Ogłoszenie


#1 2013-02-28 18:18:35

 Katsuro

Administrator

5259823
Call me!
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2009-09-05
Posty: 3717
Multikonta: Mamoru [NPC]
WWW

Insygnia władzy Kiyoshi [strój Kiyoshi]

SUISHOU NO FUKU
(strój Kiyoshi)     Symbolem władzy, jaką sprawuje lider klanu Kiyoshi, jest specyficzny strój. Składa się z kilku poszczególnych elementów. Pierwszym z nich jest idealnie czarna kamizelka wykonana z bardzo elastycznej i wytrzymałej tkaniny. Nie krępuje ona ani trochę ruchów właściciela, chroni go przed bronią SB 2, lekkimi oparzeniami i mroźnymi temperaturami. Następnym elementem tego stroju jest para rękawic (również czarna) z metalowymi kolcami nasączonymi trucizną, która po upływie 4 postów powoduje osłabienie, a po kolejnych 7 postach utratę przytomności. Trzecimi oraz ostatnim elementem są czarne spodnie. Sięgają one aż do samych kostek właściciela. Wykonane są z tego samego materiału co pozostałe elementu ubioru i posiadają identyczne właściwości. Dodatkowo czasami zakładana do tego kompletu jest czarna peleryna. Nie ma ona praktycznego zastosowania, no może prócz ochrony przed deszczem. Jednak idealnie komponuje się z resztą ubioru co stanowi nie banalne połączenie. Na każdym wyżej wymienionym elemencie zapisane, kolorem krwistej czerwieni, są imiona kolejnych członków klanu.


http://i.imgur.com/CoOg5C9.png - Odwiedzaj codziennie Ogłoszenia i Recepcję - bądź na bieżąco z wszystkimi zmianami na forum.
http://i.imgur.com/diz8u3N.png - Nowy projekt: Mage Guild Wars!
http://i.imgur.com/CoOg5C9.png - Masz pytania? Zajrzyj do Poradników, prawdopodobnie tam znajdziesz odpowiedzi na większość niejasności.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bioniceheroes.pun.pl www.wojna-feudalna.pun.pl www.gamebox.pun.pl www.nokia5300.pun.pl www.fleszdance.pun.pl