Ogłoszenie


#1 2013-02-28 18:28:17

 Katsuro

Administrator

5259823
Call me!
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2009-09-05
Posty: 3717
Multikonta: Mamoru [NPC]
WWW

Nekkuresui no Kubikazari

http://i.imgur.com/bSS2jke.png
Nekkuresui no Kubikazari
甕星の首飾     Jest to amulet, który był noszony przez samego Amatsu Mikaboshi'ego, znanego również jako boga zła. Przedmiot najprawdopodoobniej nasiąknął jego osobą i pewnie dlatego ludzie powiadają, że promieniuje od tego przedmiotu dość dziwna negatywna energia. Amulet składa się z dwóch większych części: pierwsza to tzw. "serce" amuletu, w którym znajduje się kamień szlachetny o turkusowym kolorze, druga część to tzw. "szkielet", na którym opiera się "serce" amuletu, czyli łańcuch stworzony z najczystszych metali. Starannie przykryty został skórą. Takie połączenie jest niezwykle okazałe. Cały artefakt może cieszyć oko. Amulet z pewnością jest niezwykle wartościowym przedmiotem. A to wszystko za sprawą składników, z jakich został stworzony. W celu wyrobienia tego przedmiotu zastowowane zostały najcenniejsze oraz najtrudniej dostępne minerały, jakie można sobie wyobrazić. Sercem amuletu jest zielony minerał, który jest niezwykle cenny. Nosić można go na szyi dzięki skórzanej części tego przedmiotu. Najprawdopodobniej został on skradziony i słuch o nim zaginął. Nikt specjalnie nie kwapi się, by go znaleźć, a szkoda, bo może być cenną pamiątką sprzed kilkuset lat.

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Posiadacz: Brak/Nieznany


http://i.imgur.com/CoOg5C9.png - Odwiedzaj codziennie Ogłoszenia i Recepcję - bądź na bieżąco z wszystkimi zmianami na forum.
http://i.imgur.com/diz8u3N.png - Nowy projekt: Mage Guild Wars!
http://i.imgur.com/CoOg5C9.png - Masz pytania? Zajrzyj do Poradników, prawdopodobnie tam znajdziesz odpowiedzi na większość niejasności.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.menadzer-zuzlowy-2009.pun.pl www.niepokonanics.pun.pl www.lekarski3.pun.pl www.yourninjaway.pun.pl www.xcw.pun.pl