Ogłoszenie


#1 2016-06-26 15:07:19

 Ichuza

V I P

35457109
Skąd: Otwock
Zarejestrowany: 2016-06-24
Posty: 369
Multikonta: Kami, Yoshi
WWW

Matatabi [Nibi]

http://i.imgur.com/B3u51Ml.png
(守鶴, Matatabi)     Dwuogoniasty jako jedyny z dziesięciu bestii nie posiada skóry. Jego ciało pokryte jest bowiem niebieskimi płomieniami. Grzbiet i łapy zdobią zaś czarne, wite linie. Przypomina więc tygrysa o długich, jasnych kłach i pazurach. Cechuje go heterochromia, czyli różnobarwność oczu. Prawe wypełnione jest żółcią, lewe zaś lekką zielenią.
     Matatabi z reguły należy do spokojnych stworzeń. Jedynie w sytuacji zagrożenia staje się niezwykle groźnym i potężnym przeciwnikiem. W głównej mierze polega na swym ogniu, który nie dość, iż jest niezwykle szybki, to i mogący stopić niejedną stal. Do ludzi podchodzi sceptycznie. Unika ich i nie atakuje bez uzasadnienia. Nie widziano go od przeszło pięćdziesięciu lat, dlatego też ciężko określić, gdzie aktualnie przebywa oraz czym się zajmuje.

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]


http://i.imgur.com/CoOg5C9.png - Odwiedzaj codziennie Ogłoszenia i Recepcję - bądź na bieżąco z wszystkimi zmianami na forum.
http://i.imgur.com/diz8u3N.png - Nowy projekt: Mage Guild Wars!
http://i.imgur.com/CoOg5C9.png - Masz pytania? Zajrzyj do Poradników, prawdopodobnie tam znajdziesz odpowiedzi na większość niejasności.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pes6ligaonline.pun.pl www.fifaworld.pun.pl www.yumyum.pun.pl www.dbwars.pun.pl www.zjawiska-paranormalne.pun.pl