Ogłoszenie


#1 2013-02-28 18:38:02

 Katsuro

Administrator

5259823
Call me!
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2009-09-05
Posty: 3717
Multikonta: Mamoru [NPC]
WWW

Zdobywanie artefaktów

ZDOBYWANIE ARTEFAKTÓW     Zdobycie jednego z najpotężniejszych przedmiotów w świecie ninja nie należy do najłatwiejszych spraw. Nie tylko z racji niebezpieczeństwa jakie czyha na wojownika podczas próby wejścia w posiadanie artefaktu. Zacznijmy od tego, że żaden gracz nie ma wpływu na to czy będzie mu dane spróbować swoich sił czy nie. Nie może po prostu zechcieć znaleźć wybrany przez siebie przedmiot, w tym przypadku wszystko zależy od administracji. Jedyna szansa na zdobycie artefaktu to udział w eventach, w których istnieje duże prawdopodobieństwo na pojawienie się takiej możliwości. W zależności od sytuacji należy wykazać różnymi umiejętnościami, by móc chociażby dostać się do miejsca występowania.

     Istnieje jeszcze jedna opcja dla tych, którzy wolą osiągnąć sukces kosztem nieszczęścia innego ninja. Można spróbować pokonać przeciwnika posiadającego artefakt i przywłaszczyć go sobie. Po odebraniu należy zgłosić ten fakt administracji.


http://i.imgur.com/CoOg5C9.png - Odwiedzaj codziennie Ogłoszenia i Recepcję - bądź na bieżąco z wszystkimi zmianami na forum.
http://i.imgur.com/diz8u3N.png - Nowy projekt: Mage Guild Wars!
http://i.imgur.com/CoOg5C9.png - Masz pytania? Zajrzyj do Poradników, prawdopodobnie tam znajdziesz odpowiedzi na większość niejasności.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.hakimetin2.pun.pl www.w4tweaks.pun.pl www.playwwe.pun.pl www.bdsm.pun.pl www.xiaolinpbf.pun.pl