Ogłoszenie


#1 2013-02-28 18:12:34

 Katsuro

Administrator

5259823
Call me!
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2009-09-05
Posty: 3717
Multikonta: Mamoru [NPC]
WWW

Insygnia władzy Nara [płaszcz ze skóry jelenia]

ROKUHI
(płaszcz ze skóry jelenia)     Płaszcz, który nosić może jedynie lider klanu Nara. Rokuhi wykonany został bowiem ze skory zwierząt kojarzonych z rodziną manipulującą cieniem. Pozbawiony rękawów swoim ciemnym kolorem przypomina ów cień, towarzyszący liderowi w każdym momencie jego panowania. Na wysokości klatki piersiowej wykonano, z tego samego materiału, dwie kieszenie, które posiadają w sumie 10 slotów. Dzięki temu użytkownik zyskuje więcej miejsca na niezbędny w czasie walki i nie tylko ekwipunek. Warto wspomnieć o wewnętrznej stronie, została ona zrobiona z przyjemnego w dotyku, gęstego futra bliżej nie określonego zwierzęcia, dzięki temu mroźne dni nie są już tak straszne.
     Techniki, dzięki którym powstał Rokuhi znane są tylko twórcą, którzy zginęli dawno temu. Po płaszczu nie widać śladów użytkowania, więc o wpływ czasu nie ma się co martwić. Ponadto nie krępuje ruchów, nie przeszkadza w ferworze walki - czyni go to idealnym elementem ubioru dla lidera klanu. Skóra legendarnych jeleni w lasu Nara posiada tak ogromną wytrzymałość, że olbrzymie kłopoty sprawić może przecięcie jej tradycyjnym kunai'em lub shuriken'em, dotyczy to jednak jedynie cięć, przebicia są już z pewnością realne.


http://i.imgur.com/CoOg5C9.png - Odwiedzaj codziennie Ogłoszenia i Recepcję - bądź na bieżąco z wszystkimi zmianami na forum.
http://i.imgur.com/diz8u3N.png - Nowy projekt: Mage Guild Wars!
http://i.imgur.com/CoOg5C9.png - Masz pytania? Zajrzyj do Poradników, prawdopodobnie tam znajdziesz odpowiedzi na większość niejasności.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.senpuu.pun.pl www.weight-loss.pun.pl www.bmw-klub-ostrowiec.pun.pl www.tz.pun.pl www.enokia.pun.pl