Ogłoszenie


#81 2014-03-12 22:58:54

Akio

Klan Namikaze http://i.imgur.com/WuFGFc5.png

59691030
Zarejestrowany: 2012-09-08
Posty: 804
Klan/Organizacja: Namikaze
KG/Umiejętność: kiroji senko
Ranga: Lider klanu
Płeć: Rudy
Wiek: 34

Re: Góry pamięci

Jedna z dziewczyn zniknęła co muszę przyznać nieco mnie zaskoczyło. Byłem chyba zbyt pewny siebie i nieco zlekceważyłem kobiety. Musiałem też przyznać, że nie chciałem krzywdzić przedstawicielek płci pięknej. Jednak po tym co pokazały nie miałem wątpliwości, że były ninja w dodatku podniosły rękę na członka klanu Namikaze i grozi mi kunaiem. Na szczęście kobieta również była zbyt pewna siebie i założyła, że jej technika zadziałała bez problemu. Miała pecha dzięki swojej woli(99) byłem w stanie przejrzeć przez jej iluzję. Gdy tylko wypowiedziała swoją kwestie wykonałem błyskawiczny ruch(szybkość 350) aby pochwycić dłoń, w której trzymała kunai tym samym powstrzymując ją przed poderżnięciem mi gardła. Niemal jednocześnie w drugiej dłoni stworzyłem rasengana(siła ninjutsu 200) i odwróciłem się w stronę dziewczyny, którą wciąż trzymałem za rękę(siła 180). Cisnąłem techniką prosto w jej brzuch, mimo wszystko nie chciałem jej zadać. Jednak musiała ponieść karę dlatego nie ograniczałem mocy techniki, miałem nadzieję zadać jej wystarczające obrażenia aby walka się skończyła. Następnie przeszedłem obok drugiej dziewczyny.
- Powiedz koleżance aby w przyszłości lepiej oceniała swoich przeciwników. Jeżeli się nią zajmiesz być może przeżyję. Jednak jeśli jeszcze raz spróbujecie coś kombinować z jakimkolwiek członkiem klanu Namikaze nie będziecie mieć tyle szczęścia.- po tych słowach zarzuciłem sobie leżącego mężczyznę na ramię i przy użyciu klanowej techniki przeniosłem się do jego kuchni. Gdy już byliśmy na miejscu zrzuciłem go na ziemie, miałem nadzieję że go za boli.
[Z/t->Enko->Wioska klanu. edit:po potwierdzeniu akcji przez mg przenoszę się do MG]
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Ostatnio edytowany przez Akio (2014-03-14 21:35:41)


http://i.imgur.com/hQencLH.png

Offline

 

#82 2014-03-13 23:04:31

Straznik 10

Strażnicy

Zarejestrowany: 2009-12-19
Posty: 303

Re: Góry pamięci

Siła mężczyzny okazała się być zdumiewająca. Z łatwością udało mu się przejrzeć iluzję Momoi, która chciała szybko uśmiercić Akio. Być może nie doceniła jego umiejętności, co doprowadziło do katastrofy. Swoją szybkością mężczyzna powstrzymał dziewczynę od poderżnięcia mu gardła, jednocześnie tworząc niszczycielskiego rasengana, który spowodował poważne uszkodzenia na jej ciele. Momoi odleciała kilkanaście metrów dalej, nie będąc w stanie się ruszyć. Aida natomiast dalej trwała w bezruchu, nie mogąc nawet się odezwać. Została sparaliżowana na wystarczająco długi czas, aby pozwolić Akio na odebranie Murasakibary z ich rąk.
- Przyznam Ci rację, nie doceniłam twoich umiejętności. - rzekła wydając z siebie resztki swojego głosu, którego nie była w stanie używać, jednak próbując wydobyć z siebie jeszcze kilka słów, plunęła krwią, dodając - Jesteś godnym przeciwnikiem, jednak nie możecie odebrać nam jego... Nie możemy pokazać się w wiosce ponosząc porażkę...
Najwyraźniej "ofiara" liczyła na litość ze strony Namikaze, jednak ten przerzucił sobie mężczyznę za ramię, i wtem zniknął bez śladu. Zignorował prośbę zdesperowanej różowowłosej. Tym sposobem zakończył swoją misję, przechodząc przez wiele trudności, wykazując się sporą inteligencją i taktyką, a co najważniejsze - obronił honor swojego klanu.
Po pewnym czasie w swoim domu nieprzytomny Murasakibara obudził się.
- Hai... Bardzo boli mnie głowa. Akio-dono? Dobrze widzę? Nie spodziewałem się, że odnajdziesz moją wskazówkę... W ostatniej chwili zdążyłem umieścić tę kartkę w zapieczętowanych drzwiach. Tamte dwie, które mnie porwały, widać były na tyle głupie, że nie zdały sobie z tego sprawy. Ale już jestem bezpieczny, Arigato! - rzekł obolały, dziękując za ratunek.
Natomiast jeśli chodzi o dwójkę, którą Akio pokonał za górą - Aida natychmiast po zakończeniu efektu paraliżu zaniosła swoją kompankę do szpitala, gdzie ta odbyła porządną kurację i rehabilitację.

koniec sesji

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sa.pun.pl www.architekturautp.pun.pl www.warzywko.pun.pl www.zakonsokola.pun.pl www.pokeswiat.pun.pl