Ogłoszenie


#1 2013-02-28 18:36:30

 Katsuro

Administrator

5259823
Call me!
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2009-09-05
Posty: 3717
Multikonta: Mamoru [NPC]
WWW

Tanken no Unkai [Krótki miecz morza chmur]

https://i.imgur.com/m6y3Wt6.jpg
Tanken no Unkai
短剣雲海 - "Krótki miecz morza chmur"     Owy miecz jest dość krótki i ciężki z wyglądu, a tak naprawdę jest to tylko złudzenie. Legenda głosi, że posiada wielką moc, która nie jest znana dzisiejszym ludziom. Stare mity mówią, że tego miecza używał sam Susanoo - władca mórz. Niestety w walce z samym Amaterasu został zniszczony na trzy części przez swojego oponenta. Do dziś nie wiadomo czy  istnieje, a jeśli tak to, w jakim stanie się zachował. Pomimo zniszczonej struktury, miecz choć już nie tak potężny, jak kiedyś, ponoć nadal budzi lęk w sercach i umysłach przeciwników posiadacza tego artefaktu. Krótki na pół metra i szeroki na 30 centymetrów to jedynie zalążek miecza, który niegdyś siał grozę w rękach Susanoo.

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Posiadacz: Brak/Nieznany

Dodatkowe informacje: Niegdyś posiadaczem broni był Gamatt lecz artefakt przepadł wraz z jego ciałem i czeka na odnalezienie.


http://i.imgur.com/CoOg5C9.png - Odwiedzaj codziennie Ogłoszenia i Recepcję - bądź na bieżąco z wszystkimi zmianami na forum.
http://i.imgur.com/diz8u3N.png - Nowy projekt: Mage Guild Wars!
http://i.imgur.com/CoOg5C9.png - Masz pytania? Zajrzyj do Poradników, prawdopodobnie tam znajdziesz odpowiedzi na większość niejasności.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.hakimetin2.pun.pl www.bdsm.pun.pl www.w4tweaks.pun.pl www.devilmaycry.pun.pl www.playwwe.pun.pl