Ogłoszenie


#1 2013-02-22 16:50:10

 Katsuro

Administrator

5259823
Call me!
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2009-09-05
Posty: 3717
Multikonta: Mamoru [NPC]
WWW

Regulamin pisania postów

Zasady poprawnego pisania postów:

  1. Posty pisane niezgodnie z zasadami ortografii i interpunkcji będą traktowane jako nieodpowiednie, a autor otrzyma karę w postaci warna.
  2. Wszystkie posty w świecie gry muszą zachowywać klimat, czyli być ściśle powiązane z historią świata (jeśli zachodzi taka potrzeba) oraz dana sytuacją. Poza nim dopuszcza się krótkie formy wypowiedzi, chyba, że zostało to wcześniej określone.
  3. Informacje dotyczące fabuły, ale nie będące jej częścią (np. dyskusja o prowadzonej walce) powinny być wyraźnie oddzielone od wiadomości fabularnej. Takie informacje nie są traktowane jako część posta.
  4. Posty pisane w fabule powinny zawierać przynajmniej 6 linijek tekstu (nie uwzględniając formatowania, dialogów i tagu hide). Krótkie i pozbawione sensu będą nagradzane ostrzeżeniami, możliwe są także np. wykluczenia z przeprowadzanego eventu, turnieju.
  5. Pomiędzy tagiem hide na przykład przy treningu post powinien zawierać 6 linijek przed i po ukrytej wiadomości.
  6. Przekleństwa są dozwolone (tylko w postach fabularnych!), lecz zabrania się używania wulgaryzmów odnoszących się do: sfer stosunków płciowych, części ciała, danych grup społecznych oraz słów powstałych specjalnie do tego celu.
  7. Należy stosować odpowiednie formatowanie tekstu (poniżej tylko przykład). Ma to na celu odróżnienie prozy od dialogu, dialogu od myśli, np.:

* Tekst opisowy piszemy zwykłą czcionką.

* Dialogi oraz zdania wypowiedziane na głos piszemy kursywą.

Kod:

[i] [/i]

* Myśli piszemy tekstem podkreślonym.

Kod:

[u] [/u]

* Teksty, w których krzyczymy, np. wymawiając nazwę jutsu piszemy czcionką pogrubioną.

Kod:

[b] [/b]

Ważne: Administracja zastrzega sobie prawo do zmiany dowolnego punktu regulaminu oraz dodawania kolejnych punktów bez powiadamiania o tym użytkowników. Za nieprzestrzeganie powyższych punktów grożą minusy lub bany.


http://i.imgur.com/CoOg5C9.png - Odwiedzaj codziennie Ogłoszenia i Recepcję - bądź na bieżąco z wszystkimi zmianami na forum.
http://i.imgur.com/diz8u3N.png - Nowy projekt: Mage Guild Wars!
http://i.imgur.com/CoOg5C9.png - Masz pytania? Zajrzyj do Poradników, prawdopodobnie tam znajdziesz odpowiedzi na większość niejasności.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.cs-grom.pun.pl www.bioniceheroes.pun.pl www.nokia5300.pun.pl www.wojna-feudalna.pun.pl www.fleszdance.pun.pl