Ogłoszenie


#1 2013-09-24 00:44:56

Straznik 4

Strażnicy

Zarejestrowany: 2011-05-03
Posty: 893

Walka o 3 miejsce (Kategoria czarna) - Ichitsu vs Ryo

Opis miejsca:

Arena przeznaczona dla uczestników walki o trzecie miejsce kategorii czarnej nie powinna zaskoczyć nikogo. Powodem było to, że została ona stworzona na taką samą modłę, co ring dla finalistów grupy białej oraz byłą już wykorzysta w finale, który ku zaskoczeniu wszystkich trwał bardzo krótko i nieobsitował w interesujhące manewry. Arena była niezwykle przejrzysta i tłum mógł bez większych problemów śledzić zmagania najsilniejszych ninja w swojej kategorii. Do dyspozycji ninja został oddany obszar, który zajmuje 8 ha. Na każdym z końców areny znajdowały się po dwa czterometrowe, kamienne słupy o promieniu 0.5 metra. Odległość między dwoma sąsiednimi filarami wynosiła w przybliżeniu 40 metrów. Natomiast podłoże składało się ze zwyczajnej ziemi, która została dokładnie usypana, by nie było żadnych nierówności.


Sędzia: Natsuki Namikaze

Offline

 

#2 2013-09-24 21:35:23

 Ichitsu

Uchiha http://i.imgur.com/ehYjjLR.png

Skąd: Zewsząd
Zarejestrowany: 2011-08-21
Posty: 929
Klan/Organizacja: Uchiha
KG/Umiejętność: Sharingan
Płeć: Mężczyzna
Multikonta: Koruzonu
WWW

Re: Walka o 3 miejsce (Kategoria czarna) - Ichitsu vs Ryo

Gdy tylko zszedłem na dół, poczułem się znów przybity wielkością areny. Słupy wyznaczające całe pole walki dodawały tylko majestatyczności i rozległości temu miejscu. Sędzią po raz kolejny była ta niepokojąca kobieta, zakrywająca pół twarzy. Cóż, różne powody ludzie mają jeśli idzie o skrywanie swojego wyglądu czy też tożsamości. Przestało mnie interesować cokolwiek w tej arenie, włącznie z jej "pracownikami", po tym jak nie mogłem uczciwie dokończyć walki, która w zasadzie nigdy się nie zaczęła.
- Kolejna walka... Jestem już tym zmęczony. Ciekawe tylko co wyciągnie ten koleś... Czyżby kolejna walka zakończona ledwie po rozpoczęciu? Pożyjemy, zobaczymy... - Pomyślałem, oczekując na przeciwnika.

Ostatnio edytowany przez Ichitsu (2013-09-25 14:14:08)

Offline

 

#3 2013-09-26 18:34:51

Straznik 4

Strażnicy

Zarejestrowany: 2011-05-03
Posty: 893

Re: Walka o 3 miejsce (Kategoria czarna) - Ichitsu vs Ryo

Pierwszy z uczestników walki o trzecie miejsce w kategorii czarnej po chwili znalazł się na arenie i był już gotowy na rozpoczęcie swojej ostatniej walki w tym turnieju, czego nie można powiedzieć o jego przeciwniku. Pomimo długiego oczekiwania, zwlekania na osobę Wyrzutka, on jednak nie miał zamiaru się zjawić. W końcu sędzia postanowił zakończyć tą farsę i oddać walkę Ichitsu Uchiha walkowerem. Natsuki zbliżyła się do chłopaka i rzekła:
- Ichitsu Uchiha zajął trzecie miejsce w turnieju w kategorii białej w skutek nie stawienia się na arenie Ryo Wyrzutka.

Offline

 

#4 2013-09-28 14:25:26

 Ichitsu

Uchiha http://i.imgur.com/ehYjjLR.png

Skąd: Zewsząd
Zarejestrowany: 2011-08-21
Posty: 929
Klan/Organizacja: Uchiha
KG/Umiejętność: Sharingan
Płeć: Mężczyzna
Multikonta: Koruzonu
WWW

Re: Walka o 3 miejsce (Kategoria czarna) - Ichitsu vs Ryo

Splunąłem na glebę. Byłem wściekły. Jedynie pierwsza walka pokazała część mocy, jaką władają Uchiha. Druga była kompletną farsą, zaś teraz wygrałem walkowerem. Ryo z Wyrzutków... Czyżby był tak silny i arogancki jednocześnie, że po prostu sobie zwiał, nie chcąc w żadnym razie walczyć z kimkolwiek? Mój oddech stał się ciężki i powolny, a zarazem głęboki. Próbowałem nieco się uspokoić.
- Żałosne. - Skwitowałem jednym słowem wszystko, co się tu stało, po czym skierowałem się do szatni, efektownie zawiewając swoim płaszczem. Jednocześnie bałem się, co rada będzie mi miała do powiedzenia. Starsi pewnie już dawno wiedzą o tym, co się tu stało. Ech...
z/t -> Szatnie uczestników

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sa.pun.pl www.architekturautp.pun.pl www.zakonsokola.pun.pl www.warzywko.pun.pl www.pokeswiat.pun.pl