Ogłoszenie


#1 2012-02-02 12:44:41

Opis otoczenia

Administrator

Zarejestrowany: 2011-12-22
Posty: 343

Jak zostać nauczycielem?

     Administracja oferuje możliwość dodatkowego zarobku dla graczy, którZy z różnych przyczyn nie mogą w fabularnej grze dorobić się PU/PW. Doświadczeni forumowicze mogą zostać nauczycielami, czyli osobami, które pełnią rolę sesnei w Szkole Ninja.

Jak ubiegać się o tą posadę? - To bardzo proste! Wystarczy zgłosić się do jednego z administratorów (Katsuro, Masaru) i wyrazić chęć zostania nauczycielem w akademii.

Wymagania? - Wymagania są identyczne jak w przypadku bycia MG. Gracz musi mieć spore pojęcie o mechanice i zasadach działania forum oraz posiadać zaufanie administracji. Warunki te są niezbędne, żeby mógł odpowiednio prowadzić nowych graczy przez początki na forum.

Po zaakceptowaniu podania gracz musi stworzyć osobne konto o nazwie "Sensei_nick_z_forum" (np. Sensei_Katsuro) po czym zostanie przydzielony do odpowiedniej grupy, która ma widoczność tematu Tutorial dla nauczycieli, w którym krok po kroku opisane są wskazówki dotyczące pracy.

Nagrody za pracę - wszystkie nagrody oraz sposób rozliczania się z administracją opisane są w tym temacie » link.

Uwaga! Przyjęcie posady nauczyciela nie nakłada obowiązku odpisywania w akademii, lecz w przypadku dłuższego braku zaangażowania administracja ma możliwość usunięcia delikwenta z listy sensei.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.nowahootainn.pun.pl www.zabimedrzec.pun.pl www.airskate.pun.pl www.pedagogikabrzesko.pun.pl www.gimnazjum13.pun.pl