Ogłoszenie


#1 2013-02-28 18:29:38

 Katsuro

Administrator

5259823
Call me!
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2009-09-05
Posty: 3717
Multikonta: Mamoru [NPC]
WWW

Samehada [Skóra rekina]

Samehada
鲛 肌 - "Skóra rekina"     Jest to jeden z legendarnych mieczy, który pozwala sobą władać jedynie prawowitemu właścicielowi. Po śmierci obecnego właściciela, Samehada przechodzi na jego następcę (syn, córka, itp.). Sam miecz jest niezwykły, bo wykonany jest ze skóry rekina pociętej w ostre łuski. Dlatego też nazywany jest „Skóra Rekina”. Ciekawostką jest to, że posiada kilka form, a każda z nich jest coraz to potężniejsza.

Zapieczętowana
http://i.imgur.com/TltIHL0.png


     Jest to forma podstawowa, którą można zawsze zobaczyć. Miecz jest opleciony białym płótnem, pod którym znajduje się właściwe ostrze, które tworzone jest przez ciemno niebieskie, a wręcz granatowe łuski. Nie są bardzo widoczne, ale wyczuwalne przy dotyku. Ten miecz to potężna broń w rękach doświadczonego szermierza. Nikt poza właścicielem nie może walczyć tym mieczem, ponieważ Samehada zaatakuje owego przeciwnika, raniąc jego ręce kłami, które wyrastają, w takiej sytuacji, z rękojeści. Podczas walki w tej formie, bandaże, którymi opleciony jest miecz rozrywają się jedynie na końcu ostrza, natomiast bliżej rękojeści zostają.


Pełna forma
http://i.imgur.com/rARVaw5.png


     Samehada zaczyna powoli rosnąć, a wówczas powiększa się, zaczyna kolejno rozrywać bandaże, kierując się coraz dalej w stronę rękojeści. Gdy już rozerwie wszystkie, zmienia niemal całkowicie swój wygląd – poszerza koniec ostrza, gdzie pojawia się dodatkowo szczęka z kłami jak u rekina. Łuski na całej długości powiększają się i zaostrzają.


Kisamehada
http://i.imgur.com/0lsJG6z.png


     Jest to legendarna forma Rekiniej Skóry. Legendy głoszą, że do jej opanowania konieczny jest specjalny trening oraz pewna umiejętność – Kisame. Dzięki temu właściciel Samehady może się z nią połączyć i przybrać postać przypominającą rekina. Są na świecie nieliczni, którzy twierdzą, że widzieli rekiniego wojownika, lecz zostali uznani przez resztę społeczeństwa za szaleńców.

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Posiadacz: Brak/Nieznany

Inne: Niezbędny do osiągnięcia 3 poziomu umiejętności Kisame


http://i.imgur.com/CoOg5C9.png - Odwiedzaj codziennie Ogłoszenia i Recepcję - bądź na bieżąco z wszystkimi zmianami na forum.
http://i.imgur.com/diz8u3N.png - Nowy projekt: Mage Guild Wars!
http://i.imgur.com/CoOg5C9.png - Masz pytania? Zajrzyj do Poradników, prawdopodobnie tam znajdziesz odpowiedzi na większość niejasności.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.cs-grom.pun.pl www.nokia5300.pun.pl www.wojna-feudalna.pun.pl www.gamebox.pun.pl www.fleszdance.pun.pl