Ogłoszenie


#1 2013-02-28 18:32:40

 Katsuro

Administrator

5259823
Call me!
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2009-09-05
Posty: 3717
Multikonta: Mamoru [NPC]
WWW

Nuibari [Przeszywająca Igła]

http://i.imgur.com/IrSUlkI.png
Nuibari
縫い 針 - "Przeszywająca Igła"     Zszywająca igła lub Długi miecz, jest to kolejny z legendarnych mieczy powstałych w Kraju Wody. Ten powstał w skutek niezwykłej myśli, a mianowicie takiej, by zwyczajną czynność, jaką jest szycie, przenieść na pole walki pod postacią długiego, niesamowicie cienkiego miecza przypominającego igłę. Do rękojeści owej broni doczepiona jest niezwykle wytrzymała metalowa linka długa na całe 30 metrów, która znacznie różni się od zwykłej tego typu linki, chociażby wytrzymałością. Jak i każdym z legendarnych mieczy, tak i tym bardzo trudno jest się posługiwać, a potrzebna do tego wielka precyzja. Najpierw należy przebić wielu przeciwników na wylot, przeplatając przez nich metalową linkę, tworząc z niej na końcu supeł. Tak przynajmniej działało to w praktyce w czasach wojen domowych w Kraju Wody. Jakby się przypatrzeć, sposób walki z pomocą właśnie tego miecza do złudzenia przypomina wyżej wspomnianą czynność, jaką jest zwykłe szycie.

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Posiadacz: Brak/Nieznany


http://i.imgur.com/CoOg5C9.png - Odwiedzaj codziennie Ogłoszenia i Recepcję - bądź na bieżąco z wszystkimi zmianami na forum.
http://i.imgur.com/diz8u3N.png - Nowy projekt: Mage Guild Wars!
http://i.imgur.com/CoOg5C9.png - Masz pytania? Zajrzyj do Poradników, prawdopodobnie tam znajdziesz odpowiedzi na większość niejasności.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.devilmaycry.pun.pl www.hakimetin2.pun.pl www.xiaolinpbf.pun.pl www.w4tweaks.pun.pl www.playwwe.pun.pl