Ogłoszenie


#1 2015-08-25 13:59:31

 Shinsaku

Wyrzutek http://i.imgur.com/pXCGfcW.png

7348301
Zarejestrowany: 2012-08-30
Posty: 1269
Klan/Organizacja: Wyrzutek
KG/Umiejętność: Kibaku Nendo / Jinchūriki
Ranga: Lider Wyrzutków
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 37
Multikonta: Adatte

Ninja Legend na smartfony!

Siema nindżowie! Ostatnio tyle się gadało o grach na telefony (jak choćby Fallout Shelter, które też wciągnęło mnie bez reszty), a więc postanowiłem zaproponować Wam coś może nieco bardziej związanego z tematyką tego forum! Jest to nic innego jak Ninja Legend!
   Gierka może na pierwszy rzut oka prymitywna, ale wciąga jak cholera. Mnóstwo opcji, ogrom możliwości i niestety dość spora losowość, co jednak czyni tę grę nieprzewidywalną. Sam gram może od tygodnia ("w duecie" z Ayamaru) i pomyślałem, że spróbuję Was zachęcić. Tutaj krótki filmik o tym, jak to wygląda.



Gra polega na stworzeniu własnej drużyny, opartej o zdobywane przez nas postaci, których wyposażamy w zbierane po drodze bronie, zbroje, a nawet jutsu. Tylko od nas zależy zatem, czy dana postać będzie potrafiła posługiwać się Mokutonem, czy jednak przypiszemy jej inne techniki. Bohaterów można ulepszać, zwiększając tym samym jej atrybuty. Każda z postaci posiada charakterystyczne dla niej wymaganie, po których spełnieniu jej siła wzrasta. Przykładowo Sakura dobrze czuje się w towarzystwie swoich kolegów oraz mistrza, toteż włączenie do drużyny Naruto, Sasuke i Kakashiego podniesie jej statystyki.
   Co jakiś czas pojawiają się mini-eventy, na których można wylosować karty bohaterów. Codzienne logowania zapewniają nam prezenty. Poziom konta rośnie nie tylko podczas walk z graczami, kiedy możemy porównać soją siłę z innymi, ale także podczas tzw. "treningów", które w rzeczywistości są przeżywaniem historii ukazanej w M&A Naruto od czasów akademii, aż po Wielką Wojnę Ninja.
   CO WIĘCEJ! Możliwe jest założenie organizacji, czego postanowiłem spróbować! Stworzyłem zatem grupę o niezbyt wyszukanej nazwie "Ninja Clan Wars" i gorąco zapraszam do wzięcia udziału w zabawie i dołączeniu do drużyny.

Mój nick: Shinsaku
Serwer: (nie najnowszy!) S59 - DevaPath
Nacja: Ogień (of kors)



Dołączajcie i wpisujcie swoje nicki!
link do pobrania w telefonie (dla leniwych)

Ostatnio edytowany przez Shinsaku (2015-08-25 14:14:07)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zakonsokola.pun.pl www.pokeswiat.pun.pl www.sa.pun.pl www.warzywko.pun.pl www.alians666.pun.pl