Ogłoszenie


#1 2014-09-20 17:18:15

 Katsuro

Administrator

5259823
Call me!
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2009-09-05
Posty: 3716
Multikonta: Mamoru [NPC]
WWW

Nie mam pomysłu na nazwę tematu

Siemanko. Jak pewnie ostatnio zauważyliście udzieliło mi się Wasze lenistwo, czego efektem jest brak aktualizacji. Nadchodzi taki okres, w którym moje życie nieźle się pozmienia i, co może wydawać się dziwne, powinno się to pozytywnie odbić na NCW. Nie będę się tutaj rozpisywał odnośnie powodów, ale zmiana otoczenia i nowe obowiązki czekają mnie już od najbliższego tygodnia.

Po co ten temat? Ano po to, żeby dać Wam do zrozumienia, ale nie zamierzam zaniedbać forum (chociaż ostatnio faktycznie brak ochoty na cokolwiek odbił się na NCW) i jak tylko nieco się ustabilizuje moja sytuacja to wracam do pracy i wrzucania aktualizacji (techniki, umiejętności, pandy(!), itp.). Nie mam żadnych problemów, ale... rozleniwiłem się i przyda mi się ten kopniak, który mnie czeka.

W sumie to tyle. Fajnie byłoby gdyby ta moja absencja nie miała na Was żadnego wpływu. Oczywiście dalej możecie wysyłać linki i pytania na GG (chociaż ostatnio mało tego było), jak tylko będę to możecie liczyć na odpowiedź, chociaż pewnie nie natychmiastową ^^


http://i.imgur.com/CoOg5C9.png - Odwiedzaj codziennie Ogłoszenia i Recepcję - bądź na bieżąco z wszystkimi zmianami na forum.
http://i.imgur.com/diz8u3N.png - Nowy projekt: Mage Guild Wars!
http://i.imgur.com/CoOg5C9.png - Masz pytania? Zajrzyj do Poradników, prawdopodobnie tam znajdziesz odpowiedzi na większość niejasności.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.resocjalizacja-rzeszow.pun.pl www.indonesia.pun.pl www.legends-of-shinobi.pun.pl www.klimatyzacje.pun.pl www.el-trans.pun.pl