Ogłoszenie


#281 2012-03-14 21:18:39

Takashi

Nara Edo Tensei

10890471
Zarejestrowany: 2011-10-31
Posty: 658
Klan/Organizacja: Nara
KG/Umiejętność: Kagegasasu
Ranga: Edo Tensei
Płeć: Mężczyzna

Re: Miasto

-Przeszło. - zwróciłem się w myślach do samego siebie, widząc oczy dziewczyny.
Rzeczywiście, wszystko wróciło do normy. Walka musiała niestety ucierpieć na długości, ale nie widziałem dla siebie innego wyjścia, albo raczej dla Mei. Musiałem to zrobić, sądziłem, że ból będzie większy od tego, co wcześniej czuła, poskutkowało, nie myliłem się, jednam zrobiłem to jej kosztem, nieprawidłowo. Szybkim ruchem schowałem kastety do toreb, uklęknąłem przy dziewczynie i złożyłem pieczęć tygrysa. Jeżeli chodzi o klona, zniknął, tym samym Rokutaro odzyskał swobodę ruchu, mógł do nas dołączyć i widzieć proces leczenia.
-Spokojnie, Mei, zaraz cię uleczę, wytrzymaj troszkę i zabierz ręce. - powiedziałem do niej, jedną ręką odgarniając jej dłonie, drugą, z medyczną chakrą, przyłożyłem już do rany, a kiedy odgarnąłem dłonie, także i drugą.
-Wytrzymaj troszkę, ból powinien zaraz zniknąć, przeszkadza mi to krwawienie, jest zbyt duże, ale mam tylko dwie ręce, proszę, wytrzymaj. - mówiłem do niej, trzymając ręce w niewielkiej odległości nad raną. Starałem się ze wszystkich sił, bardzo zależy mi na Mei, chakra była zielona, jasnozielona, ale też bardzo intensywna, skupiałem się najbardziej jak mogłem, a leczyć musiałem "od środka", zagojenie zewnętrznych komórek przyrannych mogłoby potem skutkować nieprawidłową odnową wewnętrznych tkanek, dlatego zacząłem od razu od wewnątrz.
-Widzisz, już lepiej. - powiedziałem po jakimś czasie.
Krwawienie jeszcze nie ustępowało, jednak ból zmniejszył się o jakąś połowę, wszystko zaraz wróci do normy.


Mowa
Szept
Krzyk
Myśl

Mowa żab (Link do nich) :
Gamaken
Gamabunta
Gamakichi
Gamatatsu
Gamahiro
Gama / Gomo
Gamariki
Fukusaku
Shima

Offline

 

#282 2012-03-14 21:21:37

Rokutaro

Zaginiony

Zarejestrowany: 2012-02-15
Posty: 411

Re: Miasto

Kiedy byłem zatrzymany przez cień musiałem przyglądac się tej sytuacji. Nic mi się w niej nie podobało - ba, byłem zdziwiony zachowaniem Mei. Nie spodobało mi się też to co zrobił Takashi, ale widac taki był jego wybór. Nie mniej, wyrwało mi się:
- Co ty do cho... - jednak wczas się opamiętałem. To Takashi był mistrzem i on wiedział co robi. Widac nie miał innego wyjścia. Gdybym nie był zablokowany zapewny byłbym tam żeby ten cios zablokowac. A tak musiałem się wszystkiemu przyglądac


Karta Postaci


Mowa Małp:
Enma

Offline

 

#283 2012-03-14 21:25:56

Mei

Zaginiony

Zarejestrowany: 2012-02-11
Posty: 363

Re: Miasto

Mei leżała i ciężko dyszała, ból nie dawał jej spokoju. W miarę leczenia przestawało boleć, jednak nieprzyjemne uczucie nadal było. Spoglądała można by rzec lekko przerażonym wzrokiem na mistrza, po czym skierowała wzrok na Rokutaro, który własnie podszedł.
- Wybacz... Nie udało mi się wykonać planu, ledwo co wbiegłam w uliczkę i już mnie dopadł.... - Powiedziała lekko rozczarowana. Zachowywała się tak, jak by nic nie pamiętała z okresu pomiędzy początkiem walki a jej końcem, jak by dla niej te wydarzenia nie istniały.


http://desmond.imageshack.us/Himg28/scaled.php?server=28&filename=51543250.png&res=medium

Mowa żab (Link do nich)
Gamaken
Gamabunta
Gamakichi
Gamatatsu
Gamahiro
Gama / Gomo
Gamariki
Fukusaku
Shima

Offline

 

#284 2012-03-14 21:34:35

Takashi

Nara Edo Tensei

10890471
Zarejestrowany: 2011-10-31
Posty: 658
Klan/Organizacja: Nara
KG/Umiejętność: Kagegasasu
Ranga: Edo Tensei
Płeć: Mężczyzna

Re: Miasto

-Przepraszam was. - powiedziałem od razu na początku.
-Mei, nie mogłaś przestać, coś jakby się w tobie zmieniło, nie wiem co to było, wyglądałaś inaczej, jak nigdy, kierowałaś się żądzą krwi. Gdyby nie to, pewnie ja znajdowałbym się na twoim miejscu, wolałem temu zapobiec, opamiętałaś się przez ból, zgodnie z moimi założeniami. Zapłaciłem za to dużą cenę, jak widać, ale na szczęście wszystko wróciło do normy, a raną się zajmę. - mówiąc to, nie przerywałem leczenia.
Większa część rany została już zaleczona, ponad 50% rozerwanych i zniszczonych komórek uległo już regeneracji.
-Cholera, tyle na głowie... Chciałbym rozwinąć medyczne zdolności, ale nie mam na to nawet czasu. Najpierw skupię się na Senjutsu, może potem popracuję nad medycznym Ninjutsu, tak byłoby najlepiej. - pomyślałem sobie.
Mei już praktycznie nie czuła bólu, z dużej rany zrobiło się niewielkie cięcie, które po chwili już zostało całkowicie zalepione, po wszystkim została tylko spora szrama.
-Przepraszam jeszcze raz, zrobiłem wszystko co w mojej mocy, lecz niestety blizna pozostanie chyba na zawsze. Jednak nic ci nie będzie. Możesz być trochę osłabiona, straciłaś dużo krwi, ale to nic, jesteś silną dziewczyną. - normalnie bym się tutaj uśmiechnął, ale nie miałem na to ochoty, byłem przejęty.

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]


Mowa
Szept
Krzyk
Myśl

Mowa żab (Link do nich) :
Gamaken
Gamabunta
Gamakichi
Gamatatsu
Gamahiro
Gama / Gomo
Gamariki
Fukusaku
Shima

Offline

 

#285 2012-03-14 21:44:07

Mei

Zaginiony

Zarejestrowany: 2012-02-11
Posty: 363

Re: Miasto

Mei słuchała Takashi'ego z niezwykłym zdziwieniem na twarzy. Kiedy w końcu dotarło do niej o co dokładnie chodzi mistrzowi odwróciła wzrok w bok, tak aby nie spoglądać na mistrza i Rokutaro. Na jej twarzy był widoczny szok.
- O co mu chodzi?... Żądza krwi.... O czym on mówi... - Pytała samą siebie w myślach. Skuliła się lekko w miarę możliwości, po czym łzy zaczęły jej coraz bardziej spływać po policzkach. Nie przejmowała się teraz już raną, ani nawet tym co mówił Takashi o bliźnie. Zastanawiała się teraz w jaki sposób mogła by się nie kontrolować, przecież nigdy coś takiego się nie zdarzyło.


http://desmond.imageshack.us/Himg28/scaled.php?server=28&filename=51543250.png&res=medium

Mowa żab (Link do nich)
Gamaken
Gamabunta
Gamakichi
Gamatatsu
Gamahiro
Gama / Gomo
Gamariki
Fukusaku
Shima

Offline

 

#286 2012-03-14 21:59:49

Rokutaro

Zaginiony

Zarejestrowany: 2012-02-15
Posty: 411

Re: Miasto

Nie, nie, nie... Nie mogłem zorientować się o co w tym wszystkim chodzi. Nie chciałem ich zostawiać akurat w takiej sytuacji, jednak postanowiłem, że wyruszę. To była moje negatywna cecha - byłem stanowczo zbyt uparty jeżeli chodzi o dążenie do własnych celów. Oparłem się o pobliską ścianę i założyłem na siebie ręce
- Nie podoba mi się to... - powiedziałem bez większego namysłu, były to słowa które wypowiedziałem zanim podłączyłem język do mózgu. Zresztą, byłem szczery... Bałem się, że podczas snu Mei dostanie tego dziwnego ataku furii - jeśli tak to można określić - i będzie próbowała kogoś zabić. Wzrok miałem zamglony, zamyślony i byłem wpatrzony w młodą Namikaze.


Karta Postaci


Mowa Małp:
Enma

Offline

 

#287 2012-03-14 22:07:24

Takashi

Nara Edo Tensei

10890471
Zarejestrowany: 2011-10-31
Posty: 658
Klan/Organizacja: Nara
KG/Umiejętność: Kagegasasu
Ranga: Edo Tensei
Płeć: Mężczyzna

Re: Miasto

-Naprawdę was przepraszam. - mówiłem, przeprosinom jak widać nie było końca.
Najgorzej było z Mei, najwidoczniej nie jest świadoma tego co się wyprawia. Szkoda, że coś takiego w ogóle ma miejsce, ale takie rzeczy się zdarzają, każdy o tym wie. Niestety, takie stany zazwyczaj określa się chorobą, chociaż może podchodzę do tego ze zbytnim przekonaniem jako medyk? Sam nie wiem, wiem natomiast, że z Namikaze jest coś nie tak. Niestety i Rokutaro musi w tym uczestniczyć, wolałbym go w to nie mieszać. Z drugiej jednak strony, jest moim uczniem, jesteśmy drużyną.
-Mei, Rokutaro, nie myślmy o tym, co miało miejsce, ani o czym mówiłem. Zajmijmy się treningiem. - zrobiłem krótką przerwę. -Mei, mów mi tu szybko co chcesz dzisiaj trenować. - uśmiechnąłem się do niej, uśmiech był trochę wymuszony, ciągle myślałem o tym wszystkim, byłem zdziwiony tą sytuacją i zbulwersowany swoim zachowaniem.


Mowa
Szept
Krzyk
Myśl

Mowa żab (Link do nich) :
Gamaken
Gamabunta
Gamakichi
Gamatatsu
Gamahiro
Gama / Gomo
Gamariki
Fukusaku
Shima

Offline

 

#288 2012-03-14 22:18:58

Mei

Zaginiony

Zarejestrowany: 2012-02-11
Posty: 363

Re: Miasto

Mei słuchała tego co mówił Rokutaro i Takashi, kiedy w końcu mistrz zaproponował trening Mei przez chwilę się nie odzywała. W końcu podniosła się z lekkim trudem, po czym przetarła oczy i odezwała się.
- Assarikaze... Chciałabym rozwinąć moje możliwości co do kekkei genkai. - Powiedziała wstając. Nawet jeśli Takashi mówił, żeby o tym zapomnieć, to jak ona sama mogłaby niby zapomnieć o czymś takim, robi rzeczy, których nie jest świadoma. Bałą się tego, bała się, że może zrobić komuś krzywdę.


http://desmond.imageshack.us/Himg28/scaled.php?server=28&filename=51543250.png&res=medium

Mowa żab (Link do nich)
Gamaken
Gamabunta
Gamakichi
Gamatatsu
Gamahiro
Gama / Gomo
Gamariki
Fukusaku
Shima

Offline

 

#289 2012-03-14 22:26:43

Takashi

Nara Edo Tensei

10890471
Zarejestrowany: 2011-10-31
Posty: 658
Klan/Organizacja: Nara
KG/Umiejętność: Kagegasasu
Ranga: Edo Tensei
Płeć: Mężczyzna

Re: Miasto

-Dobrze, Mei, w takim razie możemy zaczynać, ale oddalmy się nieco. - powiedziałem, zaczynając już iść.
Zdecydowałem, że będziemy trenować w tym samym miejscu, w którym uczyłem Mei techniki Kage Bunshin no Jutsu, czyli na wolnej, niezagospodarowanej, sporej powierzchniowo przestrzeni. Szliśmy dość powoli, mijając co chwila jakichś ludzi. Wiedziałem, że coś jest nie tak z moją uczennicą, ale nie wiedziałem co, nie mogłem znaleźć odpowiedzi na to pytanie. Czuję się taki bezradny, kiedy nie mogę nic zrobić. Po raz chyba pierwszy pojawiło się u mnie poczucie bezradności od czasu wskrzeszenia, w poprzednim życiu zdarzało się to częściej, o wiele częściej, a teraz proszę, jak łatwo przyszło. Bardzo zależy mi zarówno na Mei jak i na Rokutaro, to moi uczniowie, kiedy z którymś coś się dzieje, przejmuję się, chcę jakoś rozwiązać problem.
-No to zaczynajmy. - rzuciłem, kiedy doszliśmy w określone miejsce.
-Najpierw powiedz mi na czym polegają twoje zdolności klanowe, Kekkei Genkai. - tak na początek. -Moje Kekkei Genkai polega na kontrolowaniu cienia, więc kiedy się uczę, trenuję nad chakrą, zwiększam możliwości manipulacji cieniem, u ciebie będzie coś jak...? - czekałem na słowa dziewczyny.


Mowa
Szept
Krzyk
Myśl

Mowa żab (Link do nich) :
Gamaken
Gamabunta
Gamakichi
Gamatatsu
Gamahiro
Gama / Gomo
Gamariki
Fukusaku
Shima

Offline

 

#290 2012-03-14 22:34:07

Mei

Zaginiony

Zarejestrowany: 2012-02-11
Posty: 363

Re: Miasto

Post #1
Mei wolnym krokiem ruszyła za mistrzem, można by powiedzieć ociągała się. Kiedy w końcu przybyła na znane jej miejsce słuchała Takashi'ego. Wyciągnęła niewielki zwój, po czym rzuciła go mistrzowi.
- Moje kekkei genkai polega na szybkości... Mój klan jest mistrzem szybkości, niektórzy są tak szybcy, że zalicza się to już do teleportacji... - Mówiła jednak, wyraz twarzy miała niecodzienny, tak jak by myślami była zupełnie gdzie indziej.
- Na moim aktualnym poziomi jedyne co mogę zrobić to jedynie zwiększyć swoją prędkość... Czyli ćwiczenia fizyczna... - Mówiła cały czas niczym machina zaprogramowana by mówić już wcześniej ustalone słowa. Nawet nie spoglądała na mistrza, jej wzrok był kompletnie gdzie indziej.


http://desmond.imageshack.us/Himg28/scaled.php?server=28&filename=51543250.png&res=medium

Mowa żab (Link do nich)
Gamaken
Gamabunta
Gamakichi
Gamatatsu
Gamahiro
Gama / Gomo
Gamariki
Fukusaku
Shima

Offline

 

#291 2012-03-14 22:40:35

Takashi

Nara Edo Tensei

10890471
Zarejestrowany: 2011-10-31
Posty: 658
Klan/Organizacja: Nara
KG/Umiejętność: Kagegasasu
Ranga: Edo Tensei
Płeć: Mężczyzna

Re: Miasto

Chwyciłem zwój, który rzuciła mi Mei. Rozwinąłem go od razu i starannie, jest to klanowy zwój z informacjami dotyczącymi Kekkei Genkai, dobrze, że dziewczyna ma go przy sobie.
-Mhm... Mhm... Tak... - mówiłem, czytając zwój i słuchając uczennicy. -Czyli musimy popracować nad twoją szybkością i atakami, musisz wykorzystać głównie TaiJutsu, sprawdzimy cię za pomocą tego rodzaju walki. - zrobiłem krótką przerwę.
-Spróbuj skupić chakrę w ciele, a największe jej ilości skoncentruj w nogach, głównie w stopach. Potem wykonaj jakiś ruch, zbadam, czy jesteś szybsza niż normalnie. Spróbuj obiec mnie w jak najszybszym tempie. Bo jak wiesz chakra może posłużyć do zwiększenia możliwości ninja, wprawdzie nie posiadasz jeszcze odpowiednich zdolności, ale to nie szkodzi. - powiedziałem do dziewczyny z normalnym uśmiechem, już zdołałem się uśmiechnąć.
-Kurde, ciągle się przejmuje tym wszystkim, najwidoczniej nic nie zrobię, trudno. - pomyślałem, patrząc na nią ciągle.


Mowa
Szept
Krzyk
Myśl

Mowa żab (Link do nich) :
Gamaken
Gamabunta
Gamakichi
Gamatatsu
Gamahiro
Gama / Gomo
Gamariki
Fukusaku
Shima

Offline

 

#292 2012-03-14 22:47:37

Mei

Zaginiony

Zarejestrowany: 2012-02-11
Posty: 363

Re: Miasto

Post #2
Mei słuchała Takashi'ego, po czym zamknęła oczy, skupiła chakre w całym ciele, po czym większe ilości skierowała do stóp. Po chwili była już gotowa, wzięła głęboki wdech, jednak podczas niego można było wyczuć drżenie, jak by strach. Po tym ruszyła najszybciej jak mogła w stronę mistrza, chwilę później obiegła go, biegła jeszcze chwilę przed siebie, po czym zatrzymała się. Dyszała lekko ze zmęczenia, wcześniejsza walka zmęczyła ją, mimo iż nawet jej nie pamiętała. Wyprostowała się, po czym odwróciła w stronę Takashi'ego. Chakra cały czas utrzymywała się w jej ciele i stopach, spoglądała zamyślonym wzrokiem na Takashi'ego.
- I?.... - Zapytała, po czym, słuchała słów mistrza.


http://desmond.imageshack.us/Himg28/scaled.php?server=28&filename=51543250.png&res=medium

Mowa żab (Link do nich)
Gamaken
Gamabunta
Gamakichi
Gamatatsu
Gamahiro
Gama / Gomo
Gamariki
Fukusaku
Shima

Offline

 

#293 2012-03-14 22:56:36

Takashi

Nara Edo Tensei

10890471
Zarejestrowany: 2011-10-31
Posty: 658
Klan/Organizacja: Nara
KG/Umiejętność: Kagegasasu
Ranga: Edo Tensei
Płeć: Mężczyzna

Re: Miasto

Nie spuszczałem oka z Mei, widziałem każdy jej ruch, także wszelkie te negatywne. To co się teraz działo nie było normalne, ale wolałem z tym poczekać, najpierw trening, potem najwyżej to z nią załatwię, tyle, że nie wiem czy tak od razu, mam przecież w planach trening. W każdym bądź razie dokładnie patrzyłem na Mei, na sposób w jaki się poruszała.
-Hmmm... - przytrzymałem ją trochę w niepewności. -Widać różnicę, używając chakry poruszasz się o wiele szybciej. Powiedziałbym nawet, że współczynnik zwiększenia szybkości jest znacznie większy niż u normalnego ninjy, to znaczy, że twój klan rzeczywiście jest mistrzem w szybkości i jej wykorzystywaniu. Jeśli nauczysz się odpowiednio kontrolować chakrę, jeszcze chwila, a będziesz szybsza ode mnie. - uśmiechałem się do niej.
-Teraz zrobimy coś na zasadzie wyścigu. - stworzyłem klona i posłałem go gdzieś bardzo daleko, jakby w drogę powrotną, skąd przyszliśmy, ale nawet jeszcze dalej.
-Klon pobiegł bardzo daleko wzdłuż jednej uliczki. Ścigamy się, obiegamy go i wracamy. Kto pierwszy ten lepszy. - uśmiechnąłem się, wyznaczając nogą na ziemi linię startową a zarazem metę.
-Wiesz dobrze, że jestem szybszy, dlatego zobaczymy, czy znajdziesz sposób na to, by mnie prześcignąć. A tak poza tym, to na pewno odbije się na naszej wytrzymałości, szybkości, zwiększy naszą kondycję. - stanąłem przy linii.
-3...2...1... Start ! - niemalże krzyknąłem, zaczynając bieg.


Mowa
Szept
Krzyk
Myśl

Mowa żab (Link do nich) :
Gamaken
Gamabunta
Gamakichi
Gamatatsu
Gamahiro
Gama / Gomo
Gamariki
Fukusaku
Shima

Offline

 

#294 2012-03-14 23:02:12

Mei

Zaginiony

Zarejestrowany: 2012-02-11
Posty: 363

Re: Miasto

Post #3
Mei podeszła do mistrza, po czym stanęła koło niego. Niepewność i strach które widniały na jej twarzy powoli znikały, zastępował je natomiast smutek. Kiedy mistrz mówił Mei słuchał go, jednak nie dała żadnej odpowiedzi. Kiwnęła tylko ledwo zauważalnie głową. Kiedy wyścig się rozpocząć Mei miała już przygotowaną chakrę w stopach, wystrzeliła, po czym zaczęła biec w stronę, w która pobiegł klon. Wiedziała, że w normalnym wyścigu nie prześcignie Takashi'ego, jednak po chwili wybiła się od ściany i wskoczyła na dach, rozejrzała się w biegu za klonem, po czym ruszyła w jego stronę. Powoli zbliżała się do niego, jednak to samo tyczyło się mistrza, jeszcze bardziej wytężyła swoje ciało i dodała znacznie więcej chakry.


http://desmond.imageshack.us/Himg28/scaled.php?server=28&filename=51543250.png&res=medium

Mowa żab (Link do nich)
Gamaken
Gamabunta
Gamakichi
Gamatatsu
Gamahiro
Gama / Gomo
Gamariki
Fukusaku
Shima

Offline

 

#295 2012-03-14 23:14:42

Takashi

Nara Edo Tensei

10890471
Zarejestrowany: 2011-10-31
Posty: 658
Klan/Organizacja: Nara
KG/Umiejętność: Kagegasasu
Ranga: Edo Tensei
Płeć: Mężczyzna

Re: Miasto

No i zaczęło się. Mei wystrzeliła i wychodziło na to, że szybciej ode mnie, ja jakoś tak nie przyłożyłem się, raczej wszystkim znana jest leniwość członków klanu Nara. Oczywiście od każdej zasady są wyjątki, ja sam nie podchodzę pod znany wszystkim stereotyp, ale i tak mam specyficzny tryb bycia, w tym momencie lenistwo wzięło górę. Po niedługim czasie jednak dogoniłem uczennicę, nawet bardzo szybko. Biegła po dachu, nie wiem dlaczego, możliwe, że jest jej tam wygodniej. Ja sam musiałem się skupić, przyłożyć, wyprzedzić ją, co też zrobiłem po kilku minutach, a przed nami i tak jeszcze spory kawał drogi, klona nawet jeszcze nie było widać. Biegłem ze wszystkich sił, nie dając się dogonić mojej uczennicy.
-No, Mei, chyba wygrywam. - śmiałem się w myślach.
Musiałem się starać, jeśli rzeczywiście chciałem jej czegoś nauczyć. Tutaj trening nie będzie łatwy, ale zrobię wszystko co w mojej mocy, by nam się udało.


Mowa
Szept
Krzyk
Myśl

Mowa żab (Link do nich) :
Gamaken
Gamabunta
Gamakichi
Gamatatsu
Gamahiro
Gama / Gomo
Gamariki
Fukusaku
Shima

Offline

 

#296 2012-03-15 15:28:16

Mei

Zaginiony

Zarejestrowany: 2012-02-11
Posty: 363

Re: Miasto

Post #4
Mei mogła już dostrzec za sobą mistrza. Po chwili ten ją wyprzedził, dodatkowo klona nie było jeszcze widać. Skrzywiła się z niezadowolenia, po czym skupiła jeszcze więcej chakry w nogach, już nie tylko w stopach, a w całej nodze. Chciała zwiększyć możliwości mięśni pobudzając je chakrą. Teraz choć na chwilę mogła zapomnieć o swoim problemie i skupiła się bardziej na treningu, a raczej na tym, żeby wyprzedzić Takashi'ego. W jej głowie pojawiła się teraz coraz większa chęć wygranej.
- Musze wygrać... Muszę pokazać, że jestem w stanie... - Pomyślała biegnąc i skacząc na kolejne dachy, aż w końcu nie dostrzegła klona. Widząc go starała się jeszcze bardziej przyśpieszyć, chciała wykorzystać to, że ona nie musi skręcać uliczkami i tracić prędkości.


http://desmond.imageshack.us/Himg28/scaled.php?server=28&filename=51543250.png&res=medium

Mowa żab (Link do nich)
Gamaken
Gamabunta
Gamakichi
Gamatatsu
Gamahiro
Gama / Gomo
Gamariki
Fukusaku
Shima

Offline

 

#297 2012-03-15 20:41:47

Takashi

Nara Edo Tensei

10890471
Zarejestrowany: 2011-10-31
Posty: 658
Klan/Organizacja: Nara
KG/Umiejętność: Kagegasasu
Ranga: Edo Tensei
Płeć: Mężczyzna

Re: Miasto

Mei starała się ze wszystkich sił mnie dogonić, niestety nie było tak łatwo. Ja także się starałem, chciałem dać dziewczynie coś na wzór wyzwania, dlatego nieugięty dążyłem prosto, biegnąc ciągle prostą drogą wzdłuż jednej, głównej ulicy. Na ten moment jednak dziewczynie nie udało się mnie nawet doścignąć. W końcu zobaczyliśmy klona, zatoczyliśmy łuk za nim i już zapierniczaliśmy w drogę powrotną. Sytuacja nie zmieniała się, ciągle prowadziłem, jednak Namikaze była coraz bliżej mnie.
-Jeśli chcesz coś zdziałać, musisz się bardziej postarać. Nie jestem jakoś nie wiadomo jak szybszy od ciebie, jak sądzę. Jesteś przecież Namikaze, to czyni cię boginią szybkości. Może jeszcze nie teraz, ale za jakiś czas... W tym momencie musisz po prostu pokazać zaangażowanie, daj z siebie wszystko. - mówiłem dość głośno do uczennicy, nie odwracając się, biegła całkiem niedaleko mnie.
Mieliśmy już 3/4 drogi za sobą, meta była z daleka widoczna, ale bardzo z daleka, prowadziłem, ale Mei siedzi mi już na ogonie.


Mowa
Szept
Krzyk
Myśl

Mowa żab (Link do nich) :
Gamaken
Gamabunta
Gamakichi
Gamatatsu
Gamahiro
Gama / Gomo
Gamariki
Fukusaku
Shima

Offline

 

#298 2012-03-15 22:03:57

Mei

Zaginiony

Zarejestrowany: 2012-02-11
Posty: 363

Re: Miasto

Post #5
Mei biegła przez dachy, aż w końcu Takashi się nie odezwał.
- Bogini szybkości? Nie przesadzaj... - Powiedziała, po czym zebrała jeszcze więcej chakry w nogach. Mogła teraz odczuć "efekt uboczny" korzystania z tego, mięśnie naprawdę ją bolały, tak samo stopy, w których było zgromadzone najwięcej chakry. Jej ciało po prostu nie było przyzwyczajone do aż takiego wysiłku, to było ponad jej normy. W końcu meta była coraz bliżej, Mei skupiła kolejną dawkę chakry w stopach, po czym przyśpieszyła. Starała się teraz dogonić mistrza i w najlepszym przypadku prześcignąć go. Nie było to łatwe zadanie, jednak powolutku była coraz bliżej.


http://desmond.imageshack.us/Himg28/scaled.php?server=28&filename=51543250.png&res=medium

Mowa żab (Link do nich)
Gamaken
Gamabunta
Gamakichi
Gamatatsu
Gamahiro
Gama / Gomo
Gamariki
Fukusaku
Shima

Offline

 

#299 2012-03-15 23:05:05

Takashi

Nara Edo Tensei

10890471
Zarejestrowany: 2011-10-31
Posty: 658
Klan/Organizacja: Nara
KG/Umiejętność: Kagegasasu
Ranga: Edo Tensei
Płeć: Mężczyzna

Re: Miasto

Meta coraz bliżej i bliżej, to samo z Mei, biorąc pod uwagę odległość między nią a Takashim jeszcze chwila, a dogoniłaby mistrza, Takashi'ego, mnie. Na moje szczęście, minimalna odległość została osiągnięta tuż przy mecie. W tych ułamkach sekund dziewczyna nie zdołała mnie pokonać, jako pierwszy przekroczyłem linię mety (przypomnę, wcześniejszy klon zniknął). Zatrzymałem się i dysząc, zacząłem mówić do Mei, która dotarła do mety tuż za mną, sekundy zadecydowały o mojej wygranej.
-Nie przejmuj się... Hu hu... Wiemy, że posiadam większe doświadczenie i jestem szybszy... Hu... Ale widziałaś... I tak poszło ci wręcz za dobrze, nie spodziewałem się takich wyników po tobie, gdyby meta była parę metrów dalej, pokonałabyś mnie... Hu hu hu... - mówiłem zmęczony, ciężko oddychając między wersami.
Kiedy już zdążyliśmy złapać oddech, postanowiłem sprawdzić dziewczynę w inny sposób, przeprowadzić kolejną fazę treningu, dość specyficzną.
-No to teraz pora na kolejną część treningu... Jak wiemy, jeszcze na tym poziomie nie jesteś ode mnie szybsza. Jednak to się zmieni w najbliższym czasie, zdaję sobie sprawę z twojej siły, a właściwie powinienem powiedzieć - szybkości. Teraz twoim zadaniem będzie nic innego jak test zwinności, uników, co pokaże jak szybka jesteś. - złożyłem pieczęć i stworzyłem kilka klonów. -Unikaj ich ataków, staraj się jak najlepiej ucz się na błędach, nie kontratakuj, unikaj. Przyjrzę się temu wszystkiemu z bliska. - wyjaśniłem.
Wiem, że jej Kekkei Genkai polega na szybkości, teraz chciałem sprawdzić tą właśnie szybkość w unikach. Moja uczennica miała unikać przeróżnych ataków moich klonów. Jedne atakowały od góry, inne frontalnie, jeszcze inne bronią z dystansu, różne ataki działy się w tych samych momentach, więc dziewczyna musiała się postarać, w razie jakby oberwała, uleczyłbym ją, więc nie muszę się o nic martwić, zwłaszcza, że klony nie dawały dziewczynie forów.


Mowa
Szept
Krzyk
Myśl

Mowa żab (Link do nich) :
Gamaken
Gamabunta
Gamakichi
Gamatatsu
Gamahiro
Gama / Gomo
Gamariki
Fukusaku
Shima

Offline

 

#300 2012-03-16 10:24:58

Mei

Zaginiony

Zarejestrowany: 2012-02-11
Posty: 363

Re: Miasto

Post #6
Mei zatrzymała się koło mistrza, kiedy przekroczyła metę. Zaczęła mocno dyszeć ze zmęczenia. Spojrzała na niego kiedy ten zaczął mówić. Miała nadzieję, że uda się jej przegonić mistrza, zwłaszcza, że tak niewiele brakowało. Kiedy w końcu odpoczęła trzeba było wziąć się za kolejny etap. Ten nie był łatwy, zwłaszcza, że nogi Mei bolały już od wyścigu.  Przygotowała się, po czym zaczęła się przyglądać klonom, które nacierały na nią. Najpierw uniknęła ataku pięścią w twarz, po prostu przykucając, po czym szybko z tejże pozycji wybiła się do tyłu unikając ataku nogą kolejnego klona. Kiedy zatrzymała się w jej stronę leciały już shuriken'y, szybko skoncentrowała chakrę w stopach, po czym odskoczyła w bok i zaczęła unikać kolejnych ataków.


http://desmond.imageshack.us/Himg28/scaled.php?server=28&filename=51543250.png&res=medium

Mowa żab (Link do nich)
Gamaken
Gamabunta
Gamakichi
Gamatatsu
Gamahiro
Gama / Gomo
Gamariki
Fukusaku
Shima

Offline

 

#301 2012-03-16 11:26:35

Takashi

Nara Edo Tensei

10890471
Zarejestrowany: 2011-10-31
Posty: 658
Klan/Organizacja: Nara
KG/Umiejętność: Kagegasasu
Ranga: Edo Tensei
Płeć: Mężczyzna

Re: Miasto

-Dobrze ci idzie, Mei. - rzuciłem, oglądając jej poczynania.
-Aż za dobrze. - dodałem sobie z uśmiechem pod nosem.
Rzeczywiście udawało jej się unikać wszystkich ciosów i kombinacji. Ale ciekawe jak jej pójdzie, jeżeli będzie musiała unikać nie dość, że ataków klonów, to jeszcze cienia i to w najgorszej postaci. Złożyłem pieczęć szczura tak, by cień nieco się powiększył, potem zaś pieczęć szczura zmieniła się w inną.
-Kage Nui ! - powiedziałem donośnym tonem, skupiając chakrę w moim tworze.
W tym momencie cień podniósł się, jednocześnie zaczął się rozgałęziać na kilkanaście igieł z cienia, których ciągle przybywało. Tak więc teraz Mei musiała działać podwójnie, bo oprócz klonów, również igły z Kage Nui atakują w różnorodny sposób, bezpośrednio, nawet bijąc, próbując oplątać dziewczynę, chwytając bronie z podłoża i rzucając nimi znowu. Uważałem i byłem spokojny, nie chciałem przesadzać.


Mowa
Szept
Krzyk
Myśl

Mowa żab (Link do nich) :
Gamaken
Gamabunta
Gamakichi
Gamatatsu
Gamahiro
Gama / Gomo
Gamariki
Fukusaku
Shima

Offline

 

#302 2012-03-16 11:41:15

Mei

Zaginiony

Zarejestrowany: 2012-02-11
Posty: 363

Re: Miasto

Post #7 Theme
Mei unikała kolejnych ataków i broni, aż w końcu nie pojawił się cień Takashi'ego, który dołączył się do jego klonów.
- Za dużo... - Pomyślała unikając ataków klonów, po czym igieł. Odskoczyła do tyłu, aby zwiększyć dystans między "przeciwnikami", po czym w jej stronę poleciały kolejne bronie. Ponownie zebrała szybko chakrę, tym razem do całego ciała, zablokowała pierwsze nadlatujące bronie katana, którą szybko wyciągnęła, po czym odskoczyła w bok unikając reszty. W tej chwili w jej stronę powędrowały igły z cienia, szybko uchyliła się w bok unikając pierwszej, po czym przykucnęła przed kolejnym atakiem. Przy trzeciej igle nie było już tak dobrze, chciała uniknąć odskakując w bok z przykucnięcia jak wcześniej, jednak tym razem igła zostawiła na jej ramieniu niewielką ranę. Znowu odskoczyła kilka razy do tyłu zbierając chakrę. Stała i czekała na kolejny atak, ciężko dyszała ze zmęczenia, ale również z szybkiej utraty chakry, do tego nogi strasznie ją bolały. Nie miała dużo czasu na odpoczynek, gdyż w jej stronę poleciały kolejne ataki których starała się uniknąć.

Ostatnio edytowany przez Mei (2012-03-16 11:47:22)


http://desmond.imageshack.us/Himg28/scaled.php?server=28&filename=51543250.png&res=medium

Mowa żab (Link do nich)
Gamaken
Gamabunta
Gamakichi
Gamatatsu
Gamahiro
Gama / Gomo
Gamariki
Fukusaku
Shima

Offline

 

#303 2012-03-16 13:09:45

Takashi

Nara Edo Tensei

10890471
Zarejestrowany: 2011-10-31
Posty: 658
Klan/Organizacja: Nara
KG/Umiejętność: Kagegasasu
Ranga: Edo Tensei
Płeć: Mężczyzna

Re: Miasto

Theme, niech leci dalej, bo fajne
Namikaze robiła się coraz bardziej zmęczona i to samo można powiedzieć o mnie, po wcześniejszym wyścigu już nie miałem za dużo sił, teraz musiałem dodatkowo skupiać się na jak najbardziej precyzyjnym działaniu, chciałem naprawdę nauczyć ją czegoś, musiałem się więc starać. Nie zaprzestawałem, chociaż widziałem, że jest coraz bardziej zmęczona.
-Jest szybsza, znacznie szybsza... Jej ruchy stały się o wiele bardziej precyzyjne, nawet zmęczenie nie daje się we znaki mimo jego intensywności. Ta dziewczyna... - myślałem, obserwując ruchy Mei. -Naprawdę może być boginią szybkości. - może brzmiało to tandetnie, ale wierzyłem w tą dziewczynę, można nawet powiedzieć, ze pokładałem w niej duże nadzieje.
-Mei, idzie ci doskonale. Ale teraz zabraniam ci używania chakry do uników. Po prostu rób co robisz, ale bez chakry. - tak zdecydowałem, chciałem zbadać sytuację, wiedzieć jak będzie to wyglądało, kiedy chakra nie będzie wzmacniała jej reakcji.


Mowa
Szept
Krzyk
Myśl

Mowa żab (Link do nich) :
Gamaken
Gamabunta
Gamakichi
Gamatatsu
Gamahiro
Gama / Gomo
Gamariki
Fukusaku
Shima

Offline

 

#304 2012-03-16 13:16:47

Mei

Zaginiony

Zarejestrowany: 2012-02-11
Posty: 363

Re: Miasto

Post #8
Mei słuchała słów mistrza, po czym chakra będąca w jej nogach po prostu zniknęła. W tym momencie nadszedł kolejny atak, szybko odskoczyła w bok, po czym odbiła kataną lecące bronie, a następnie odskoczyła ponownie w bok. Klony nie przestały nacierać, uchylała się przed większością ataków, jedynie w momencie, kiedy już nie mogła tego zrobić, po prostu odskakiwała, a chwilę spojrzała za siebie, po czym dostrzegła kolce z cienia. Teraz przeciwnicy nacierali z dwóch stron, szybko przykucnęła, po czym wyskoczyła nieco do góry, w tej pozycji nie miała jak wylądować na ziemię. Szybko wylądowała na barku klona, po czym wybiła się z jego ciała i wylądowała na ziemi unikając kolejnych ataków. Czuła się dość nieswojo wykonując takie rzeczy, teraz szybkie poruszanie nie sprawiało jej takiej trudności.


http://desmond.imageshack.us/Himg28/scaled.php?server=28&filename=51543250.png&res=medium

Mowa żab (Link do nich)
Gamaken
Gamabunta
Gamakichi
Gamatatsu
Gamahiro
Gama / Gomo
Gamariki
Fukusaku
Shima

Offline

 

#305 2012-03-16 13:23:37

Takashi

Nara Edo Tensei

10890471
Zarejestrowany: 2011-10-31
Posty: 658
Klan/Organizacja: Nara
KG/Umiejętność: Kagegasasu
Ranga: Edo Tensei
Płeć: Mężczyzna

Re: Miasto

-Łooo... - oniemiałem z wrażenia, jednak cicho, by nie wyprowadzić z dziewczyny z równowagi, w ogóle by tego nie widziała.
-To niesamowite... - mówiłem sobie w myślach.
Teraz Mei zdołała uniknąć wszystkich wymierzonych w nią ciosów, dosłownie, wszystkiego unikała perfekcyjnie. Nie wspomnę o precyzji wykonywanych uników, były szybkie i naprawdę niesamowite. Jej szybkość znacznie się poprawiła, można powiedzieć, że wzrosła, wprawdzie nie diametralnie, ale zgodnie z oczekiwaniami. Wychodziło na to, że teraz serio jest w stanie osiągnąć niesamowity poziom w szybkości, Namikaze rzeczywiście są niedoścignieni, tak trafiając w sedno tych słów.
-Idzie ci doskonale, jeszcze chwila i kończymy, ale wymęczę cię już do końca. - zaśmiałem się.
Ataki nie ustawały, ciągle napierałem na nią różnymi formami ofensywy, chciałem, by jeszcze bardziej poprawiła swoje możliwości. Dodatkowo ten trening mógłby wyostrzyć jej reakcje, tak, że jej uniki w następnych starciach byłyby lepsze.


Mowa
Szept
Krzyk
Myśl

Mowa żab (Link do nich) :
Gamaken
Gamabunta
Gamakichi
Gamatatsu
Gamahiro
Gama / Gomo
Gamariki
Fukusaku
Shima

Offline

 

#306 2012-03-16 13:30:28

Mei

Zaginiony

Zarejestrowany: 2012-02-11
Posty: 363

Re: Miasto

Post #9
Mei kiwnęła głową, po czym skupiła się na obronie. Na początek odskakiwała do tyłu, aby zwiększyć dystans. Mogła dzięki temu chwilę przemyśleć sytuację. Na początek ruszyły igły z cienia, Mei stała w pozycji obronnej, kiedy te się zbliżyły unikała każdej po kolei, ostatnim unikiem było odskoczenie w bok unikając ostatniej igły, jednak chwilę później pierwszy klon zaatakował, nie miała nic innego jak zablokować atak ręką, po czym odskoczyła w bok. Nie miała już praktycznie w ogóle sił, dlatego kiedy klony atakowały Mei po prostu szła do tyłu blokując ataki i czasem unikając kiedy była możliwość. Kiedy tak sobie blokowała z drugiej strony nadciągała bronie, szybko przykucnęła, po czym wybiła się w bok, ostatnia broń dosięgnęła jej nogi robiąc średnie nacięcie. Znowu powstał niewielki dystans dzięki, któremu na chwilę mogła złapać oddech, chociaż było to ciężkie, gdyż bardzo mocno dyszała ze zmęczenia. Po chwili nadciągnęły kolejne ataki, przed którymi zaczęła się bronić.


http://desmond.imageshack.us/Himg28/scaled.php?server=28&filename=51543250.png&res=medium

Mowa żab (Link do nich)
Gamaken
Gamabunta
Gamakichi
Gamatatsu
Gamahiro
Gama / Gomo
Gamariki
Fukusaku
Shima

Offline

 

#307 2012-03-16 13:37:39

Takashi

Nara Edo Tensei

10890471
Zarejestrowany: 2011-10-31
Posty: 658
Klan/Organizacja: Nara
KG/Umiejętność: Kagegasasu
Ranga: Edo Tensei
Płeć: Mężczyzna

Re: Miasto

-Okej, to teraz inaczej. - powiedziałem, rozkładając dłonie z pieczęci, tym samym cień zmniejszył się, aż w końcu zniknął, klony także zniknęły.
Zacząłem biec w kierunku dziewczyny, chcąc frontalnie zaatakować, zdążyłem złapać oddech, ona na pewno nie, jeśli tego uniknie, będzie dobrze, sprawdzę teraz jej szybkość reakcji i ogólną szybkość.
-Ja chyba też powinienem popracować nad szybkością, chociaż w sumie mam inne plany, teraz muszę zająć się czymś innym, a to Mei będzie u nas najszybsza. - pomyślałem sobie, zbliżając się.
Cios miał być frontalny, zwyczajnie uderzenie otwartą dłonią w klatkę piersiową, nawet nie chciałem zrobić jej krzywdy. Wprawdzie to jeszcze nie koniec, ale widziałem, że totalnie traci siły, ze mną wcale nie było lepiej po tym wszystkim.


Mowa
Szept
Krzyk
Myśl

Mowa żab (Link do nich) :
Gamaken
Gamabunta
Gamakichi
Gamatatsu
Gamahiro
Gama / Gomo
Gamariki
Fukusaku
Shima

Offline

 

#308 2012-03-16 13:42:12

Mei

Zaginiony

Zarejestrowany: 2012-02-11
Posty: 363

Re: Miasto

Post #10
Mei przygotowała się do obrony, jednak klony jak i cień zniknęły. Powoli odwróciła się w stronę Takashi'ego, jednak ten był już bardzo blisko z przygotowaną pięścią do ataku, który wycelowany był na wysokość jej klatki piersiowej. Starała się szybko zareagować, jednak brak sił, nie pozwalał jej na to.
- Nie zdążę... - W tej chwili nie miała sił nawet na odskoczenie, starała się uchylić w bok łapiąc przy tym dłoń mistrza. Pod koniec akcji jej oczy same się zamknęły automatycznie, co było zwykłym odruchem. Dopiero kiedy powoli je otwierała mogła zobaczyć, czy się jej udało, czy nie.

Akcept by Basai

Ostatnio edytowany przez Basai (2012-03-18 13:17:05)


http://desmond.imageshack.us/Himg28/scaled.php?server=28&filename=51543250.png&res=medium

Mowa żab (Link do nich)
Gamaken
Gamabunta
Gamakichi
Gamatatsu
Gamahiro
Gama / Gomo
Gamariki
Fukusaku
Shima

Offline

 

#309 2012-03-16 13:46:51

Takashi

Nara Edo Tensei

10890471
Zarejestrowany: 2011-10-31
Posty: 658
Klan/Organizacja: Nara
KG/Umiejętność: Kagegasasu
Ranga: Edo Tensei
Płeć: Mężczyzna

Re: Miasto

Otworzyłem szeroko oczy, czas jakby zwolnił, ja zwolniłem, ale Mei nie. Wszystko działo się tak wolno, wszystko oprócz jej uniku. Naprawdę miałem oczy tak szeroko otwarte, dziwiłem się jak to w ogóle możliwe, że zdołała uniknąć. Zatrzymałem się, trochę tak postałem w bezruchu z pokerową twarzą, aż w końcu się odezwałem:
-Mei, trening możemy zakończyć, obydwoje nie mamy już sił, a na pewno już zwyczajnie możemy skończyć. Udało ci się, znacznie poprawiłaś swoją szybkość, jestem pod wrażeniem. - mówiłem do niej, patrząc jej z powagą w oczy.
-Jestem naprawdę zmęczony, z tobą już skończyłem, że tak to ujmę, nim wyruszę... - przerwałem na chwilę. -Wracajmy, muszę jeszcze czegoś Rokutaro nauczyć. - uśmiechnąłem się, idąc już drogą powrotną, jednak czekałem na Mei.
Kiedy już dotarliśmy w poprzednie miejsce, zacząłem szukać Rokutaro, ale nie widziałem go, możliwe, że pomyliłem miejsca.
-Rokutaro, chono tu. - krzyczałem.

Ostatnio edytowany przez Takashi (2012-03-16 13:48:39)


Mowa
Szept
Krzyk
Myśl

Mowa żab (Link do nich) :
Gamaken
Gamabunta
Gamakichi
Gamatatsu
Gamahiro
Gama / Gomo
Gamariki
Fukusaku
Shima

Offline

 

#310 2012-03-16 13:51:13

Mei

Zaginiony

Zarejestrowany: 2012-02-11
Posty: 363

Re: Miasto

Trening w końcu skończony, Mei sama sobie się dziwiła, że udało się jej uniknąć ataku. Kiedy w końcu Takashi zaczął zmierzać do Rokutaro, Mei zachwiała się na nogach, po czym zmęczona ruszyła za nim. Po kilkunastu minutach byli już na miejscu mistrz wołał Rokutaro, zaś Mei z braku sił po prostu upadła na ziemię. Jej ciało już nie wytrzymało, już podczas trening przekroczyła swój limit, a co dopiero teraz. Leżała na plecach, a oczy same się jej zamykały. Nogi niemiłosiernie ją bolały, zresztą nie tylko nogi, ale całe ciało. Musiała teraz odpocząć, była zmęczona, cała zalana potem i nie mogła się ruszyć.


http://desmond.imageshack.us/Himg28/scaled.php?server=28&filename=51543250.png&res=medium

Mowa żab (Link do nich)
Gamaken
Gamabunta
Gamakichi
Gamatatsu
Gamahiro
Gama / Gomo
Gamariki
Fukusaku
Shima

Offline

 

#311 2012-03-16 14:11:58

Rokutaro

Zaginiony

Zarejestrowany: 2012-02-15
Posty: 411

Re: Miasto

Ja cały ten czas odpoczywałem - aż wstyd przyznać, usnąłem opierając się o ścianę. Kiedy usłyszałem, że ktoś mnie wołał ocknąłem się, szukając jednocześnie osoby wywołującej mnie. Kiedy zauważyłem, że był to Takashi, zeskoczyłem z dachu i poszedłem w kierunku jego i Mei.
- O co chodzi ? - zapytałem się i podniosłem z ziemi młodą Namikaze. Widać trenowała coś z Takashim na tyle intensywnie, że wyczerpała sporo swojej energii. Położyłem ją na pobliskiej ławce. I czekałem na odpowiedź mojego Mistrza.


Karta Postaci


Mowa Małp:
Enma

Offline

 

#312 2012-03-16 14:32:25

Takashi

Nara Edo Tensei

10890471
Zarejestrowany: 2011-10-31
Posty: 658
Klan/Organizacja: Nara
KG/Umiejętność: Kagegasasu
Ranga: Edo Tensei
Płeć: Mężczyzna

Re: Miasto

-Poczekaj chwilę. - powiedziałem do Rokutaro, widząc w jakiej sytuacji znajduje się Mei.
Kiedy upadała, złapałem ją, skorzystałem z pomocy Wyrzutka i razem usadowiliśmy ją na ławce. Aktywowałem pieczęć, po czym na moich dłoniach pojawiła się medyczna chakra barwy jasnozielonej. Przyłożyłem dłonie do klatki piersiowej dziewczyny, najbardziej skupiłem się przy tych okolicach. Po chwili jednak jedną dłoń przesunąłem niżej, do nóg, musiałem też coś zrobić z nogami, na pewno nadwerężyła je porządnie podczas treningu.
-Przepraszam, Rokutaro, chciałem byśmy potrenowali, ale najwidoczniej nie damy rady, muszę się zająć Mei, widzisz w jakim jest stanie, a potem wyruszam. - z dalszą częścią poczekałem aż dziewczyna się ocknie.


Mowa
Szept
Krzyk
Myśl

Mowa żab (Link do nich) :
Gamaken
Gamabunta
Gamakichi
Gamatatsu
Gamahiro
Gama / Gomo
Gamariki
Fukusaku
Shima

Offline

 

#313 2012-03-16 14:50:40

Mei

Zaginiony

Zarejestrowany: 2012-02-11
Posty: 363

Re: Miasto

Mei powoli zasypiała, do momentu, aż Takashi nie zaczął jej leczyć. Ból powoli ustawał, a ona sama dostała niewielki zastrzyk sił. Powoli otworzyła oczy, uśmiechnęła się w stronę mistrza i przyjaciela, po czym odsunęła rękę Takashi'ego.
- Już wystarczy, czuję się dobrze... Zajmij się Rokutaro. Nie możesz ciągle zajmować się tylko mną. - Powiedziała lekko zmęczona, po czym puściła dłoń mistrza i zaczęła regenerować siły. Ból minął, dzięki czemu mogła siedzieć w spokoju, nadwyrężone mięśnie widocznie zostały szybko uleczone przez mistrza.


http://desmond.imageshack.us/Himg28/scaled.php?server=28&filename=51543250.png&res=medium

Mowa żab (Link do nich)
Gamaken
Gamabunta
Gamakichi
Gamatatsu
Gamahiro
Gama / Gomo
Gamariki
Fukusaku
Shima

Offline

 

#314 2012-03-16 14:55:05

Takashi

Nara Edo Tensei

10890471
Zarejestrowany: 2011-10-31
Posty: 658
Klan/Organizacja: Nara
KG/Umiejętność: Kagegasasu
Ranga: Edo Tensei
Płeć: Mężczyzna

Re: Miasto

-Uff. - westchnąłem, kiedy Mei się ocknęła i dała znać, bym przestał ją leczyć.
Od razu medyczna chakra zniknęła, nie musiałem już marnować energii, chociaż nie ma tu mowy o marnowaniu. Przyglądałem się dziewczynie i rzeczywiście miała się dobrze, lepiej niż jeszcze kilka chwil temu.
-Rokutaro, w takim razie... Chciałbym cię czegoś nauczyć. - rzuciłem w jego stronę, a jeszcze wcześniej, nim zaprzestałem kontaktu wzrokowego z Mei, uśmiechnąłem się do niej, tuż po tym patrzyłem już na wyrzutka.
-Powiedz, czy nauczyłeś się już Kuchiyose no Jutsu, czyli techniki przywołania? Mówiłeś, że zamierzasz wyruszyć po zwój paktu, niezbędna jest do tego ta technika. Umiesz ją już? Bo jeśli nie, nauczę cię, jest bardzo prosta. - mówiłem, co chwila zerkając w chmury.
-A po treningu wyruszam... - w mojej głowie pojawiła się krótka myśl.


Mowa
Szept
Krzyk
Myśl

Mowa żab (Link do nich) :
Gamaken
Gamabunta
Gamakichi
Gamatatsu
Gamahiro
Gama / Gomo
Gamariki
Fukusaku
Shima

Offline

 

#315 2012-03-16 14:58:51

Rokutaro

Zaginiony

Zarejestrowany: 2012-02-15
Posty: 411

Re: Miasto

Tutaj coś mnie zdziwiło. Takashi wiedział, że sam chcę wyruszyć na poszukiwania paktu. On zapewne też ma swoje powody, które zmuszają go do podróży. Ale biorąc pod uwagę ostatnie wydarzenia ? To nie będzie bezpieczne dla dziewczyny. Widać było moje lekkie zdziwienie, irytację i zdenerwowanie mimo, że próbowałem to ukryć
- Uh... to jest dobry pomysł, żeby zostawić Mei samą ? - zapytałem się tak cicho, że słowa skierowane do Takashiego sam ledwo usłyszałem. Chwilę później odszedłem trochę dalej, spojrzałem się w powietrze i dodałem już głośniej
- Jeszcze nie... miałem się zabrać za naukę gdy Ty i Mei gdzieś poszliście jednak musiałem odpocząć, a to zajęło mi więcej czasu niż przewidywałem...


Karta Postaci


Mowa Małp:
Enma

Offline

 

#316 2012-03-16 15:10:01

Takashi

Nara Edo Tensei

10890471
Zarejestrowany: 2011-10-31
Posty: 658
Klan/Organizacja: Nara
KG/Umiejętność: Kagegasasu
Ranga: Edo Tensei
Płeć: Mężczyzna

Re: Miasto

-Oczywiście, Rokutaro, jest bardzo silna, silniejsza niż myślisz... Poza tym, jest o wiele szybsza niż możesz sobie wyobrazić. - puściłem mu oczko, co do jej szybkości byłem pewny po ostatnim treningu.
Nie musiałem się o nią obawiać, już bardziej bałem się o wyrzutka, o pozostawienie go samego, ale no nic.
-A skoro nie nauczyłeś się jeszcze, ja cię nauczę. Daj znać jak będziesz gotowy, by zacząć, ja już bym mógł. - uśmiechnąłem się do niego na chwilę, po czym przerwałem.
-A teraz ten... Po treningu z tobą, Rokutaro, wyruszę w podróż. Nie będzie mnie... Ja wiem... Może tydzień, to minimalny okres, w którym zwyczajnie nie będę w stanie do was wrócić. Nie pytajcie gdzie się wybieram, bo sam tego nie wiem. Proszę, byście byli grzeczni, a ty, Rokutaro, masz się zająć Mei, kiedy wrócisz z podróży po pakt. - powiedziałem do uczniów. -Więc żegnam się z wami już z tego miejsca, chociaż jeszcze trochę nim wyruszę.


Mowa
Szept
Krzyk
Myśl

Mowa żab (Link do nich) :
Gamaken
Gamabunta
Gamakichi
Gamatatsu
Gamahiro
Gama / Gomo
Gamariki
Fukusaku
Shima

Offline

 

#317 2012-03-16 15:18:24

Rokutaro

Zaginiony

Zarejestrowany: 2012-02-15
Posty: 411

Re: Miasto

- Nie chodzi mi o to, że sobie nie poradzi... Zresztą nieważne, to twoja decyzja - odpowiedziałem kolejny raz z oczami wpatrzonymi w chmury. Mimo, że Takashi mówił, żeby ostatnią sytuacją nagłego przyrostu agresji Mei, to nie dawało mi to spokoju.
- Cóż, daj mi chwilę na przebudzenie... - dodałem po jakimś czasie. Takashi miał wybyć gdzieś na tydzień... A ja kiedy skończę podróż po zwój, będę musiał znaleźć Mei. Pamiętałem jak mówiła, że chce już ruszać z tego miejsca. Dlatego byłem wręcz pewny, że później będę musiał jej szukać.


Karta Postaci


Mowa Małp:
Enma

Offline

 

#318 2012-03-16 15:46:46

Mei

Zaginiony

Zarejestrowany: 2012-02-11
Posty: 363

Re: Miasto

Mei siedziała i regenerowała siły. Kiedy Takashi wspomniał o podróż spojrzała na niego i uśmiechnęła się.
- Mam nadzieję, że szybko wrócisz... - Powiedziała, po czym wróciła do odpoczynku, jednak tym razem przyglądała się to mistrzowi to Rokutaro.
- A wiec znowu sami... Tym razem na dłużej... - Pomyślała, po czym zaczęły nachodzić ja myśli.
- A co jeśli znowu przestanę się kontrolować... Prawda Rokutaro nawet jest silny, ale czy dałby radę mnie powstrzymać?... Sprawiam im tylko problemy... - Pomyślała smucą się, po czym spojrzała w ziemię i zaczęła rozmyślać.


http://desmond.imageshack.us/Himg28/scaled.php?server=28&filename=51543250.png&res=medium

Mowa żab (Link do nich)
Gamaken
Gamabunta
Gamakichi
Gamatatsu
Gamahiro
Gama / Gomo
Gamariki
Fukusaku
Shima

Offline

 

#319 2012-03-16 16:35:45

Takashi

Nara Edo Tensei

10890471
Zarejestrowany: 2011-10-31
Posty: 658
Klan/Organizacja: Nara
KG/Umiejętność: Kagegasasu
Ranga: Edo Tensei
Płeć: Mężczyzna

Re: Miasto

-Hmm, czyli już. - zaśmiałem się do chłopaka, chcąc rozpocząć trening, czas przecież nie stał w miejscu.
-Nie krępujmy się, zaczynajmy tutaj, nauka będzie się opierała w większości na pieczęciach, jak sądzę. - dodałem, uśmiechając się i wstając, patrzyłem teraz na Rokutaro. -Musimy zrobić mały wstępik... - zacząłem.
-Kuchiyose no Jutsu jest techniką przywołania wykorzystującą chakrę użytkownika oraz specjalne pieczęci w celu przywołania summona, jakiejś broni, a nawet innego człowieka. Najpierw pieczęci:     Dzik → Pies → Ptak → Małpa → Baran - przy wymawianiu każdej formowałem dłonie w kształt odpowiedniej.
-Teraz ty. - rzuciłem w stronę chłopaka.
-Szybko, no szybko. - mówiłem sobie w myślach.


Mowa
Szept
Krzyk
Myśl

Mowa żab (Link do nich) :
Gamaken
Gamabunta
Gamakichi
Gamatatsu
Gamahiro
Gama / Gomo
Gamariki
Fukusaku
Shima

Offline

 

#320 2012-03-16 17:25:41

Rokutaro

Zaginiony

Zarejestrowany: 2012-02-15
Posty: 411

Re: Miasto

Trening: [C] Kuchiyose no Jutsu - 1/3

- Jak już, to już... - powiedziałem lekko ziewając. Podszedłem do Takashiego i wysłuchałem wszystkiego co powiedział. Skoro nauka miała w większości opierać się na pieczęciach to chyba naprawdę nie miałem się czym przejmować. Powtórzyłem sobie kombinację w głowie, a chwilę później próbowałem wykonać ją w praktyce. Z każdą próbą wykonywałem pieczęci coraz szybciej i szybciej. Kiedy uznałem, że wszystko co teraz powiedział mi Takashi opanowałem, spytałem się
- I jak ? W porządku ? - sam byłem pewny, że pieczęci zapamiętałem dobrze, jednak lepiej było się upewnić.

Ostatnio edytowany przez Rokutaro (2012-03-16 17:27:35)


Karta Postaci


Mowa Małp:
Enma

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.warzywko.pun.pl www.architekturautp.pun.pl www.alians666.pun.pl www.zakonsokola.pun.pl www.sa.pun.pl