Ogłoszenie


#1 2016-12-01 21:16:10

 Suoh

Klan Kiyoshi

Skąd: Kraśnik
Zarejestrowany: 2016-06-26
Posty: 348
Klan/Organizacja: Kiyoshi
KG/Umiejętność: Shōton
Ranga: Lider klanu
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 22 lata
WWW

Telegram - Nowe i lepsze Gadu Gadu

http://i.imgur.com/7w3rvch.pngHejka, chciałbym wam przedstawić inny komunikator, który moim zdaniem jest o wiele lepszy od tego, którego używacie dotychczas. Jednak głównym powodem jest fakt, że ja osobiście z Gadu Gadu już nie korzystam bo po prostu jest dla mnie niewygodne. Na telefonie uciążliwe jest prowadzenie dłuższych konwersacji a na laptopie nie ma wersji linuxowej, która działałaby z moim OS. Dlatego zachęcam was do zainstalowania jakże lekkiego Telegrama, który ani na chwilę nie odstaje od GG.

Jest dostępny na wszystkie platformy desktopowe i mobilne, lekki przez co uruchomienie trwa dosłownie sekundę no i przede wszystkim bez żadnych reklam, które mogą na swój sposób denerwować. Nie jest to żadna nowość bo aplikacja ta funkcjonuje od dłuższego czasu i cieszy się dużą popularnością i zadowoleniem użytkowników, dlatego tym bardziej zachęcam do jej instalacji.

No i oczywiście jak wspomniałem wcześniej jest to jedyny komunikator (poza skype), którego używam a załatwianie jakichkolwiek spraw przez osoby trzecie bądź webGG jest trochę uciążliwe

Link: https://telegram.org

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.xiaolinpbf.pun.pl www.devilmaycry.pun.pl www.playwwe.pun.pl www.hakimetin2.pun.pl www.w4tweaks.pun.pl