiony

6720223
Zarejestrowany: 2012-03-04
Posty: 298
Klan/Organizacja: Sabaku
KG/Umiejętność: Suna Kontorōru; Sharingan
Ranga: Edo Tensei
Płeć: Mężczyzna
Wiek: Nieśmiertelny
Multikonta: Akemi, Shura

Re: Miasto

Po jakimś czasie otworzyłem swoje błękitne oczy i zacząłem już normalnie patrzeć się w niebo. Chwile później wyczułem, że ktoś mnie intensywnie obserwuje. Obróciłem głowę i zauważyłem, że obserwuje mnie jakaś różowo włosa dziewczyna. Także ciągle się na nią patrzyłem, aż w końcu pomyślałem:
- Dobra. Podejdę, chyba nic mi nie zrobi... - po tym krótkim namyśle zacząłem iść spokojnym krokiem w stronę dziewczyny. Jak już znalazłem się obok niej, wystawiłem w jej kierunku przyjaźnie dłoń mówiąc:
- Witaj. Jestem Miyaguchi Sabaku. A ty ?- zapytałem dodając potem - Przybyłem tu, aby znaleźć kogoś kto by mnie mógł nauczać. Wiesz może u kogo znajdę taką pomoc ?- zapytałem, a na mojej twarzy pojawił się pierwszy w życiu uśmiech. Nie szczery, ale jednak. Co prawda nie każdy by mógł to odebrać dobrze, ale pierwszy raz mi to się zdarzyło.

Offline

 

#233 2012-03-12 20:49:00

Mei

Zaginiony

Zarejestrowany: 2012-02-11
Posty: 363

Re: Miasto

Mei siedziała na dachu, po czym z dołu owy tajemniczy chłopak w końcu podszedł. Kiedy zwrócił się do Mei ta odpowiedziała.
- Nie wiem... - Powiedziała to niezbyt przyjaźnie. Co prawda nie była taka, a wręcz przeciwnie. Jednak tym razem jakieś dziwne emocje targały nią. Spojrzała "z góry" na chłopaka, po czym zapytała.
- Jesteś ninją? Może byś wskoczył na dach, nie mam zamiaru gadać z tobą na taką odległość. - Powiedziała drwiącym głosem. Wstała, po czym jednym ruchem zeskoczyła z dachu lądując koło chłopaka.
- Sama zejdę do ciebie, nie będziesz musiał się męczyć... - Powiedziała uśmiechając się pod nosem drwiąco.


http://desmond.imageshack.us/Himg28/scaled.php?server=28&filename=51543250.png&res=medium

Mowa żab (Link do nich)
Gamaken
Gamabunta
Gamakichi
Gamatatsu
Gamahiro
Gama / Gomo
Gamariki
Fukusaku
Shima

Offline

 

#234 2012-03-12 20:59:39

 Miyaguchi

Zaginiony

6720223
Zarejestrowany: 2012-03-04
Posty: 298
Klan/Organizacja: Sabaku
KG/Umiejętność: Suna Kontorōru; Sharingan
Ranga: Edo Tensei
Płeć: Mężczyzna
Wiek: Nieśmiertelny
Multikonta: Akemi, Shura

Re: Miasto

- Kpi ze mnie.. - pomyślałem, a na twarzy już nie miałem uśmiech, lecz lekki złośliwy grymas. Dłonie powoli układały mi się w pięści, ale starałem się w tym razem zachować trochę godności i nie atakować. Po za tym była to dziewczyna, więc tym bardziej nie powinienem reagować na nią agresywnie.
- Taa, jakby to było chociaż trochę meczące - powiedziałem, po czym jeszcze dodałem - Wychodzi na to, że nie potrzebnie wędrowałem, aż tak daleko - mówiłem do dziewczyny najbardziej przyjaźnie jak potrafiłem, choć jednak miałem ochotę to zakończyć inaczej.

Offline

 

#235 2012-03-12 21:08:58

Mei

Zaginiony

Zarejestrowany: 2012-02-11
Posty: 363

Re: Miasto

Mei zaśmiała się. Wydać było, że po prostu chce wyśmiać chłopaka.
- To może pokażesz? Chciałabym się pośmiać z ciebie... - Powiedziała wskazując na dach z którego zeskoczyła.
- Wygląda na to, że tak... Więc może lepiej zmykaj stąd zanim zrobisz sobie krzywdę... - Mówiła drwiącym głosem. Po czym zrobiła obrót na pięcie i miała zamiar wykonać skok spowrotem na dach.
- Co się ze mną dzieje? Nie zastanawiam się nawet nad tym co mówię... - Pomyślała lekko się mieszając w sobie.


http://desmond.imageshack.us/Himg28/scaled.php?server=28&filename=51543250.png&res=medium

Mowa żab (Link do nich)
Gamaken
Gamabunta
Gamakichi
Gamatatsu
Gamahiro
Gama / Gomo
Gamariki
Fukusaku
Shima

Offline

 

#236 2012-03-12 21:17:14

 Miyaguchi

Zaginiony

6720223
Zarejestrowany: 2012-03-04
Posty: 298
Klan/Organizacja: Sabaku
KG/Umiejętność: Suna Kontorōru; Sharingan
Ranga: Edo Tensei
Płeć: Mężczyzna
Wiek: Nieśmiertelny
Multikonta: Akemi, Shura

Re: Miasto

- Nie daj się sprowokować - powiedziałem sam do siebie w myślach. Widząc jakieś skrzynie, które układały się w kształt schodów na dach od razu zacząłem po nich skakać, aż w końcu byłem na samej górze. Patrzyłem na nią z taką złością jak na nikogo ostatnio. Miałem ochotę zrobić to czego będę żałował. Jednakże samym uderzeniem w nią mógłbym narobić sobie dużo kłopotów. Po chwili namysłu powiedziałem do niej:
- Nie zgrywaj takiej cwanej... - mówiłem z odstępami - Może i jestem młodszy od ciebie co łatwo zauważyć, ale nie masz prawa ze mnie kpić. Choćbyś była od mnie silniejsza nie masz do tego prawa - mój głos już nie był ciepły, ani przyjazny. Nie był także cichy, był głośny i stanowczy. Kipiałem złością, którą próbowałem opanowywać. Zaciskałem zęby i pięści. Aby jakoś się uspokajać myślałem o Kumiko, która by nie chciał bym tak się zachowywał wobec innych osób.

Ostatnio edytowany przez Miyaguchi (2012-03-12 21:22:28)

Offline

 

#237 2012-03-12 21:28:07

Mei

Zaginiony

Zarejestrowany: 2012-02-11
Posty: 363

Re: Miasto

Theme
- Hahaha... - Mei zaczęła się śmiać widząc w jaki sposób chłopak wdrapuje się na dach. Widziała zmianę w zachowaniu młodego. Może od początku chciała do tego doprowadzić? Może chciała go sprowokować, aby ten ujawnił swoją "prawdziwą postać".
- Oh... Widzę to, wyraźnie widzę "czym" tak naprawdę jesteś... Dalej zaatakuj mnie. Wyładuj na sobie swój gniew. - Mówiła kpiącym głosem, po czym przykucnęła a następnie wyskoczyła lądując na skraju dachu.
- Czy ja naprawdę staram się go sprowokować? - Zapytała samą siebie w myślach.


http://desmond.imageshack.us/Himg28/scaled.php?server=28&filename=51543250.png&res=medium

Mowa żab (Link do nich)
Gamaken
Gamabunta
Gamakichi
Gamatatsu
Gamahiro
Gama / Gomo
Gamariki
Fukusaku
Shima

Offline

 

#238 2012-03-12 21:33:06

 Miyaguchi

Zaginiony

6720223
Zarejestrowany: 2012-03-04
Posty: 298
Klan/Organizacja: Sabaku
KG/Umiejętność: Suna Kontorōru; Sharingan
Ranga: Edo Tensei
Płeć: Mężczyzna
Wiek: Nieśmiertelny
Multikonta: Akemi, Shura

Re: Miasto

- Nic ci nie zrobię. Nie mam w zwyczaju dotykać się takiego robactwa jak ty .. - powiedziałem, a na twarzy miałem złowieszczy uśmieszek. Nadal patrzyłem na nią, a moje nerwy po tych słowach trochę opadły. Nadal miałem ochotę się wyładować na niej, ale jak już powiedziałem to tak nie zrobię. Po chwili nagle dodałem jeszcze:
- "Czym" Jestem ? Nie mów do mnie jak do zwierzęcia, bo nim nie jestem - powiedziałem to nadal myśląc o Kumiko, która mnie zawsze uspokajała.
- To będzie dla mnie dobra lekcja. Nie mogę dawać się tak traktować, ale nie mogę też zrobić tego pięściami. Jedyne rozwiązanie to rozmowa - pomyślałem patrząc nadal na dziewczynę.

Ostatnio edytowany przez Miyaguchi (2012-03-12 21:33:48)

Offline

 

#239 2012-03-12 21:40:26

Mei

Zaginiony

Zarejestrowany: 2012-02-11
Posty: 363

Re: Miasto

Mei uśmiechnęła się słysząc obelgę w jej stronę. Ruszyła w stronę chłopaka, po czym go minęła mówiąc.
- Przekonasz się w swoim czasie... - Powiedziała mijając swój "cel". Po tym ruszyła przed siebie.
- Co ja wyprawiam... Naprawdę tak bardzo chcę go sprowokować... Jeśli mnie zaatakuje, oznacza to... - Pomyślała idąc. Zatrzymała się na chwilę, po czym lekko odwróciła głowę w stronę nieznajomego.
- Jeszcze się spotkamy... - Mówiła oschłym głosem, po czym zeskoczyła z dachu i zaczęła iść przed siebie. Musiała teraz jeszcze bardziej pomyśleć.


http://desmond.imageshack.us/Himg28/scaled.php?server=28&filename=51543250.png&res=medium

Mowa żab (Link do nich)
Gamaken
Gamabunta
Gamakichi
Gamatatsu
Gamahiro
Gama / Gomo
Gamariki
Fukusaku
Shima

Offline

 

#240 2012-03-12 21:54:06

 Miyaguchi

Zaginiony

6720223
Zarejestrowany: 2012-03-04
Posty: 298
Klan/Organizacja: Sabaku
KG/Umiejętność: Suna Kontorōru; Sharingan
Ranga: Edo Tensei
Płeć: Mężczyzna
Wiek: Nieśmiertelny
Multikonta: Akemi, Shura

Re: Miasto

- Zapewne tak - powiedziałem do niej. Po chwili zauważyłem, że dziewczyna gdzieś poszła. Ja bez chwili zastanowienia kucnąłem i zamknąłem oczy. Zacząłem intensywnie myśleć o Kumiko, o rodzinnym mieście itd. Choć tęskniłem za nią i za wioską to wiedziałem, że muszę tu zostać coś mnie tu zatrzymywało. Wiedziałem także, że mam wiele do załatwienia w swojej wiosce.
- Gurda.. Bez aktywowania mojego kekkei genkai, nie mam nawet po co, po nią się ruszać - pomyślałem nadal kucając. Po chwili zamknąłem oczy i próbowałem się uspokoić po spotkaniu z tą dziwną dziewczyną.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zsz1.pun.pl www.fizjouj.pun.pl www.tekkasquadron.pun.pl www.minecraftrpg.pun.pl www.great-land.pun.pl