Ogłoszenie


  • Index
  •  » Newsy
  •  » Ogłoszenie #67 - "Wizyta pracownika Państwowej Inspekcji Pracy"

#1 2016-07-16 21:43:37

 Ichuza

V I P

35457109
Skąd: Otwock
Zarejestrowany: 2016-06-24
Posty: 369
Multikonta: Kami, Yoshi
WWW

Ogłoszenie #67 - "Wizyta pracownika Państwowej Inspekcji Pracy"

     Dnia dzisiejszego, godzinę temu, przyszedł do mnie człowiek. Mężczyzna, wysoki, z lekką brodą. Pracuje w PIPie i dba, by zasady pracy były przestrzegane. Pokazałem mu więc wszystkie karty postaci i powstały całkiem niezłe warzywa. Nie chcę jednak, by dowalili nam karę, dlatego też proszę, by każdy z was zadbał dokładnie o posiadane dokumenty.
     Przechodząc do rzeczy, sprawdziłem kilka kart postaci. Nie mogę ukryć - znudziło mi się. I bynajmniej nie dlatego, że było za dużo liczenia. Liczyć lubię, ale wszędzie odnajdowałem jakiś błąd. Przede wszystkim, jak polecieliście, tak każdy ma jakiś błąd obliczeniowy w podsumowaniach PU lub PW. Zdarzały się wyjątki, jak Logen, no ale tych wyjątków nie było wiele. Nie będę wytykał palcem, kto co źle zrobił, bo to nie o to chodzi. Wolałbym żeby każdy jednak usiadł na spokojnie i wszystko od nowa posprawdzał. Bo uwaga - niektórzy wpisali sobie nawet mniej, niż mieć powinni! A więc panowie i panie, podsumowanie PU, PW oraz spis treningów, tak by zgadzał się do ilości posiadanych umiejętności, jutsu, itp. Podsumowań ryo nie sprawdzałem.
     Kolejna kwestia jest taka: pomyślmy zanim coś zrobimy. Nie powiem kto, bo osób jest takich kilka, więc po prostu zwrócę uwagę do ogółu. Podam przykład będzie najlepiej. Styl walki Ōkashō zwiększa nam siłę dwukrotnie, kiedy zapłacimy i kiedy chcemy komuś soczyście przywalić. Ale na miłość Boską, jak może nam to zwiększać siłę NinJutsu? No chyba, że ja o czymś nie wiem. I ja mogę się mylić. Takie przypadki jednak widnieją. W stylach walki, w umkach, różnie. Trzeba jednak potrafić rozróżnić, co zwiększa nam samą siłę, a co siłę technik.
     To chyba tyle. Jeżeli ktoś potrzebuje więcej informacji, bo może akurat jego kartę postaci przejrzałem, to mam małą rozpiskę, to mogę powiedzieć, gdzie były kruczki.


http://i.imgur.com/CoOg5C9.png - Odwiedzaj codziennie Ogłoszenia i Recepcję - bądź na bieżąco z wszystkimi zmianami na forum.
http://i.imgur.com/diz8u3N.png - Nowy projekt: Mage Guild Wars!
http://i.imgur.com/CoOg5C9.png - Masz pytania? Zajrzyj do Poradników, prawdopodobnie tam znajdziesz odpowiedzi na większość niejasności.

Offline

 
  • Index
  •  » Newsy
  •  » Ogłoszenie #67 - "Wizyta pracownika Państwowej Inspekcji Pracy"

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.niepokonanics.pun.pl www.xcw.pun.pl www.lekarski3.pun.pl www.menadzer-zuzlowy-2009.pun.pl www.narutocentral.pun.pl