Ogłoszenie


#1 2013-02-28 18:31:20

 Katsuro

Administrator

5259823
Call me!
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2009-09-05
Posty: 3717
Multikonta: Mamoru [NPC]
WWW

Kubikiribōchō [Ostrze Kata]

http://i.imgur.com/EYMEtfZ.png
Kubikiribōchō
首斬り包丁 - "Ostrze Kata"     Jest to wielki miecz, nazywany inaczej Gilotynowym Ostrzem. Wielkością dorównuje, a nawet przewyższa rosłego człowieka (ok. 2m), a waga tego miecza wynosi grubo ponad 60 kg. Ma on odłączaną rączkę, przez co jest wygodniejszy do noszenia na plecach. Wystarczy go szybko wyciągnąć i wziąć zamach, doczepiając w tym czasie rękojeść i już cały miecz jest gotowy. Ostrze jest bardzo proste – szeroka klinga, na końcu kończąca się nieostrym ścięciem, lecz łukiem - z jednej krawędzi do drugiej. Punkt zejścia się krawędzi tworzy mały kolec. Na końcu klingi znajduje się wycięcie w kształcie koła, przez które można przełożyć np. głowę. Mimo tego, że miecz jest tak wielki i ciężki, posiada także swoje zalety. Nie bez przyczyny został nazwany Gilotynowym Ostrzem. Wprawny ninja może takim mieczem sprawnie zabijać wrogów przy niewielkich stratach precyzji bądź równowagi. Jednak wymaga to pewnej siły.

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Posiadacz: Brak/Nieznany


http://i.imgur.com/CoOg5C9.png - Odwiedzaj codziennie Ogłoszenia i Recepcję - bądź na bieżąco z wszystkimi zmianami na forum.
http://i.imgur.com/diz8u3N.png - Nowy projekt: Mage Guild Wars!
http://i.imgur.com/CoOg5C9.png - Masz pytania? Zajrzyj do Poradników, prawdopodobnie tam znajdziesz odpowiedzi na większość niejasności.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.fleszdance.pun.pl www.bioniceheroes.pun.pl www.cs-grom.pun.pl www.nokia5300.pun.pl www.wojna-feudalna.pun.pl