Ogłoszenie


#1 2013-02-28 18:31:59

 Katsuro

Administrator

5259823
Call me!
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2009-09-05
Posty: 3717
Multikonta: Mamoru [NPC]
WWW

Kiba [Kieł]

http://i.imgur.com/Xdc1Bdf.png
Kiba
牙 - "Kieł"     Kły lub inaczej Miecze piorunów, miecze uznawane za jedne z legendarnych broni, którymi posługują się tylko i wyłącznie najlepsi z dziedziny KinJutsu, czyli walki z pomocą broni białej. Są to dwa, z pozoru normalne ostrza, gdzie z każdego wychodzą jeszcze po dwa małe ząbki, skierowane w różne strony, jedno praktycznie przy końcu, drugie w pewnej odległości nad rękojeścią. Taka broń ma służyć głównie do wyprowadzania precyzyjnych, ale także rozmaitych cięć w niemalże każdym możliwym kierunku wokół użytkownika, a to ze względu na to, że są to właśnie dwa miecze. Specjalnym ich aspektem jest dodatkowo to, iż doskonale przewodzą chakrę błyskawicy, co nadaje im jeszcze ostrzejszego charakteru. O samych mieczach krąży wiele historii, opowieści, jak i nawet legend, większość z nich nawet nie ma rzekomego źródła. Główne motywy przechodnie odnoszą się do pewnej historii, która miała miejsce wiele lat temu. Chodziło bowiem, że pewien człowiek, znany kowal z Kraju Wody, stworzył kolekcję kilku mieczy, z których do dnia dzisiejszego zachowało się ich niewiele. Kły powstały z myślą o wojownikach z jego osady, wtedy Kraj Wody pogrążony był wojnami domowymi, dlatego, by wzmocnić swoją osadę, owy Mistrz Mieczy stworzył kilka dzieł, którymi wyposażył swoich ninja. Kiba na polu walki spisywała się wyśmienicie, skutecznie eliminując grupy przeciwników w krótkim czasie, wystarczyły tylko zwinne ruchy, by zakończyć życie wielu oponentów jednocześnie.

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Posiadacz: Shinsaku


http://i.imgur.com/CoOg5C9.png - Odwiedzaj codziennie Ogłoszenia i Recepcję - bądź na bieżąco z wszystkimi zmianami na forum.
http://i.imgur.com/diz8u3N.png - Nowy projekt: Mage Guild Wars!
http://i.imgur.com/CoOg5C9.png - Masz pytania? Zajrzyj do Poradników, prawdopodobnie tam znajdziesz odpowiedzi na większość niejasności.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.devilmaycry.pun.pl www.w4tweaks.pun.pl www.playwwe.pun.pl www.hakimetin2.pun.pl www.xiaolinpbf.pun.pl