Ogłoszenie


#1 2013-02-28 18:20:51

 Katsuro

Administrator

5259823
Call me!
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2009-09-05
Posty: 3717
Multikonta: Mamoru [NPC]
WWW

Insygnia władzy Namikaze [płaszcz Namikaze]

GURINFURASSHU
(płaszcz Namikaze)     Insygnia ta z pewnością nie należy do najzwyklejszych strojów. Każdy Lider ma swóje własne, charakterystyczne odzienie w barwach zależnych wyłącznie od niego.
     Insygnia obecnego lidera klanu jest wykonana z materiału odpornego na wszelkiego rodzaju rozcięcia, rozdarcia itd. Jednak nie to gwarantuje właścicielowi bezpieczeństwo. Wewnętrzna część płaszcza ma tak jakby drugą warstwę, jednakże ta, w przeciwieństwie do zewnętrznej, została stworzona z lekkiej kolczugi chroniącej tułów lidera przed działaniem podstawowych broni białych typu kunai, skuriken.
     Dokładny wygląd to kwestia umowna każdego przywódcy klanu, aczkolwiek na każdym z nich powinien znajdować się symbol klanu. Gurīnfurasshu aktualnego lidera jest biały z czerwonymi płomieniami na spodzie. Na plecach znajduje się symbol klanu wraz z wyszytym napisem „Namikaze”. Rękawy tego elementu ubioru lidera są skrócone do jakiejś 1/3. Zapięcie płaszcza znajduje się na wysokości mostka i kończy się na wysokości brzucha.

Uwaga!
     Obowiązkiem każdego nowego lidera jest określenie dokładnego wyglądu Gurīnfurasshu. Istnieje możliwość przejęcia obecnego po byłej głowie rodziny - w każdym z tych przypadków należy zgłosić administracji swoją decyzję.


http://i.imgur.com/CoOg5C9.png - Odwiedzaj codziennie Ogłoszenia i Recepcję - bądź na bieżąco z wszystkimi zmianami na forum.
http://i.imgur.com/diz8u3N.png - Nowy projekt: Mage Guild Wars!
http://i.imgur.com/CoOg5C9.png - Masz pytania? Zajrzyj do Poradników, prawdopodobnie tam znajdziesz odpowiedzi na większość niejasności.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.senpuu.pun.pl www.bmw-klub-ostrowiec.pun.pl www.weight-loss.pun.pl www.kaishaku.pun.pl www.enokia.pun.pl