Ogłoszenie


#1 2012-02-01 21:08:58

Opis otoczenia

Administrator

Zarejestrowany: 2011-12-22
Posty: 343

Informacje o kraju

     Jest to wyspa położona na oblewającym kontynent od wschodu morzu. Doskonała lokalizacja napędziła rozwój handlu, przez co szybko zaskarbiła sobie uprzejmość ze strony rzemieślników, kowali, a nawet i rolników z całego świata. To wszystko wpłynęło na to, że obecnie kraj ten uznawany jest za serce handlu tego kontynentu. Nie pozostaje to bez wpływu na architekturę tego miejsca. Jako być może jedyne terytorium na świecie może poszczycić się budynkami wykonanymi z twardego surowca, takiego jak kamień czy beton. W ten sposób miasta chronione są przed różnymi ewentualnymi zagrożeniami, na przykład pożarem.
   Kiedy Kraj Księżyca cieszył się napływem bogatych i wpływowych ludzi, nie obyło się bez negatywnych skutków. Gdzie duże pieniądze – tam i ci, których żądze popychają do niegodziwych czynów. Łatwo przewidzieć, że miejsce to stało się łakomym kąskiem dla wielu złodziei. Obecnie nie spotyka się już tak wielu grup przestępczych, co może być zasługą rządzących tym niezależnym państwem. Mówi się, że wtopieni w tłum, specjalnie szkoleni ochroniarze, doglądają straganów i sklepików. Podobno wśród nich można również spotkać kilku przedstawicieli świata ninja.
   Nie tylko jednak ludzie biznesu upodobali sobie to miejsce. Jest to obowiązkowy punkt wycieczki dla wszelkiego rodzaju globtroterów, miłośników orientalnej kuchni, a także wynalazców. Mieszanka kulturowa, spowodowana napływem sztukmistrzów z każdego zakątka świata, zapewnia dostęp do niemal każdego rodzaju pożywienia i sprzętu, jaki tylko został stworzony. Nic więc dziwnego, że takie atrakcje przyciągają turystów, którzy tłumnie przybywają w te okolice. Nawet jeżeli ceny nie należą do najniższych, mają pewność, że znajdą tu tego, czego im trzeba.
   Położenie wyspy pozwala również na to, aby trzymała się ona z dala od wszelkich starć i wojen, jakie toczą między sobą największe nacje i organizacje ninja tak długo, jak tego zapragnie. Chociaż z reguły kraj ten zachowuje neutralność polityczną, napędzana pieniądzem kupujących gospodarka czasem popycha go do dyskretnego wspierania jednej lub nawet większej ilości stron, dostarczając swe wyroby zarówno rzemieślnicze, jak i opancerzenie czy broń. Nietrudno domyślić się, że pomoc ze strony handlowego mocarstwa, a przez to najznakomitszych zbrojmistrzów na świecie, przechyla szalę zwycięstwa na korzyść błogosławionego zapomogą państwa.

Opis stworzony przez Shinsaku

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bdsm.pun.pl www.playwwe.pun.pl www.devilmaycry.pun.pl www.hakimetin2.pun.pl www.xiaolinpbf.pun.pl